Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szakuro

Kino domowe - jakie nagłośnienie?

Polecane posty

Cześć wszystkim!

Idą święta, a jako prezent chce sobie sprawić nowe kino domowe bo jestem zwolennikiem filmów i seriali tylko teraz sie zastanawiam jakie nagłośnienie będzie Waszym zdaniem najlepsze? Co teraz jest na topie? Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi i wesolych swiat dla kazdego !! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markol024

Tak sie składa ze ostatnio sprawdzalem za jakimis dobrymi kolumnami do kina domowego i spodobaly mi sie te ze strony STX.PL dostepne sa za bodajze 999zl z wysylka gratis. Jak teraz chcesz zamowic na swieta to juz chyba nie zdazysz, ale wydaje mi sie, ze kilka dni po swietach promocje u nich nadal beda trwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czamikk

A ja o sklepie stx.pl nie moge powiedziec złego słowa. Przede wszystkim na pierwszy ogień rzuca się w oczy miła i pomocna obsługa, a po drugie co do promocji to jak mozesz zauwazyc maja ich wiele - np. teraz na swieta kolumny stx graviton tansze nawet o 600zl. Szkoda, ze nie mam oszczednosci bo juz by wyladowaly u mnie... oj sasiedzi by po policje dzwonic musieli 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również bardzo dużo dobrego mogę powiedzieć na temat nagłośnienie od marki STX. Głośniki zamawiałam już kilka lat temu i do dnia dzisiejszego są niezawodne. Widać, że marka stawia przede wszystkim na jakość a to lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

my dopiero urządzamy nasze nowe gniazdko i na pewno również za jakiś czas również będę szukała nagłośnienia do salonu. Napewno w tedy zajrzę na STX na dzień dzisiejszy dopiero urządzamy łazienkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

my dopiero urządzamy nasze nowe gniazdko i na pewno również za jakiś czas również będę szukała nagłośnienia do salonu. Na pewno w tedy zajrzę na STX na dzień dzisiejszy dopiero urządzamy łazienkę. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata
Przed chwilą, Gość maja napisał:

my dopiero urządzamy nasze nowe gniazdko i na pewno również za jakiś czas również będę szukała nagłośnienia do salonu. Na pewno w tedy zajrzę na STX na dzień dzisiejszy dopiero urządzamy łazienkę. 

 

 

Marka STX ma bardzo dobrą jakość sprzętu nagłośniającego. Mamy w sali konferencyjnej głośniki od nich i naprawdę rewelacja klienci są bardzo zadowoleni.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dex

koorva jakie spamery ebane ,nie zesrajcie się z tym esteiksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaiaja
Dnia 30.12.2018 o 22:10, Gość dex napisał:

koorva jakie spamery ebane ,nie zesrajcie się z tym esteiksem

akurat ta marka ma jedne z lepszych głośników do kina domowego to nic dziwnego, ze mało ludzi poleca głóśniki innych producentów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też mamy w domu głośniki marki STX już od 3 lat i zero jakichkolwiek problemów z nimi także polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×