Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olatgtpk

problem - moczenie nocne

Polecane posty

Witam mam 23 lata  jestem dziewczyną. Od ponad 3 miesięcy mocze regularnie łóżko . Na początku ukrywałam to przed rodzicami ale w końcu wyszło to na jaw  jak mama zobaczyła kilka razy mokre prześcieradło rano. Postanowiła że przejdziemy się do lekarza.  Lekarz stwierdził że nic mi nie jest badania wyszły dobrze. Macie jakieś sposoby na moczenie nocne?. Mam już dosyć budzenie się w mokrym łóżku i na dodatek ten zapach moczu którego nie idzie usunąć. Liczę na jakąś pomoc??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foxx

Prawdopodobnie to tkwi w psychice im bardziej się tego obawiasz tym bardziej twoja podświadomość to robi ze sikasz w nocy. Zalecam wizytę u psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Foxx napisał:

Prawdopodobnie to tkwi w psychice im bardziej się tego obawiasz tym bardziej twoja podświadomość to robi ze sikasz w nocy. Zalecam wizytę u psychologa

Witam Tylko że  ja się niczym nie stresuję jestem  spokojna , ogólnie prowadzę zdrowy tryb życia . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foxx

A nie jest tak że wieczorem dużo myślisz o tym że to się może znowu zdazyc? 

Możesz też spróbować mniej pic wieczorem, przed snem wykonać jakaś aktywność fizyczna tak wiem przy tej pogodzie ciężko trochę, ale coś po to aby wypocic się. Ewentualnie jeżeli nie będziesz mieć z tym problemu ustawić sobie budzenie np co 4h aby pójść do łazienki się wysikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o picie przed snem wydaje mi się że nie piję aż tak dużo. I tu się obawiam bo ogólnie mam dosyć twardy sen i szybko zasypiam i nie czuję kiedy sie zmoczę dopiero rano wszystko wychodzi na jaw .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Foxx napisał:

A nie jest tak że wieczorem dużo myślisz o tym że to się może znowu zdazyc? 

Możesz też spróbować mniej pic wieczorem, przed snem wykonać jakaś aktywność fizyczna tak wiem przy tej pogodzie ciężko trochę, ale coś po to aby wypocic się. Ewentualnie jeżeli nie będziesz mieć z tym problemu ustawić sobie budzenie np co 4h aby pójść do łazienki się wysikac

Jak chodzi o picie przed snem wydaje mi się że nie piję aż tak dużo. I tu się obawiam bo ogólnie mam dosyć twardy sen i szybko zasypiam i nie czuję kiedy sie zmoczę dopiero rano wszystko wychodzi na jaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foxx

I to może właśnie być jedną z przyczyn że się obawiasz i gdzieś tam podświadomie się nakrecasz. Ludzki mózg potrafi różne rzeczy wytworzyć. Nie jestem lekarzem ale możesz spróbować tej metody z przerwami we śnie przez kilka dni a później spróbować spać normalnie całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem  czy sie uda ogólnie to mam dosyć twardy sen że  jak już usnę to bardzo ciężko mnie obudzić i znowu łóżko zmoczone i to nawet kila godzin jak idę spać  . heh  chociaż  co zrobić żeby żeby nie trzeba było co chwilę zmieniać pościeli 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foxx

Pieluchy dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Foxx napisał:

Pieluchy dla dorosłych?

Powiem szczerze nie chce zbytnio pieluch ale chyba lepsze to niż prawie co  dziennie zmiana pościel bo już mam dosyć tego . Nawet mama jest już nie zadowolona że ciągle budzie się w mokrym  łóżku 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, olatgtpk napisał:

Powiem szczerze nie chce zbytnio pieluch ale chyba lepsze to niż prawie co  dziennie zmiana pościel bo już mam dosyć tego . Nawet mama jest już nie zadowolona że ciągle budzie się w mokrym  łóżku 

 

Nie wiem co wybrać heh 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foxx

Dzisiaj problem też się powtórzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Foxx napisał:

Dzisiaj problem też się powtórzył

Nie wiem co zrobić żeby  ciągle nie zmieniać pościeli . Bo to się staję meczące   chociaż jak się zabezpieczyć prze zmoczeniem łóżka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×