Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

14 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny co oznacza wynik TSH 0.184 obok jest strzałka w dół

Poziom tarczycy za niski, do endokrynologa kochana, albo do ginekologa da Ci tabletki na wyregulowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
18 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny co oznacza wynik TSH 0.184 obok jest strzałka w dół

Nadczynnosc tarczycy kochana, najlepiej zgłosić sie do endokrynokoga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny co oznacza wynik TSH 0.184 obok jest strzałka w dół

Hej. Moim zdaniem jest ok. Normy tsh w ciąży są inne niż "normalnie" i zaczynają się od 0,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
21 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny co oznacza wynik TSH 0.184 obok jest strzałka w dół

Iryza mi podczas ciąży też bardzo tsh skakało i w pierwszym trymestrze z 2.6 spadło do 0,7 gdzie ja nigdy takiego wyniku nie miałam... Więc gin przepisze ci jakieś leki które będziesz musiała brać przez całą ciaze... Mi lekarz powiedział że w ciąży tsh bardzo skacze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Lexy napisał:

No to super, razem bedzie nam raźniej 😀 a który raz podchodzicie?? Bo moj bedzie to pierwszy

Mój drugi. Pierwszy we wrzesniu. 

Ola super że jesteś z nami:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

No właśnie zglupialam, w jednych parametrach że zanisko, a jak na 12 Tc to podobno ok, kosmos jakiś a wizyta dopiero 5 listopada

Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Iryza Kochana A nie masz możliwości przedzwonic do swojego lekarza? Czy chociaż SMS wysłać? 5 listopad to jeszcze całą wieczność dla Ciebie. Po co masz się denerwować.. Twoje maleństwa muszą mieć spokojną mamusie 😊🥑🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Iryza napisał:

No właśnie zglupialam, w jednych parametrach że zanisko, a jak na 12 Tc to podobno ok, kosmos jakiś a wizyta dopiero 5 listopada

Dzięki dziewczyny

No właśnie w ciąży normy są troszkę inne przy wielu badaniach. Dla swojego spokoju może skontaktuj się z lekarzem wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
11 godzin temu, Gość kaja napisał:

Dziękuję kochana za słowa otuchy. Poprostu już chyba kumulacja tych wszystkich leków odzywa się u mnie i niewiedza czy transfer na który jestem zapisana się wogole odbędzie.

Martyna czemu musisz czekać 4 miesiące ?

Jesli będziesz sie martwić to na pewno nie poprawi wynikow badań! Idź na zakupy i kup kilka śpiochów uniwersalnych dla chłopca i dziewczynki mi to pomaga🙈

U nas kwestia finansów i urlopu który juz wyczerpalam w tym roku a mieszkam za granicą wiec musze go wziąść. Mamy teraz czas na zmianę trybu życia z ciągłego biegu na wolny! I na lepsze odżywianie. Chcemy się przygotować na 110% bo niepowodzenia chyba bym nie przeżyla😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
49 minut temu, Gość Iryza napisał:

No właśnie zglupialam, w jednych parametrach że zanisko, a jak na 12 Tc to podobno ok, kosmos jakiś a wizyta dopiero 5 listopada

Dzięki dziewczyny

Spokojnie, nie ma co sie martwić na zapas ;)  ponoć wyskoka beta obniża tsh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
9 godzin temu, Gość Ola napisał:

Cześć kochane, miałam małą przerwę w aktywności na naszej grupie, ale czytam Was, tzn nadrobilam zaległości.

Jak wszystko dobrze pójdzie to i ja będę mieć transfer w listopadzie. Także dołączam do listopadowych trsnsferowiczek. To będzie moje trzecie podejście. 

Trzymam kciuki i powodzenia ✊

A jeśli można zapytać czemu 3? co poszło nie tak? 

U nas problem jest po stronie męża i po cichu liczę że jak ja jestem zdrowa to uda się za 1 razem. Najbardziej obawiam sie czy uda się pozyskać nasienie i jaka będzie jego jakoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mito
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Mój drugi. Pierwszy we wrzesniu. 

Ola super że jesteś z nami:) 

Twój drugi czyli tzn,ze pierwszy się nie przyjął?

czy miałaś przedwczesne poron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Mito napisał:

Twój drugi czyli tzn,ze pierwszy się nie przyjął?

czy miałaś przedwczesne poron?

Miałam ciąże biochemiczna jak to ładnie nazwała Pani embriolog. Czyli zagnizdzilo się ale nie rozwijało. Beta urosła dopiero w 12 dniu. Dostałam okres i wszystko się oczyscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
13 godzin temu, Gość Lexy napisał:

No to super, razem bedzie nam raźniej 😀 a który raz podchodzicie?? Bo moj bedzie to pierwszy

To będzie moja trzecia pełna procedura, z drugiej mam córkę 😊

Oprócz tego dwa lata temu miałam jeszcze dwa criotransfery nieudane. W sumie 4 transfery za sobą i jedno dziecko, teraz liczę na drugie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Będzie nas niezła gromadka na listopad, obysmy mogły tak w Święta przekazać rodzinie radosne nowiny 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Miśka, Renia jak się czujecie? Renia ty chyba już jutro testujesz, zazdro 😁 Dziewczyny a czy sprawdzacie szyjkę? Gdzieś kiedyś czytałam że w przypadku ciąży szyjka się skraca i zmiękcza. U mnie twarda, ale podobno może się skrócić nawet dopiero po wizycie potwierdzającej ciążę 🤔 doszukuję się czegokolwiek bo ten mój kropek jakiś taki niekontaktowy, mógłby dać znać co u niego 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Anana napisał:

Miśka, Renia jak się czujecie? Renia ty chyba już jutro testujesz, zazdro 😁 Dziewczyny a czy sprawdzacie szyjkę? Gdzieś kiedyś czytałam że w przypadku ciąży szyjka się skraca i zmiękcza. U mnie twarda, ale podobno może się skrócić nawet dopiero po wizycie potwierdzającej ciążę 🤔 doszukuję się czegokolwiek bo ten mój kropek jakiś taki niekontaktowy, mógłby dać znać co u niego 😂😂😂

Spokojnie kochana, zrobiło się chłodno, wtulił się w ciepłą i miękką ściankę i smacznie śpi i rośnie, nic się nie martw 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mito
Pytam,ponieważ ja miałam 10.09 criotransfer ciąża trwała do 8tc potem miałam wizytę i usg ,lekarz stwierdził,ze ciąża się nie rozwija.Nie biło serduszko😞
kolejna wizyta w tę środę ...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
1 godzinę temu, Gość Anana napisał:

Miśka, Renia jak się czujecie? Renia ty chyba już jutro testujesz, zazdro 😁 Dziewczyny a czy sprawdzacie szyjkę? Gdzieś kiedyś czytałam że w przypadku ciąży szyjka się skraca i zmiękcza. U mnie twarda, ale podobno może się skrócić nawet dopiero po wizycie potwierdzającej ciążę 🤔 doszukuję się czegokolwiek bo ten mój kropek jakiś taki niekontaktowy, mógłby dać znać co u niego 😂😂😂

Hej,  u mnie bez większych zmian. Piersi mnie bolą a poza tym nic nadzwyczajnego. Kusi mnie już przeokropnie zrobienie testu albo bety bo nie mogę wysiedzieć 😅 Staram się odwracać myśli,  zająć czymś żeby nie doszukiwać się objawów inaczej oszaleję..☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Będzie nas niezła gromadka na listopad, obysmy mogły tak w Święta przekazać rodzinie radosne nowiny 😍

Patrycja ja właśnie to samo sobie pomyślałam  ! 😍 cudnie jakby nam wszystkim się udało i żeby podczas świąt  przekazać  taka wiadomość rodzinie   😍😍 to by były  najpiękniejsze  święta 😍

U nas to w ogóle by była niespodzianka  😍 bo nikt nie wie ze planujemy  teraz transfer, tylko moja mama, bo ona z nami  mieszka i przed nią nic nie da się ukryć  hehe a reszta myśli ze dopiero bd podchodzic  w przyszlym roku w czerwcu, poniewaz  tak wszystkim powiedzieliśmy ze w czerwcu najprędzej z powodu braku funduszy. Ale wszyscy  by mieli  miny  jakby się dowiedzieli  tak z zaskoczenia  😍😘 a moi  teście  chyba by oszaleli  z radości 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
29 minut temu, Gość Miśka napisał:

Hej,  u mnie bez większych zmian. Piersi mnie bolą a poza tym nic nadzwyczajnego. Kusi mnie już przeokropnie zrobienie testu albo bety bo nie mogę wysiedzieć 😅 Staram się odwracać myśli,  zająć czymś żeby nie doszukiwać się objawów inaczej oszaleję..☺ 

Kochana mega zazdro! Ja bym na pewno nie wytrzymala🙈 dawaj znać jak tylko się dowiesz. Mimo wszystko gratulacje! 

A jak ogólne wrażenia po zabiegu? Dają znieczulenie? Czuć jakiś ból czy dyskomfort? Bo ja się trochę boję.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
32 minuty temu, Gość Miśka napisał:

Hej,  u mnie bez większych zmian. Piersi mnie bolą a poza tym nic nadzwyczajnego. Kusi mnie już przeokropnie zrobienie testu albo bety bo nie mogę wysiedzieć 😅 Staram się odwracać myśli,  zająć czymś żeby nie doszukiwać się objawów inaczej oszaleję..☺ 

Kochana mega zazdro! Ja bym na pewno nie wytrzymala🙈 dawaj znać jak tylko się dowiesz. Mimo wszystko gratulacje! 

A jak ogólne wrażenia po zabiegu? Dają znieczulenie? Czuć jakiś ból czy dyskomfort? Bo ja się trochę boję.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
1 minutę temu, Gość Martyna napisał:

Kochana mega zazdro! Ja bym na pewno nie wytrzymala🙈 dawaj znać jak tylko się dowiesz. Mimo wszystko gratulacje! 

A jak ogólne wrażenia po zabiegu? Dają znieczulenie? Czuć jakiś ból czy dyskomfort? Bo ja się trochę boję.. 

Sam transfer nie jest w ogóle bolesny. Jedynie jest dyskomfort z powodu pełnego pęcherza - musi być aby macica była dobrze widoczna na USG. Leżysz Sobie wygodnie na fotelu,  transfer trwa ok 5-10 minut i później pielęgniarka pomaga Ci wygodnie ułożyć się na fotelu, przykrywa kocykiem i zaprasza męża do gabinetu żeby było Ci raźniej ☺ Macie 20 minut na relaks i później pielęgniarka przychodzi pomóc Ci delikatnie wstać i wracacie z Maluszków do domu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
5 minut temu, Werka 1993 napisał:

Patrycja ja właśnie to samo sobie pomyślałam  ! 😍 cudnie jakby nam wszystkim się udało i żeby podczas świąt  przekazać  taka wiadomość rodzinie   😍😍 to by były  najpiękniejsze  święta 😍

U nas to w ogóle by była niespodzianka  😍 bo nikt nie wie ze planujemy  teraz transfer, tylko moja mama, bo ona z nami  mieszka i przed nią nic nie da się ukryć  hehe a reszta myśli ze dopiero bd podchodzic  w przyszlym roku w czerwcu, poniewaz  tak wszystkim powiedzieliśmy ze w czerwcu najprędzej z powodu braku funduszy. Ale wszyscy  by mieli  miny  jakby się dowiedzieli  tak z zaskoczenia  😍😘 a moi  teście  chyba by oszaleli  z radości 😍😍😍😍

Moim marzeniem było w święta rodzinie oznajmić że będziemy rodzicami 😂 ale jakoś wszystko do tej pory było ważniejsze. Bardzo żałuję.. I tak wiem że będą się cieszyć mimo wszystko! I jak dobrze pójdzie na kolejne święta dostaną niespodziankę w postaci dzidziusia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a myślicie że takie domowe testy ciążowe z krwi pozyskanej z nakłucia palca są wiarygodne? Podobno wykrywa wcześniej niż w moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
15 minut temu, Gość Miśka napisał:

Sam transfer nie jest w ogóle bolesny. Jedynie jest dyskomfort z powodu pełnego pęcherza - musi być aby macica była dobrze widoczna na USG. Leżysz Sobie wygodnie na fotelu,  transfer trwa ok 5-10 minut i później pielęgniarka pomaga Ci wygodnie ułożyć się na fotelu, przykrywa kocykiem i zaprasza męża do gabinetu żeby było Ci raźniej ☺ Macie 20 minut na relaks i później pielęgniarka przychodzi pomóc Ci delikatnie wstać i wracacie z Maluszków do domu ☺

Super. Wygląda na to że nie ma się czego bać 😃 mega się cieszę że znalazłam to forum.. Bardzo miłe dziewczyny i dużo się dowiedziałam! Mogę z kimś o tym porozmawiać bo w moim otoczeniu niestety nikt nie miał in vitro.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

O losie, odebrałam kolejne wyniki, białko w moczu, mało ale jest. Hematokryt w dół, hemoglobina w dół. Czuję się dobrze, a tu się tak wszystko rozjechalo. Napisałam smsa do naszej Pani Doktor, ale odpisze pewnie w nocy. No nic trzeba czekać. Jak nie urok to przemarsz wojska☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Martyna napisał:

Super. Wygląda na to że nie ma się czego bać 😃 mega się cieszę że znalazłam to forum.. Bardzo miłe dziewczyny i dużo się dowiedziałam! Mogę z kimś o tym porozmawiać bo w moim otoczeniu niestety nikt nie miał in vitro.. 

Pewnie że nie ma się czego bać :-), moja szwagierka przechodziła procedurę, ale ponad dwa lata temu, wie o naszych staraniach, ale powiem Wam szczerze, że jak ją o coś pytam, to niewiele pamięta z tamtego okresu...także zgadzam się, super, że piszemy o swoich doświadczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Iryza napisał:

O losie, odebrałam kolejne wyniki, białko w moczu, mało ale jest. Hematokryt w dół, hemoglobina w dół. Czuję się dobrze, a tu się tak wszystko rozjechalo. Napisałam smsa do naszej Pani Doktor, ale odpisze pewnie w nocy. No nic trzeba czekać. Jak nie urok to przemarsz wojska☹️

Nie wiem jakie masz wyniki, ale hematokryt w ciąży jest niższy, a norma hemoglobiny od 11,5. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Iryza napisał:

O losie, odebrałam kolejne wyniki, białko w moczu, mało ale jest. Hematokryt w dół, hemoglobina w dół. Czuję się dobrze, a tu się tak wszystko rozjechalo. Napisałam smsa do naszej Pani Doktor, ale odpisze pewnie w nocy. No nic trzeba czekać. Jak nie urok to przemarsz wojska☹️

Iryzka, nie martw się, pewnie jest tak, że bliźniaczki będą większym obciążeniem dla Twojego organizmu niż pojedyncza ciąża i stąd taki rozjazd parametrów? Wzmacniaj się kochana, mogę Ci polecić zakwas z buraków, zapobiega anemii w ciąży, powiem Ci, ze ja piłam przez ponad miesiąc i jak lekarz zobaczył moje wyniki to powiedział, że są jak u faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×