Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia

Ich dwuch i ja

Polecane posty

Gość Natalia

Był koniec wakacji, z kolegami z wioski gdzie spędzałam lato u babci poszliśmy nad wodę żeby opić wakacje. Byliśmy już po kilku piwach a mi szumiało mocno w głowie. Jeden z nich rzucił tekstem czy chce go pomacać. Nie dokońca docierało do mnie czego on chce. Wyjoł ze spodni penisa i wsadził mi go do ręki, przestraszyłam się, chciałam zabrać dłoń ale przytrzymał mi ją i śmiał się że miastowa dziewica nie widziała nigdy. I fakt miał rację. Drugi z nich rzucił no to ściągaj spodnie. Wyrwałam się ze strachu ale złapał mnie za ręce, drugi usiadł mi na nogach, leżałam na wznak. Ten siedzacy na mnie zaczoł mnie obmacywać przez spodnie. Rozpioł moje spodnie i zsunoł je na kolana. Miałam białe prześwitujące majtki. Obaj się śmieli że włosy mam tam. Usłyszałam żebym sie nie bała że nie będą mnie ru....ć, ale chętnie by to zrobili jak chce. Wstał ze mnie oparli mnie o drzewo, sciągneli zupełnie moje spodnie, kazali mi kucnąć. Byłam posłuszna ze strachu. Jeden macał moją cipkie a drugi pupe. Drugi wyjoł swojego stojącego penisa i kazał mi pokazać cycki. Zdjełam bluzkie i zdjełam stanik. Obmacywali moje piersi, młode i stojace z podniecenia, tak byłam podniecona, czułam że mam mokre majtki. Kazali mi uklęknąć jak pies. Jeden od tyłu wsunoł rękę i pocierał moją cipkie, bolało ale i podniecało. Drugi wymachiwał swoim i kazał mi go wziąść do ręki, pokazał jak nim poruszać. Musiał być mocno podjarany bo szyko strzelił. Drugi położył się na wznak i kazał mi usiąść na jego nogoch i ruszać teraz jego fiutkiem. Drugi włożył mi rękę od tyłu pod cipkie i masował. Ten co leżał albo miał problem z dojściem albo ja coś nie tak robiłam bo co chwila krzyczał żebym mocniej, szybciej. Poczułam u siebie coś co przypominoło orgazm. Długo jeszcze meczyłam się z poruszaniem mu ale kiedy wystrzelił byłam zaskoczona że aż tak wysoko w porownaniu do kolegi którem ledwo co poleciało. Ubrali się a mi kazali siedzieć nago żeby mogli się popatrzeć i jeszcze pomacać. Wróciłam do domu ze wstydem, płakałam ale wspominałam to miło. Dziś postąpiłabym inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprubujcie we trujkę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Grammar Nazi napisał:

Ratunku! pękają mi oczy! 😞

Kohanie wruć i popatrz w moje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Niedawno dowiedziałam się że wtedy dzień wcześniej obmacywali moją siostrę bliźniaczkę, dopiero teraz przyznała się mi i opowiedziała. Dopiero teraz kiedy jeden z nich jest z naszą kuzynką. Wstyd mi patrzeć mu w oczy kiedy się widzimy. Rozmawiałyśmy o tym z nią ale ona już od niego to wiedziała. Niedawno kiedy byliśmy chwile sami powiedział mi że nadal zakochany jest we mnie i że chciałby z nami bliźniaczkami uprawiać sex we troje, z ciekawości i dla porównania. Jedyny komplement jaki teraz od niego usłyszałam to to że obie miałyśmy boskie piersi, takie  sterczące i małe i że strasznie podobały mu się nasze cipki z włoskami a nie jak laski na wsi niezadbane tam. Sama niewiem co o tym myśleć.

 Ciekawe czy któraś z Was miała takie jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
5 minut temu, Skromna Ja napisał:

😂😂😂

Oj nie wiem czy to dobry pomysł. Siostra ma chłopaka i chyba wolałabym z nim jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Skromna Ja napisał:

😂😂😂

 Ciekawe czy faktycznie skromna? 😉  Oczka zarąbiste 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Był koniec wakacji, z kolegami z wioski gdzie spędzałam lato u babci poszliśmy nad wodę żeby opić wakacje. Byliśmy już po kilku piwach a mi szumiało mocno w głowie. Jeden z nich rzucił tekstem czy chce go pomacać. Nie dokońca docierało do mnie czego on chce. Wyjoł ze spodni penisa i wsadził mi go do ręki, przestraszyłam się, chciałam zabrać dłoń ale przytrzymał mi ją i śmiał się że miastowa dziewica nie widziała nigdy. I fakt miał rację. Drugi z nich rzucił no to ściągaj spodnie. Wyrwałam się ze strachu ale złapał mnie za ręce, drugi usiadł mi na nogach, leżałam na wznak. Ten siedzacy na mnie zaczoł mnie obmacywać przez spodnie. Rozpioł moje spodnie i zsunoł je na kolana. Miałam białe prześwitujące majtki. Obaj się śmieli że włosy mam tam. Usłyszałam żebym sie nie bała że nie będą mnie ru....ć, ale chętnie by to zrobili jak chce. Wstał ze mnie oparli mnie o drzewo, sciągneli zupełnie moje spodnie, kazali mi kucnąć. Byłam posłuszna ze strachu. Jeden macał moją cipkie a drugi pupe. Drugi wyjoł swojego stojącego penisa i kazał mi pokazać cycki. Zdjełam bluzkie i zdjełam stanik. Obmacywali moje piersi, młode i stojace z podniecenia, tak byłam podniecona, czułam że mam mokre majtki. Kazali mi uklęknąć jak pies. Jeden od tyłu wsunoł rękę i pocierał moją cipkie, bolało ale i podniecało. Drugi wymachiwał swoim i kazał mi go wziąść do ręki, pokazał jak nim poruszać. Musiał być mocno podjarany bo szyko strzelił. Drugi położył się na wznak i kazał mi usiąść na jego nogoch i ruszać teraz jego fiutkiem. Drugi włożył mi rękę od tyłu pod cipkie i masował. Ten co leżał albo miał problem z dojściem albo ja coś nie tak robiłam bo co chwila krzyczał żebym mocniej, szybciej. Poczułam u siebie coś co przypominoło orgazm. Długo jeszcze meczyłam się z poruszaniem mu ale kiedy wystrzelił byłam zaskoczona że aż tak wysoko w porownaniu do kolegi którem ledwo co poleciało. Ubrali się a mi kazali siedzieć nago żeby mogli się popatrzeć i jeszcze pomacać. Wróciłam do domu ze wstydem, płakałam ale wspominałam to miło. Dziś postąpiłabym inaczej.

Kobiety nie piszą WYJOŁ< ROZPIOŁ itd. Po za tym po kilku piwach to byś ich obu osiurała ciepłym sikiem  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Kalisz napisał:

 Ciekawe czy faktycznie skromna? 😉  Oczka zarąbiste 🙂

Faktycznie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Skromna Ja napisał:

Faktycznie 😎

😂😂😂

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Skromna Ja napisał:

Faktycznie 😎

Pokażesz oba razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaona i on

Spróbujcie obie z nim potem zróbcie to z twoim a zaś czeorokat jest zaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skromna Ja napisał:

Nie 😏

 Skąpiradło z ciebie, coś co piękne chciałoby się oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Nie zesrajcie się z tym okiem. Wam co kolwiek  pokazać to się podniecacie. Na widok łokcia czy ucha też walicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×