Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandzi

kobieta i seks bez zobowiazań

Polecane posty

Gość sandzi

hej mam 21 lat i od kwietnia nie uprawiałam seksu a jak wczesniej uprawiałam seks to był z musu dla mojego faceta troche. Miedzy nami się psuło i dopadł mnie aseksualizm, az do 15 grudnia 😄 wczesniej chciałam sie choc delikatnie pobudzić, bo mowiłam "mam 20 lat i nie chce mi się seksu, coś jest ze mną nie tak". Kupiłam sobie kulki i nie pomogło, robiłam różne testy nic nie pomagało mi w tym. Teraz sie to zmieniło ponieważ od tamtego czasu pierwszy raz sie z kims przespałam, z kims z którym myslałam ze bedzie cos, ze bedziemy razem. Zaczełam się w to angażować. Teraz sie wszystko popsuło między nami że stwierdziliśmy ze razem na pewno nie bedziemy w związku. Ja z nim tym bardziej.. Ale normalnie teraz nie mogę wytrzymać z moją ochotą na seks, ze chyba oszaleje... jestem tak głupia,że szoook. Dziewczyny pomyslałam o tym czy nie zaproponować mu seksu bez zobowiązań , jestem chora czy mogę to zrobić ? Byłby to mój drugi partner seksualny. Myślałam o tych dzi*kach co śpią z każdym zajebi*tym kolesiem , no ale przecież ja nie spałabym z każdym tylko z nim. Moralne ? A jesli nawet to jak mam mu to powiedzieć jak nie mamy teraz od kilku dni kontaktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość sandzi napisał:

.. jestem tak głupia,że szoook

Trudno się nie zgodzić 😏😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RimmMen
1 minutę temu, Skromna Ja napisał:

Trudno się nie zgodzić 😏😎

Zrób mi rimmjoba pięknooka 💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×