Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Szybka nauka języka angielskiego

Polecane posty

Gość Ania

Jak szybko nauczyć się języka angielskiego ? Jakie macie metody nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariel

najlepiej zapisać się do szkoły , ja chodzę do TFLS w Warszawie i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chodzę na angielski do TFLS i jestem bardzo zadowolony. Lekcje na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Mogę polecić TFLS z całą pewnością każdemu, kto chce nauczyć się języka pod okiem prawdziwych fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sima

Zadowolona jestem z Pi School - szkoła jest fajna, z fajnymi lektorami. No i szczerze mówiąc nauka z nimi to czysta przyjemność. Jestem zadowolona bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

Polecam naukę w TFLS. Zajęcia są różnorodne, kreatywnie przygotowane. Ceny w porządku, niższe niż w wielu innych placówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti
Dnia 5.05.2019 o 16:07, Gość mateusz napisał:

Polecam naukę w TFLS. Zajęcia są różnorodne, kreatywnie przygotowane. Ceny w porządku, niższe niż w wielu innych placówkach.

Ja też polecam, bardzo fajny kurs w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibba

ja wlasnie zaczęłam chodzić na kurs w Pi School - bardzo mi pasują grupy, lektorzy...można wiele zyskać uczac sie u nich. Jest na prawdę bardzo spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Polecam TFLS. Świetnie zaplanowane zajęcia, bardzo profesjonalni wykładowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Jestem zadowolona z mojego kursu w TFLS. Na zajęciach zawsze otrzymujemy zestaw ciekawych materiałów. Atmosfera bardzo pozytywna. Super szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena
Dnia 3.08.2019 o 18:34, Gość Milena napisał:

Jestem zadowolona z mojego kursu w TFLS. Na zajęciach zawsze otrzymujemy zestaw ciekawych materiałów. Atmosfera bardzo pozytywna. Super szkoła!

Potwierdzam, bardzo dobra szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaspa

Uczyłam się w Pi School języka obcego i bardzo sobie chwalę. Można wiele ciekawych rzeczy sie dowiedzieć a do tego atmosfera jest bardzo przyjemna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA

Ja bardzo polecam TFLS w Warszawie. Po dokładnym zapoznaniu się z ofertami szkół językowych zdecydowałam się na właśnie na TFLS i osobiście uważam to za bardzo dobrą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja uczyłam się w domu z kursem ENLINADO. Efekty pjawiły się u mnie dosyć szybko, bo w ciągu 2 miesięcy nauczyłam się mówić. Dalej pracuje nad tym, żeby mój język był jak najabrdziej komunikatywny, ale teraz jestem wstanie się porozumieć na każdy temat. Kurs wart uwagi, bo jego metoda nadaje się dla takich osób jak ja które zaczynają naukę od zera, ale i nie tylko. 

Ja polecam obejrzeć darmową lekcję, sama teraz mam znajomego native speakera a kilka miesięcy temu bym w to nie uwierzyła. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula

Polecam TFLS. Lektorzy bardzo kompetentni i naprawdę mają znakomite podejście do ucznia. Nauka przebiega w bardzo miłej atmosferze bez stresu a z zajęć można bardzo dużo wynieść. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły w Warszawie to z czystym, sumieniem polecam tę placówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecam naukę online z www.linguaboutique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×