Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margosia

Operacja biustu

Polecane posty

Gość margosia

hej! po nowym roku chciałabym w końcu podjąć decyzje o powiększeniu biustu. mysle o tym dobrych kilku lat. chyba nawet nie boje się tak bardzo samej operacji czy powiklan, ale efektu. czy piersi wygladaja później sztucznie? widać, ze sa 'zrobione'? sa tu kobiety, które z perspektywy czasu zaluja/nie zaluja swojej decyzji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CindyLou

Pewnie dużo zależy od tego, jaki chcesz rozmiar biustu. Znam kobiety, które chciały duży, często nieproporcjonalny  do ich figury i piersi rzucają się w oczy. A jak dobierzesz taki naturalny rozmiar i kształt miseczki (bo tez sa rozne) to na pewno ladnie to będzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosia

To jakie sa kształty miseczki, bo nie rozumiem. Jakie wybrać, żeby to wygladalo w sposób najbardziej zbliżony do naturalnej piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz89

nie wiem jak w przypadku innych producentów, ale np. Mentor ma implanty anatomiczne i okragle. Te anatomiczne wlasnie sa takie bardziej plaskie na górze piersi, tzn. jest to kształt a'la łezka, bardzo podobny do kształtu naturalnej piersi. Z kolei okragle sa bardziej uniesione, przez co czasem widać na pierwszy rzut oka, ze biust był poprawiany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynka

a te nowe implanty xtra?? co o nich sadzicie? podobno sa żelowe, bardzo miękkie 🙂 widział ktoś je na zywo, jako efekt operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejna

Nie widziałam, ale czytałam, że dają efekt push upu i właśnie są tak miękkie, że w ogóle nie czuć różnicy między nimi a naturalnymi piersiami. Jestem ciekawa jak to się prezentuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr drozd

Xtra są zdecydowanie lepsze jeśli chodzi o efekt pushup

i można większe rozmiary dawać niż klasycznych implantów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Można wypróbować nieinwazyjne rozwiązania, np. tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta

kurcze dziewczyny podziwiam was za odwagę... ja jestem nieco starszej daty i trochę mam opory przedoperacja. a biust chętnie bym poprawila, bo jest asymetryczny i źle się z tym czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a co myślićie jak by facet powiększył sobie biust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×