Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Love

Co dokupić do tego prezentu dla faceta?

Polecane posty

Gość Love

Kupiłam mu łańcuszek męski taki grubszy, srebro. Teraz zastanawiam się czy w ogóle spodoba mu się ten prezent. I tak napewno będzie go nosił, ale wolałabym żeby dostał też coś co mu się spodoba. Myślałam o jakimś winie bo lubi (ale się na tym nie znam). Czasami lubi wypić jedno piwo dla smaku (w Carrefourze teraz mają takie pakowane po 3-4 różne i do tego Kufel) więc może to? Albo jakieś śmieszne skarpetki albo bokserki świąteczne, lub normalne np z Reserved albo BIG Star? Co myślicie? Albo koszulka... Już sama nie wiem. Ma 25lat. 

Polecicie coś? Tak do 80zl, bo łańcuszek też trochę kosztował. Spotykamy się rok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki

Wino i skarpetki będą ok 🙂 Ja swojemu kupiłam lot w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wrocławiem, dokupiłam skarpetki i myślę że będzie bardzo zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Może krawat lub portfel? Zobacz na Alfasan.pl gdzie teraz jest szereg światecznych promocji, często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Może krawat lub portfel? Zobacz na Alfasan.pl gdzie teraz jest szereg światecznych promocji, często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×