Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaga

miłość w pracy

Polecane posty

Gość gaga

Pytanie jak w tytule. Ile z Was poznało swojego męża w pracy i w jakich okolicznościach? No i kim jesteście z zawodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacharz

Jestem z zawodu blacharzem i poznałem niezła blacharę która rżnie mnie dzień o noc na kasę. Fuck u gold digger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga

A bardziej poważne wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczekujesz odpowiedzi, ze na imprezie chemia byka na maksa miedzy nimi i od razy seks w zwiazku z tym, z tej "miłości" do faceta nie skończyła szkoły,  bo tak latała za nim, że matura, na zdanie której i tak miała marne szanse i na dyplom technikum, odeszły w siną dal? Żeby lepiej się poczuć,  że nie jesteś sam takim głupcem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Oczekujesz odpowiedzi, ze na imprezie chemia byka na maksa miedzy nimi i od razy seks w zwiazku z tym, z tej "miłości" do faceta nie skończyła szkoły,  bo tak latała za nim, że matura, na zdanie której i tak miała marne szanse i na dyplom technikum, odeszły w siną dal? Żeby lepiej się poczuć,  że nie jesteś sam takim głupcem? 

Tak zarzuciłam luźny temat, bo w pracy spędzamy mnóstwo czasu, więc tam też mogą rodzić się przyjaźnie i miłości. Moja znajoma swojego męża poznała w pracy. Jest fryzjerką, a jej mąż był jej klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gaga napisał:

Tak zarzuciłam luźny temat, bo w pracy spędzamy mnóstwo czasu, więc tam też mogą rodzić się przyjaźnie i miłości. Moja znajoma swojego męża poznała w pracy. Jest fryzjerką, a jej mąż był jej klientem.

Blacharz poszedł do fryzjerki? Tez się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Blacharz poszedł do fryzjerki? Tez się zdarza.

Jaki blacharz? Myślisz, że jesteś śmieszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w pracy czesto sie poznaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×