Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaadamm

Dostałem wiadomość od byłego mojej kobiety...

Polecane posty

Gość aaadamm

To jest kawał chama i prostak. Napisał, że ją szmacił w łóżku i że powinienem mu dziękować, że oddał mi wytresowaną sukę. Opisywał, ze szczegółami co mu robiła itp. to są obrzydliwe treści, bo tylko cham może napisać o swojej byłej "taka z niej dziwka, że pierdziel liże bez zająknięcia. baw sie dobrze"

Nie wiem co zrobić z tą sytuacją, na pewno nie mojej o tym mojej dziewczynie, traktuje te wiadomości jak personalny atak na mnie i na nią i czystą złośliwość ze strony prymitywa. Z drugiej strony trochę mnie to obrzydza, mówcie co chcecie, ale to działa niestety na wyobraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a co myślałeś że w ubraniu i na misjonarz atylko to robili, chryste ale debil z ciebie....działa na wyobraźnię, bu hahah jakby tak było jak psizesz że to prymityw to byś go olał, najwyraźniej ci na niej wcale nie zależy i zakończ to dziecko póki czas bo żałosny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczuję. Na twoim miejscu by zajebał dziada. Powiedz to jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..eee
13 minut temu, Gość aaadamm napisał:

To jest kawał chama i prostak. Napisał, że ją szmacił w łóżku i że powinienem mu dziękować, że oddał mi wytresowaną sukę. Opisywał, ze szczegółami co mu robiła itp. to są obrzydliwe treści, bo tylko cham może napisać o swojej byłej "taka z niej dziwka, że pierdziel liże bez zająknięcia. baw sie dobrze"

Nie wiem co zrobić z tą sytuacją, na pewno nie mojej o tym mojej dziewczynie, traktuje te wiadomości jak personalny atak na mnie i na nią i czystą złośliwość ze strony prymitywa. Z drugiej strony trochę mnie to obrzydza, mówcie co chcecie, ale to działa niestety na wyobraźnie.

Lubisz nieudaczniku po kims dojadac ? to smacznego hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

JA Cie rozumiem, ze to Cie obrzydza. 

Ale pomysl, jaki w nim musi byc smutek,zal i zlosc ze teraz ona nalezy do Ciebie. Jakby ona go nie obchodzila, to by Ci tego nie pisal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I U

Mi były mojej wysłał filmik jak mu robiła laske i ja rucha zaprosiłem go do nas poprosiłem żeby skasował to i zaproponowałem trójkąt zgodził się i na koniec przyznał że nie może się pogodzić że ona jest z innym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadek

"taka z niej dziwka, że pierdziel liże bez zająknięcia. baw sie dobrze" - a ja bym sie cieszyl z takiej wiadomosci bo to wiele mowi, naprawde chcesz kobiete ktora lize facetowi tylek? jesli ona byla z chamem to o niej wiele mowi, normalna kobieta nie zwiazala by sie z takim kims, jesli masz rozum to powinines ja zostawic i poszukan normalnej kobiety bez zlej przeszlosci, a ta zostawic komus innemu chyba ze jestes na ich poziomie to ja wez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

JA Cie rozumiem, ze to Cie obrzydza. 

Ale pomysl, jaki w nim musi byc smutek,zal i zlosc ze teraz ona nalezy do Ciebie. Jakby ona go nie obchodzila, to by Ci tego nie pisal. 

Dokładnie głupi buc myśli ze zerwiesz z nią i on wtedy ją pocieszy, 

Nie bądź głupi, blokuj dziada, nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość aaadamm napisał:

Nie wiem co zrobić z tą sytuacją, na pewno nie mojej o tym mojej dziewczynie, traktuje te wiadomości jak personalny atak na mnie i na nią

Nic nie robić, bo szkoda nerwów, do niczego dobrego nie dojdziesz. Teraz albo zaakceptujesz sytuację i prawdopodobnie fakty, albo nie. Wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość rozsadek napisał:

"taka z niej dziwka, że pierdziel liże bez zająknięcia. baw sie dobrze" - a ja bym sie cieszyl z takiej wiadomosci bo to wiele mowi, naprawde chcesz kobiete ktora lize facetowi tylek? jesli ona byla z chamem to o niej wiele mowi, normalna kobieta nie zwiazala by sie z takim kims, jesli masz rozum to powinines ja zostawic i poszukan normalnej kobiety bez zlej przeszlosci, a ta zostawic komus innemu chyba ze jestes na ich poziomie to ja wez

Ty zapewne zacofany prawiczek? Przeszłość jest nieważna jeśli wam się teraz układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia
3 minuty temu, Gość rozsadek napisał:

"taka z niej dziwka, że pierdziel liże bez zająknięcia. baw sie dobrze" - a ja bym sie cieszyl z takiej wiadomosci bo to wiele mowi, naprawde chcesz kobiete ktora lize facetowi tylek? jesli ona byla z chamem to o niej wiele mowi, normalna kobieta nie zwiazala by sie z takim kims, jesli masz rozum to powinines ja zostawic i poszukan normalnej kobiety bez zlej przeszlosci, a ta zostawic komus innemu chyba ze jestes na ich poziomie to ja wez

To prawda... wyszło szydło z worka. Może ona ma jakiegoś syfa po tym. Fuj. Jak ją teraz całować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jest psem ogrodnika i ci ja obrzydza. Ludzie potrafią być psychiczni z zazdrosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

buhaha autor nie jest facetem ale znudzona nastolatka

zaden facet nie pisalby w ten sposob

no chyba ze koniotrzep maminsynek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadek

Nie, nie jestem zacofanym prawiczkiem, po prostu w przeciwienstwie do Ciebie znam realia, a nie bajki. Przeszlosc sie nie liczy, jasne..... przeszlosc to wizytowka tego kim czlowiek jest, czyny ludzi z przeszlosci powielaja sie w przyszlosci wiec, gdyby to byla prawda wszyscy mordercy i kryminalisci powinnii zostac uniwinnieni, jesli ktos Cie okradnie w poniedzialek to we wtorek powinies juz o tym nie pamietac bo przeszlosc sie nie liczy, niegadaj bzdur + przeszlosc seksualna z takim kims = duze ryzyko ch. wenerycznych.

nie stac Cie na lepsza kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I U
36 minut temu, Gość aaadamm napisał:

To jest kawał chama i prostak. Napisał, że ją szmacił w łóżku i że powinienem mu dziękować, że oddał mi wytresowaną sukę. Opisywał, ze szczegółami co mu robiła itp. to są obrzydliwe treści, bo tylko cham może napisać o swojej byłej "taka z niej dziwka, że pierdziel liże bez zająknięcia. baw sie dobrze"

Nie wiem co zrobić z tą sytuacją, na pewno nie mojej o tym mojej dziewczynie, traktuje te wiadomości jak personalny atak na mnie i na nią i czystą złośliwość ze strony prymitywa. Z drugiej strony trochę mnie to obrzydza, mówcie co chcecie, ale to działa niestety na wyobraźnie.

1na moja kobiete sposcilo się 10 kolesi jak jej nie znałem i co jakoś żyję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedynym faktem o prawda na kafeterii jest to że chłopy stąd to prawiki koniotrzepy i dupy wołowe więc wiesz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość rozsadek napisał:

Nie, nie jestem zacofanym prawiczkiem, po prostu w przeciwienstwie do Ciebie znam realia, a nie bajki. Przeszlosc sie nie liczy, jasne..... przeszlosc to wizytowka tego kim czlowiek jest, czyny ludzi z przeszlosci powielaja sie w przyszlosci wiec, gdyby to byla prawda wszyscy mordercy i kryminalisci powinnii zostac uniwinnieni, jesli ktos Cie okradnie w poniedzialek to we wtorek powinies juz o tym nie pamietac bo przeszlosc sie nie liczy, niegadaj bzdur + przeszlosc seksualna z takim kims = duze ryzyko ch. wenerycznych.

nie stac Cie na lepsza kobiete? 

No nie wierze haha czyli choroba psychiczna tworcy listu nie jest nawet wzieta pod uwage.

Napisac to sobie moze kazdy. Wszystko. O Twojej zonie tez. Co tylko wymysli (a jak jest dodatkowo nienormalny to jeszcze to wysle).

Ja bym zalozyla sprawe o oszcerstwa i niepokojenie. List jako dowod.

Zero kontaktu z tym niezrownowazonym czlowiekiem. Wszystko sadownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropek

Dlatego nie mam fb i żadna byla pizda mnie nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość aaadamm napisał:

 "taka z niej dziwka, że pierdziel liże bez zająknięcia. baw sie dobrze"

"Pierdziel"?:) Tu chyba chodzi o Arschloch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
43 minuty temu, Gość aaadamm napisał:

Nie wiem co zrobić z tą sytuacją, na pewno nie mojej o tym mojej dziewczynie, traktuje te wiadomości jak personalny atak na mnie i na nią i czystą złośliwość ze strony prymitywa. Z drugiej strony trochę mnie to obrzydza, mówcie co chcecie, ale to działa niestety na wyobraźnie.

...i wlasnie po to to wyslal. A jednoczesnie dostarczyl Ci namacalny dowod. Paragraf niepokojenie. Czujesz sie zaniepokojony? Mozesz go pozwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadek

Gość Monika -Monika, jak znam z praktyki, takie rzeczy ciagna sie latami, a potem i tak okazalo sie ze lepiej bylo sprawy nie ruszac, dziewczyna tez normalna nie jest jak z kims takim byla, bez wzgledu na to czy to prawda (a pewnie tak), kobiet jest tak duzo ze nie warto tracic czasu na kogos kto byc moze nie jest tego warty;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira

To jest atak na twoją osobę ja sponiewieral ciebie chce ośmieszyć A całkiem możliwe że wymyślił to żeby ciebie do niej zniechęcić jak to taki prymityw nie jest powiedziane ze napisał prawdę może przygrywa do końca i robi idiote z ciebie żebyś tak myślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
13 minut temu, Gość rozsadek napisał:

Gość Monika -Monika, jak znam z praktyki, takie rzeczy ciagna sie latami, a potem i tak okazalo sie ze lepiej bylo sprawy nie ruszac, dziewczyna tez normalna nie jest jak z kims takim byla, bez wzgledu na to czy to prawda (a pewnie tak), kobiet jest tak duzo ze nie warto tracic czasu na kogos kto byc moze nie jest tego warty; 

Nie masz racji. Wlasnie takie sprawy sa najprostsze. Latami to sie ciagna sprawy o przewlekle krzywdy gzie trzeba duzo papierkowej roboty i dowodow,ale z takich tez nie warto rezygnowac.

Sprawy o odszkodowania przy kolizjach drogowych gdzie ewidentnie ktos wjechal Ci w dupsko tez sie moga ciagnac ,ale warto czekac.

Jaka jest kobieta wie jej facet,a byla z takim i nie jest- bo zamienila na lepszego :) i tamtego sciska zal i tylko tak moze dopiec :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadek

Ja uwazam ze Ty nie masz racje. W praktyce nie warto poswiecac sie dla innych, lepiej znalezc kobiety ktora nie ma takiej przyszlosci i bagazu w psotaci bylego psychola. Ludzie i tak potem sa niewdzieczni i szybko zapominaja co dla nich zrobilismy.

Sprawy o odszkodowania przy kolizjach drogowych gdzie ewidentnie ktos wjechal Ci w dupsko tez sie moga ciagnac ,ale warto czekac. - to co inne bo sprawa dotyczy mnie bezposrednio, a tutaj to ta kobieta ma problem, jesli znajomosc swieza, lepiej zerwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

haha Kobieta ma problem?

FAKTY: jakis koles napisal cos

PRZYPUSZCZENIA (zakompleksionych facetow): jezuuu jakis koles ktorego nie znam, nie wiem nawet czy nie leczy sie psychiatrycznie napisal mi najprawdziwsza prawde w zwiazku z tym musze go posluchac i zerwac z dziewczyna bez wzgledu na o co ja mysle.

Doooobree :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizanie

No wg mnie ty też powinieneś od niej wymagać by lizała ci srakę...

skoro byłemu lizała, to tobie też powinna, bo jak nie to znaczy, że woli tamtego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość lizanie napisał:

No wg mnie ty też powinieneś od niej wymagać by lizała ci srakę...

skoro byłemu lizała, to tobie też powinna, bo jak nie to znaczy, że woli tamtego 😉

o fuuuuuuu ale Wy jestescie

I oto Wasza meska solidarnosc.

Dobrze wiecie,ze facet od listu to czub,ale jak baby musicie dosrac (zeby bylo w temacie haha) dowalic.

To ta wasza meska sztama w pelnej krasie.

Brawo!!! Panowie! Lepiej niz na targu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli w tej satynowej pościeli będzie ci lizała pierdziawę? Congrats. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A już sie pobraliście, czy jeszcze nie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098
6 minut temu, Gość Monika napisał:

o fuuuuuuu ale Wy jestescie

I oto Wasza meska solidarnosc.

Dobrze wiecie,ze facet od listu to czub,ale jak baby musicie dosrac (zeby bylo w temacie haha) dowalic.

To ta wasza meska sztama w pelnej krasie.

Brawo!!! Panowie! Lepiej niz na targu 😄

No słuchaj jak bym się dowiedział, że lizała byłemu srakę to powiedziałbym do niej tak:

słuchaj kochanie, jeśli mnie kochasz i jestem dla ciebie miłością życia, to nie może być tak, że mi odmawiasz lizania sraki, a byłemu to robiłaś

Piszę poważnie! No jak to wygląda? Byłemu siorbała rowa a mi odmawia? phi 😄 znaczy, że wolała jego. Mimo, że nie lubię tego typu zabaw, to musiałaby mi udowodnić co do mnie czuje i to swoim jęzorem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×