Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikita

Samotność po rozstaniu

Polecane posty

Gość Nikita

Witam :classic_smile:

Niedługo rok minie od naszego rozstania a ja ciągle o nim myślę z czasem coraz bardziej zaczynam tęsknić za nim, za ja bliskoscią i za tym że po prostu był przy mnie. 

Powodem rozstania była jego cholerna zazdrość do której w ogóle nie miał powodów bo liczył się dla mnie tylko on. Zawsze był trochę zazdrosny (i to było nawet słodkie) ale pod koniec związku to już było straszne był zazdrosny nawet o to jak jakiś chłopak się na mnie spojrzał. Nie wiedziałam co mam już robić bo coraz bardziej się przez to kłóciliśmy mimo że go kochałam a on mnie to się raniliśmy więc stwierdziłam, że nie może tak dłużej być i to zakończyłam. On bardzo ciężko to zniósł ale po 7 miesiącach od rozstania zaczął być w szczęśliwym związku w którym jest po dziś dzień. A ja nadal myślę i żałuję swojej dyzcji i żałuję że nie dałam mu drugiej szansy o którą prosił. Ostatnio jestem naprawdę przygnębiona tym wszystkim po prostu mi go brakuje (PO ROKU OD ZERWANIA) nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji. Jakoś w innych facetach nie widzę TEGO czegoś. Czuję że mocno nawaliłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Nie ma co tesknic, poszukaj sobie nowego. Ja Marzę o samotności, ciszy i spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×