Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Rozstanie z starszym chłopakiem

Polecane posty

Gość

Znam się z moim chłopakiem od sierpnia. Mam 14 lat, a on obecnie 18. Na początku wszystkio było wspaniale, ale później dało się zauważyć, że nie ma do mnie żadnego szacunku i źle mnie traktuje. Widzieli to także znajomi. Nie zaprosił mnie również na urodziny, ponieważ bał się reakcji kolegów. Pomimo to starałam się go w tym usprawiedliwiać i wierzyłam w późniejszy rozwój naszej relacji. Około dwa miesiące temu przyznał, że nic nie czuje, a kiedy mówi o kochaniu, to robi to, aby było mi miło. Jednak miesiąc temu po opuszczeniu mojego domu zaczął utrzymać, że jest zauroczony, jestem powodem jego szczęścia, zależy mu itp. Jak się wczoraj okazało, cały czas mnie okłamywał i zależy mu tylko na moim ciele, przyjemności sensualnej. Przyznał nawet, że tak naprawdę nie interesuje go moja osobowość i uważa mnie za osobę której nie opłaca mu się słuchać i tym bardziej darzyć uczuciem. Stwierdził: ,, Jak mnie ma obchodzić ktoś kto jest jak karton, standardowy, kopia kopii, niewyrazisty, masz standardowe zainteresowania, życie, ludzi wokół". Stał się bardzo toksyczny i oczywiście zabolały mnie jego słowa. Szłam dla niego na wiele ustępstw i prawie straciłam przez to przyjaciółkę. Zdaję sobie sprawę, że to koniec i nasze następne spotkanie ma być momentem kulminacyjnym. Cały czas mam co do tego wątpliwości, nie chcę być sama, a przez ten ostatni miesiąc czułam się z nim niesamowicie szczęśliwa. Wiem, że nie jest to już możliwe, ale obawiam się chwili, w której się rozejdziemy. Zupełnie nie wiem już co robić i jak z nim tą rozmowę przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×