Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nauczycielka syna co możemy zrobic

Polecane posty

Gość Gość

Polonistka mojego syna poszła na pół roku na urlop zdrowotny. Za nią przyszła na zastępstwo cudowna kobieta- ciepła, bardzo serdeczna. Dzieci w klasie nagle pokochały polski, nawet mój syn zaczął czytać " bo mu pani taką fajną książkę pożyczyła". Kazdemu życzę takiego nauczyciela jak ona, widać,, że praca to jej pasja.Niestety się semestr i ta pani musi odejść. Rozmawiałam z rodzicami w klasie, wszyscy bez wyjątku chcemy, by ta pani zostala. Byliśmy u dyrekcji, jak się okazało wszystkie klasy były w tej sprawie, każdy chce tą panią, ale podobno nic się nie da zrobić i musi wrócić ta stara polonistka. Czy ktoś był w takiej sytuacji? Dzieci bardzo przeżywają odejście swojej ukochanej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Przepisz syna do szkoly, w której uczy ta boska nauczycielka...

 

Nic nie możesz zrobić, nie usuną jej ze szkoły, bo dzieci jej nie lubią, bo to nie jest powód do usunięcia czy zabrania lekcji. Niestety, trzeba sie przyzwyczaić, że jeszcze na swojej drodze edukacji syn spotka nauczyciela bez pasji. Trudno, takie życie. Może jednak te pół roku wystarczyło, by dziecko podeszło z nową werwą do lekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nowa nauczycielka ma umowę na zastępstwo, tamta pewnie na czas nieokreślony i wyższy stopień awansu. W szkołach są dziwne zasady. Np. Ja w tamtym roku miałam inne klasy, w tym inne. Nie ma ciągłości nauki, kto jak pasuje do siatki organizacyjnej tak dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda, że system jest taki. Że to dziecko musi się przyzwyczaić, że jeszcze spotka kijowego nauczyciela. Że nie liczy się efektywność nauczania.

Taki kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chooj mnie obchodzi twój yebany bachor, który jest analfabeta i jego nauczycielka, która rucha butelka twoja stary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

Możecie ewentualnie porozmawiać jeszcze z nauczycielką, która wróci z chorobowego, że była taka sytuacja. Może będzie umiała się też jakoś zainteresować tematem i zmienić sposób nauczania? Poza tym skoro była tak długo na zdrowotnym, to znaczy, że wcześniej była chora i nie miała pewnie siły żeby dawać z siebie wszystko. Zobaczcie najpierw na spokojnie, jak to wyglada po powrocie poprzedniej nauczycielki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki kraj, że każdy nauczyciel  (i nie tylko) najlepiej, żeby miał tak samo jak inni, a nie więcej czy mniej za efekty pracy. Nie ma ewaluacji pracy nauczyciela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×