Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boskagoska

depilacja laserowa

Polecane posty

Czy depilacja laserowa w moim wieku, to dobry pomysł?

Czy znajdę odpowiedni laser, który od razu zadziała, a po kilku zabiegach nie będzie śladu po włoskach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejka

Osobiście słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat laser Vectus w Gdyni. Sama go jeszcze nie stosowałam, ale skoro Ciebie to aż tak interesuje to powinnaś przefiltrować ich stronę internetową. Teraz też w takiej chwili ważna jest konsultacja, dzięki której dowiesz się co i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejka

Tak chyba właśnie o coś takiego chodzi, z resztą na stronie internetowej, którą podałaś jest mnóstwo interesujących informacji. W kwestii skuteczności Vectus jest bezkonkurencyjny. Powinnaś się tez odpowiednio przygotować do zabiegu, jest kilka przeciwwskazań, ale o tym dowiesz się na konsultacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki wielkie! Dzięki Tobie wiem, że mam szansę na trwałe usunięcie mojego koszmarnego owłosienia. Zdecyduję się finalnie na te klinikę, którą znalazłam w internecie. Mają super opinie, wiele kobiet jak i mężczyzn jest zadowolonych 🙂 

Mam nadzieję, że ten laser Vectus zdziałą cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia

Ja od lat chodzę na depilację ale pastą cukrową do gabinetu Hana Beauty w Piasecznie. Panie tak sprawnie wykonuję zabieg, że praktycznie jest to bezbolesne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×