Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vicki

medycyna estetyczna Poznań

Polecane posty

Gość Vicki

Chcialabym isc na jakiś zabieg lub serie zabiegow odmladzajacych. Mieszkam w Poznaniu i tutaj szukam dobrego gabinetu. Jaki polecacie? I jaki zabieg warto wybrać dla osoby poczatkujacej w temacie medycyny estetycznej? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia

a ile masz lat? nie ma tez co za intensywnie kombinować na starcie z twarza 😉 czasem kwasy medyczne wystarcza, żeby odswiezyc buźke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicki

Dzieki za odzew 🙂 mam 33 lata. Nie wiem czy to już wiek, żeby zrobić nieco inwazyjny zabieg. Kwasy? Chodzilam na to jako nastolatka 😄 jak miałam przebarwienia po pryszczach. Teraz to bym jednak chciała silniej zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hon201

to mi się wydaje, ze mezoterapia moglaby ci pomoc. bylam na takim zabiegu w Mediart clinic, to jest gabinet na ul. Kochanowskiego. profesjonalna obsluga, najpierw miałam konsultacje, powiedziałam jakie mam oczekiwania, na czym mi zależy i pani doktor poradzila mi wlasnie mezoterapie. nie zaluje, chociaż obaw miałam sporo. żaden krem czy maseczka nie jest w stanie tak odzywic skory i wygladzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darosska

Ja tam ide na lipolize, żeby ujedrnic trochę skore na udach i brzuchu. Od koleżanek słyszałam, ze to dobry gabinet, z nowoczesnym sprzętem i fachowym podejściem do tematu 🙂 dam znac jak efekty 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewita

dziewczyny, a jak tam z depilacją laserem? chcialam na jesieni isc na takie cos, bo to najlepsza pora, tylko nie wiem, ktory salon wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka72

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną w Poznaniu, to ja z własnego doświadczenia polecam dr Rosińskiego z gabinetu Aestetic Clinic. Bardzo doświadczony lekarz, przemiły człowiek i pasjonat w tej dziedzinie. Klinika to profesjonalne miejsce, ze świetnym personelem. Z efektów zabiegów jestem naprawdę bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×