Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może się myle

Gdy laska jest chamska ma super faceta

Polecane posty

Gość może się myle

Jak to jest czy może ktoś mi to wytłumaczyć? Mam kilka przypadków z mojego kręgu i coraz bardziej przecieram oczy ze zdumienia.  Laska jest chamska, marudna, najeżdża na swojego faceta a ten ją nosi na rękach. Drugi przykład w rodzinie kuzynka, raz mu rozwaliła jedną rzecz na kawałki ze złości że przyszedł za późno z imprezy. W życiu bym się do czegoś takiego nie posunęła, to posklejał sobie, nic się wielkiego nie stało, zakochany po uszy. Z drugiej strony najlepsza kumpela, złoty człowiek, pielęgniarka, zawsze wszystkim pomoże, złego słowa na nikogo nie powie, a mąż ją leje. Jak to jest powiedzcie mi, tu przykład osoby która z frustracji psuje coś najukochańszej osobie i ten jest jeszcze bardziej w niej zakochany a tu osoba która oddała by życie za innych i mąż jej nie szanuje. W życiu by mi nie przyszło do głowy by się tak zachowywać, jednak wszystkie laski które znam i są wredne z natury mają super facetów zakochanych w nie po uszy, szanujących. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzadna kobieta

Jestem porządna kobieta i mam meza chama i alkoholika..jestem chora i nie daje rady odejsc od Niego chociaz bycie z nim mnie wykancza..zawsze pomagałam komu mogłam a trafiłam na takiego drania ze teraz sama potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To tak jak facet gnojony przez k9biete ciagle twierdzi, że ją kocha, bo faktycznie tak jest, ale jest psychopatą i wymyślił sobie,  że jest jego żona a inne kochankami. Ja poniża w necie,  by wyładować swoje frustracje, bo nie ma szans na jakikolwiek seks z nią a tamte "liżą mu rowa" jak mówi,  to musi być miły, by to robiły.

Nie pochlebiaj sobie Jakubie, dla mnie Twoje działania nie robia wrazenia, ty cierpisz  kochając mnie, nie ja, po co oszukujesz się?  twoje "k9chanki" tez o tym wiedzą, ale godzą się na to. Nigdy nie będziesz szczęśliwy, bedziesz plątal się miedzy nimi ciagle myslami bladzqc przy mnie. Mnie nie będziesz miał nigdy,  możesz sobie pofantazjowac, pomasturbowac się lalka gumowa mna podobna,  bo na realny seks nie masz szans, dla ciebie zawsze będę kłodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw

Zołzy są zajebiste i facet od takich kobiet nie odejdzie. Żyć dla siebie a wtedy facet będzie zabiegał. Mnie też facet kocha mocniej i dobrze mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgd

faceta to trzeba sobie wychować. za dobrym nie można być,bo mysli ze ma cie w garści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrg

gdy laska jest chamska ma gbura, bo tylko gburów ciągnie do nieokrzesanych dziewczyn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omog
1 minutę temu, Gość jgd napisał:

faceta to trzeba sobie wychować. za dobrym nie można być,bo mysli ze ma cie w garści. 

pod pojęciem "wychowania" mieszczą się zdrady, i ohydne kłamstwa. Myślicie że jesteśmy głupi na wasze gierki, w życiu 😄 to się pozna od razu. Jak mnie była chciała wychować pierwsze co zrobiłem to zerwałem, nie żałuje. Teraz jest z jakimś brzydalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×