Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

kolejny sylwester sama dzieki facetom

Polecane posty

Gość gość
16 minut temu, Gość figi napisał:

zwykła prostytucja? 😄 Prostytucja tyczy się tej osoby której się płaci za seks słonko,ta druga osoba to zwykły klient.

Na wszelkie usługi zawsze będzie popyt,siłą rzeczy. Między innymi z powodu poglądów i postaw jakie prezentuje autorka tematu i parę innych kobiet które jej klaskają w topicu utwierdzając się wzajemnie że mają rację. A faceta jak nie miały tak nadal nie mają:D

Nie mam problemu z tym że ktoś się prostytuuje. Nie obchodzi mnie to. Jest popyt jest podaż, nawet to i lepiej bo wiele normalnych kobiet by było w niebezpieczeństwie (zbokow itp) gdyby nie kobiety pazerne na kasę. Tylko trzeba nazywać rzeczy po imieniu, klient jest moralnie tyle samo warty co prostytutka. Jest tylko pozornie w lepszej sytuacji bo ma pieniądze. Prostytucja jest na każdym kroku nie tylko w burdelach i sponsoringach, a często nawet w malzenstwach. Nie wtykam nosa do cudzego łóżka, niech robią co chcą ja tylk zauważam zjawisko. Niektóre samotne kobiety są desperatkami ale co zrobic, tak jest w każdej grupie wiekowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Autorka musi iść do lekarza bo ma problem że swoją seksualnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ty nie pisz za Elke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny

To wy szukacie idealnych facetów a na portalach randkowych same zakochane w sobie księżniczki które nawet nie odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co z wami nie tak .

już nawet w sylwka nie możecie opanowac swej dziecinnej fobii tylko dokopac i krytykowac potraficie no bez jaj i w was trolii jest iskra normalnosci .

swiat nie dzieli się na złe kobiety czy złych mężczyzn tylko poprostu jak mawiał pawlak na głupich i madrych a że tych pierwszych jest wiecej tak ze sory inteligencja upada chodź pisza że wykształcenie wzrasta ciekawe he he no ale kiedyś po zawodówce był człowiek zaradny, życiowy samowystarczalny i odpowiedzialny dziś pełno mg i inż ...ów tylko zmywak w uni ich ratuje (bardzo przepraszam ale to prawda nikt dziś nie uczy wyobraźnie i zycia za to formułki i testy na alegro a co kuzwa )

...i nie rodżą  sie sami ich tworzy popyt na bez mózgów z papierkiem .

 do dziś sie zastanawiam kto zrobił takiego ...a moim dyrektorem , co najmiej 5 moich  podwładnych ma wiecej rozumu od niego i zastanawiam sie dlaczego jeszcze go nie udupiłem , widocznie nie mam ambicji karierowicza i lubie swoich współpracowników myślę że z wzajemnością ale szlag trafia jak taki się panoszy , chodź szef przychodzi i mówi jak bedą problemy daj znać kuzwa samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał italia

...ko tępa to że jesteś sama jest tylko i wyłacznie twoją winą,nie facetów. Świadczy tylko o tym, że masz nierealne wymagania, pewnie do tego sama od siebie nic nie jesteś w stanie wnieść. Ja np. też jestem sam ale nie użalam się z tego powodu i nie oskarżam kobiet o to że mam jak mam. bo mam tak gdyż tak chcę,ponadto nie widze dla siebie odpowiedniej kobiety, w sensie podobnej do mnie, że połaczyły by nas wspólne pasje itp. ale to nie oznacza że będę pisał że kolejnego sylwestra spędzę samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał italia
36 minut temu, Gość gość napisał:

Nie mam problemu z tym że ktoś się prostytuuje. Nie obchodzi mnie to. Jest popyt jest podaż, nawet to i lepiej bo wiele normalnych kobiet by było w niebezpieczeństwie (zbokow itp) gdyby nie kobiety pazerne na kasę. Tylko trzeba nazywać rzeczy po imieniu, klient jest moralnie tyle samo warty co prostytutka. Jest tylko pozornie w lepszej sytuacji bo ma pieniądze. Prostytucja jest na każdym kroku nie tylko w burdelach i sponsoringach, a często nawet w malzenstwach. Nie wtykam nosa do cudzego łóżka, niech robią co chcą ja tylk zauważam zjawisko. Niektóre samotne kobiety są desperatkami ale co zrobic, tak jest w każdej grupie wiekowej

Ale pitolisz:) Te swoje filozofie to wygłaszaj pod kościołem,po postu nie spotkałaś do tej pory nikogo kto by ci odpowiadał,spoko rozumiem,albo masz nierealne wymagania jak większosć tutejszych kobit. Ale już nie urabiaj na siłe jakiejś bzdurnej filozofii pod swoje widzimisię bo za swój stan partnerski lub jego brak odpowiadamy my sami,nikt inny za nas tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał italia
5 minut temu, Gość generał italia napisał:

...ko tępa to że jesteś sama jest tylko i wyłacznie twoją winą,nie facetów. Świadczy tylko o tym, że masz nierealne wymagania, pewnie do tego sama od siebie nic nie jesteś w stanie wnieść. Ja np. też jestem sam ale nie użalam się z tego powodu i nie oskarżam kobiet o to że mam jak mam. bo mam tak gdyż tak chcę,ponadto nie widze dla siebie odpowiedniej kobiety, w sensie podobnej do mnie, że połaczyły by nas wspólne pasje itp. ale to nie oznacza że będę pisał że kolejnego sylwestra spędzę samotnie.

...z powodu i z winy kobiet - zapomniałem dodać do tamtego. by zdanie miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość generał italia napisał:

Ale pitolisz:) Te swoje filozofie to wygłaszaj pod kościołem,po postu nie spotkałaś do tej pory nikogo kto by ci odpowiadał,spoko rozumiem,albo masz nierealne wymagania jak większosć tutejszych kobit. Ale już nie urabiaj na siłe jakiejś bzdurnej filozofii pod swoje widzimisię bo za swój stan partnerski lub jego brak odpowiadamy my sami,nikt inny za nas tego nie robi.

Uderz w stół a nożyce się odezwą? Zabolało. Nie spotkałam nikogo kto by mi odpowiadał?No skoro tak uważasz, mysl co chcesz. Ja nie jestem dewotka tak jak mówię prostytucja mi nie przeszkadza klient z prostytutka są siebie warci a ja jestem z daleka od takich akcji. Tez uważam że za nasz stan partnerski odpowiadamy my sami, desperacja jest żenująca a kur/wienie się z szlaufami jest jeszcze gorsze słonko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał italia
10 minut temu, Gość gość napisał:

Uderz w stół a nożyce się odezwą? Zabolało. Nie spotkałam nikogo kto by mi odpowiadał?No skoro tak uważasz, mysl co chcesz. Ja nie jestem dewotka tak jak mówię prostytucja mi nie przeszkadza klient z prostytutka są siebie warci a ja jestem z daleka od takich akcji. Tez uważam że za nasz stan partnerski odpowiadamy my sami, desperacja jest żenująca a kur/wienie się z szlaufami jest jeszcze gorsze słonko 

szczęsliwego nowego roku 2019 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość generał italia napisał:

szczęsliwego nowego roku 2019 🙂

Dziękuję. Tobie życzę jakiegoś słodkiego aniołka na 2019 👼 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość dfd napisał:

laski z kafe są popier...ne w większosci,wystarczy poczytać niektóe wpisy,przecież od kogos kto pisze że seks oralny jest zły i ce...e tylko prostytutki to normalny zdrowy facet ucieka jak oparzony i się nie dziwię. Mam mieć poczucie winy że uwielbiam seks i czuć się skończoną świnią że wogóle o nim myślę? Jprd to chyba pisała jakaś totalnie niedorozwinieta laska. Wybacz o wielka i doskonała że jestem facetem i moje hormony działają bez zarzutu.

Z ciebie taki facet jak z koziej dopy trąba tępa 😄  dzido co każdemu chętnemu klęka do miecza 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale autorce się oberwało a pewnie chciała się tylko wyżalić i oczekiwała troche wsparcia dzisiejszego wieczoru. https://youtu.be/E2s29dYvn8E 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 31.12.2018 o 19:09, Gość gosc napisał:

normalny czyli nie dewiant, nie erotoman, nie chory psychicznie,  nie cham

normalny czy porzadny meczyzna, kochajacy, wierny, szanujacy kobiety i chcacy zalozyc rodzine i dac jej milosc

reszta to odpady a nie mezczyzni

Czyli zwykły zakompleksiony koniotrzep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuuj

autorka sama jest sobie winna, dobrze jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×