Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaKatarzyna

On czuje coś do eks?

Polecane posty

Gość KasiaKatarzyna

Mam  dziecko z facetem, który chyba coś czuje do swojej eks. Zacznę od tego, że nie jesteśmy małżeństwem, mamy wspaniałą roczną córkę ale... nie układa nam się właśnie od roku. Klocimy się non stop właśnie o nią. Mój facet ma firme, w której pracuje jego była. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie jego stosunek do niej a zwłaszcza pozwalanie i poblazanie wszystkiego.  Eewidentnie widac ze nie jest mu obojetna. Problemem jest tez to ze jako jedyna z firmy zostala wdrozona we wszystkie problemy tez te finansowe i jako jedyna wie "wszystko". Przez co zakonczenie tej wspolpracy nie jest takie proste... Jakieś pół roku temu awansował ją co jeszcze bardziej umocnilo ją w tej firmie. Nie wspominam juz o tym ze kiedy wchodzę do biura to udaje że mnie nie ma, więc czuje się tam bardzo pewnie a ja już mam dosyć tej całej sytuacji. W łóżku też nam się nie układa. Wytrzymuję to ze względu na nasze dziecko ale coraz częściej myślę o postawieniu warunku ja albo ona. Poradźcie mi co mam zrobić bo zwariuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas

Jak postawisz warunek, to dzieckiem wygrasz ale sie zamknie w sobie.

Zwyczajnie porozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×