Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cassandra

On dziwnie zachowuje się

Polecane posty

Gość Cassandra

Witam, poznałam chłopaka bardzo spodobał mi się więc postanowiłam do niego zagadać, wcześniej on do mnie tez podszedł wydawało mi się że był to pretekst do rozmowy, ale teraz mam wątpliwości. Ja z tego stresu zaczęłam go ttrochę unikać, ale minął miesim koąc a zauważyłam ze za każdym razem jak on koło mnie przechodzi dziwnie błądzi wzrokiem. Wydawało mi sie wcześniej że był zainteresowany a teraz tak dziwnie zaczal zachowywać się. Czy to oznacza że on unika mnie i mnie nie lubi czy może nie wie jak się zachować. Zastanawiam się czemu po prostu nie spojrzy na mnie nie powie cześć tak po ludzku, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassandra

Dzisiaj stał z tyłu i jak spojrzałam na niego to on taki jakiś rozkojarzony ja tez się od razu speszylam i wrocilam do swoich obowiazkow. Czy wg was jest cos na rzeczy czy sobie wkrecam. Caly czas myślę ze gdyby byl zainteresowany po prostu by zainicjowal rozmowe czy cos, ale on zupelnie unika mnie wzrokiem i to jest dziwne. Czy moze w ten sposob chce mi powiedzieć ze mu się nie podobam?

Dodam ze wczesniej caly czas sie we mnie wpatruwal a od tamtego momentu jak rozmawialissmy w ogole na mnie nie patrzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×