Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 634

iść do dzi'wki z roksy czy kolejny rok szukać dziewczyny? jak radzicie

Polecane posty

Gość 634

prawik lat 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promocje świąteczne

wal na rokse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej w tym wieku korzystać z tindera, badoo i innych takich? Ja nie wierzę w magię internetu, ale chodzenie na divy uważam za coś upokarzającego, dla mnie i dla nich. Seks tylko z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he

lepiej szukaj rok,nie będzie to wstydliwe bardzo, i oszczędzisz pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy

Wal rokse chłopie, prawik w wieku 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roksa, inaczej umrzesz jako prawik. Tylko diva GFE i z dobrymi opiniami z forum garsoniery, bo się przejedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie

Ja wolę być prawikiem, najwyżej nie przyznawać się do tego, ale śmierdzącej ku..sami szmaty nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marcin_wawa napisał:

Roksa, inaczej umrzesz jako prawik. Tylko diva GFE i z dobrymi opiniami z forum garsoniery, bo się przejedziesz...

Tego nie wiesz. Nie wiadomo jakie ma życie. Co postanowi zmienić, co ulepszyć. Czyli zostało mu życie jako prawik lub jako osoba, która do końca życia będzie płacić prostytutce za trochę czasu? Jest to bardzo demotywujące podejście do życia. 28 lat to nie jest dużo. Równie dobrze miłość swojego życia może poznać w wieku 35 lat i stracić prawictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 letni prawik
21 minut temu, LoserVirgin napisał:

Równie dobrze miłość swojego życia może poznać w wieku 35 lat i stracić prawictwo.

Jak mnie bolą takie teksty😥 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, LoserVirgin napisał:

Równie dobrze miłość swojego życia może poznać w wieku 35 lat i stracić prawictwo. 

MOŻNA. W Lotto też MOŻNA wygrać. I nie piszcie u brudnych śmierdzących ...ach, bo są też czyste, miłe i pachnące, i u takiej był Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, marcin_wawa napisał:

Roksa, inaczej umrzesz jako prawik. Tylko diva GFE i z dobrymi opiniami z forum garsoniery, bo się przejedziesz...

lepiej wychaczyc prawdziwa amatorke, np. studentke z eamore lub erodate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

lepiej wychaczyc prawdziwa amatorke, np. studentke z eamore lub erodate

Oo, powiedz coś więcej! W sumie zabawa w łóżku z równie niedoświadczoną jak ja to ciekawy pomysł :)

Ale czy można trafić tam na atrakcyjną dziewczynę, z twarzy lub ciała? Moja diva miała 7,5 z twarzy, cudowny tyłek i piersi (8,5/10), młoda i uprzejma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, marcin_wawa napisał:

Oo, powiedz coś więcej! W sumie zabawa w łóżku z równie niedoświadczoną jak ja to ciekawy pomysł :)

Ale czy można trafić tam na atrakcyjną dziewczynę, z twarzy lub ciała? Moja diva miała 7,5 z twarzy, cudowny tyłek i piersi (8,5/10), młoda i uprzejma.

atrakcyjne sa wszedzie, ale no niekoniecznie niedoswiadczone tam sam, mowiac amatorka mam na mysli taka studentke, ktora nie jest "studentka z roksy" majaca codziennie klientow, tylko prawdziwa studentka ktora dorabia soie sponsoringiem, a ten moze byc albo staly albo okazjonalny, czyli w sumie cos jak diva, tylko, ze amatorka, "nie majaca lokum" - to chyba slowo klucz

 

eamore.com.pl najlepsze lata ma juz za soba, zostalolo zdominowane przez profesjonalne divy , ale wciaz sa tam takie amatorki, najlepiej dac swoje ogloszenie koszt ok 5 zlotych platne smsem ale potem trzeba je podbijac, a facetow jest tam dzis mnostwo

 

jestt ez erodate, nazwa mowi wszzytsko, tam sie przeniosla taka aktywnosc, bo portal ma dosc nowoczesna forme, ja nie korzystalem, bo trzeba placic tylko karta kredytowa za czlonkostwo a nie chcialem tego robic

 

z takiimi studentkami tez trzeba oddzielic ziarno od plew, mozna byc wystawionym itp, ale wiekszosc dziewczyn chce sie jednak spotkac, a nie psiac w nieskonczonosc, hotel ogarniasz Ty, i musisz sie nakombinowac jak to zrobic najleopiuej, bo bez sensu isc do hotelu,m zameldowac sie i potem ona sie nie pojawi a Ty juz zaplaciles, a bez sensu tez meldowac sie w hotelu i podawac twoje dane przy cichodajce,...  no ale da sie to jakos ogarnac jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

korekta erodate ma opcje bezplatnego ograniczonego czlonkostwa, placisz za wersje premium, ale w darmowej malo co ejst dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hotel kosztuje (niby mieszkam sam, chata wolna :), rekomendacji jak z garsoniery brak, po co pisać, skoro to nie podryw, a chodzi o płatny seks? No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak mieszkasz sam, to mozesz zaufaną dziewczynę sprowadzac do Ciebie po jakims czasie

po co pisac? hm bo masz amatorke, ktora ma albo jednego klienta na 3 tygodnie, albo ejdnego na 2 dni, a czasem trafisz na calkiem swiezynke, Ty ejstes dla niej pierwszym klientem,

 

ja wole taka opcje niz proesjonalistke, na ktorejn lozku tego dnia albo wczoraj bylo 7 innych fgacetow

 

amatorka jest mniej zmanierowana, jest to prawie jak zwykla kolezanka, pogada z toba co na studiach itp

jak sie bedziecie spotykac czesciej, wyrobisz sie bardziej majac taka znajomosc niz chodzac do divy

 

aha, i mozna robic minetke takiej studentne, a prostytutce bym nie robil :)

a jak chcesz darmowe opcje, to masz badoo czy tinder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gosc napisał:

a jak chcesz darmowe opcje, to masz badoo czy tinder

Na Tinderze trzeba mieć bajer, pytałem kumpli. Zresztą miałem zero matchy przez tydzień, może jestem zbyt średni z wyglądu, może opis nie ten... okej, akceptuję. Fakt, że wykupiłem opcję, że widzą mnie tylko te, które zlajkowałem. Warto moim zdaniem dopłacić do anonimowości.

Ale erodate zdaje się jest także płatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxziom
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

Na Tinderze trzeba mieć bajer, pytałem kumpli. Zresztą miałem zero matchy przez tydzień, może jestem zbyt średni z wyglądu, może opis nie ten... okej, akceptuję. Fakt, że wykupiłem opcję, że widzą mnie tylko te, które zlajkowałem. Warto moim zdaniem dopłacić do anonimowości.

Ale erodate zdaje się jest płatne...

hej, mam pytania odnosnie tinder,.

1., ile kosztuje taka opcja?

2. czy trzeba miec konto na fb?

3. czy mozna przegladac tinder i pisac do kobiet na kompie czy musi byc na telefonie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxziom

4. wsadzam sobie kabaczka w odbyt. Czy to higieniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można z kompa, można podać nr. tel zamiast FB (tam zrobiłem), kosztuje 37,50 za miesiąc, w abonamencie - taniej, ja wziąłem miesiąc. Po tygodniu brak jakichkolwiek matchy, to skasowałem konto.

PS. Punkt 4 to oczywiście podszyw sfrustrowanej cioty, nie przejmujemy się, ignorujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marcin_wawa napisał:

MOŻNA. W Lotto też MOŻNA wygrać. I nie piszcie u brudnych śmierdzących ...ach, bo są też czyste, miłe i pachnące, i u takiej był Marcin.

Ale ty wiesz, że na świecie nawet 50-latkowie znajdują swoją miłość życia? Że są rozwodnicy, którzy w późnym wieku znajdują miłość życia? Że są wdowy i wdowce, którzy po utracie partnera są w stanie znaleźć kolejnego towarzysza na całe życie? Porównanie z Lottem nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, LoserVirgin napisał:

Ale ty wiesz, że na świecie nawet 50-latkowie znajdują swoją miłość życia? Że są rozwodnicy, którzy w późnym wieku znajdują miłość życia? Że są wdowy i wdowce, którzy po utracie partnera są w stanie znaleźć kolejnego towarzysza na całe życie? Porównanie z Lottem nietrafione. 

Stary prawik w 50 r.ż. znajduje miłość życia? Bardziej prawdopodobne jak Lotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marcin_wawa napisał:

Stary prawik w 50 r.ż. znajduje miłość życia? Bardziej prawdopodobne jak Lotto?

Przekręcasz moja słowa. Pisałem o przykładowym 35-letnim prawiku, nie o 50-latku. 50-latek pojawił się u mnie w innej historii. Manipulujesz przykładami, aby dowieść swoją tezę. Nie używasz w ogóle danych statystycznych. Nie piszesz o szansie procentowej wygrania w Lotto i nie porównujesz tego do szansy "rozprawiczenia" w danej grupie wiekowej. Myślę, że świadomie manipulujesz moimi wypowiedziami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, LoserVirgin napisał:

Przekręcasz moja słowa. Pisałem o przykładowym 35-letnim prawiku, nie o 50-latku. 50-latek pojawił się u mnie w innej historii. Manipulujesz przykładami, aby dowieść swoją tezę. Nie używasz w ogóle danych statystycznych. Nie piszesz o szansie procentowej wygrania w Lotto i nie porównujesz tego do szansy "rozprawiczenia" w danej grupie wiekowej. Myślę, że świadomie manipulujesz moimi wypowiedziami. 

Hej, zwolnij. Nie ten typ. Gardzę manipulantami. Myślę, że jak w wieku 35 nie masz skilla, to jesteś na prostej drodze do 50. W wieku 25 lat jest ciężko, gdy zaniedbałeś "nastolęctwo", co dopiero 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, marcin_wawa napisał:

Hej, zwolnij. Nie ten typ. Gardzę manipulantami. Myślę, że jak w wieku 35 nie masz skilla, to jesteś na prostej drodze do 50. W wieku 25 lat jest ciężko, gdy zaniedbałeś "nastolęctwo", co dopiero 35...

Ta wypowiedź jest już inna. Jak widzisz jest różnica między: Myślę, że jak w wieku 35 nie masz skilla, to jesteś na prostej drodze do 50 a słowami: Roksa, inaczej umrzesz jako prawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LoserVirgin napisał:

Ta wypowiedź jest już inna. Jak widzisz jest różnica między: Myślę, że jak w wieku 35 nie masz skilla, to jesteś na prostej drodze do 50 a słowami: Roksa, inaczej umrzesz jako prawik.

Nie chcę wdawać się w te pseudo-logiczne analizy, myślę, że każdy zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Das

Marcin serio byłeś u diwki? Ale to twój pierwszy raz był? Trochę głupio zrobić to bez miłości. Nie mogłeś jako nastolatek, chociażby z dziewczyną to zrobić po raz pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Marcin, na garsonierze masz dostep do działów o cichodajkach?

ile trzeba miec postow, by Ci dali ten dostep?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Forum anty Garsoniera lub www frajer com pl tam się wyświetla forum dla pań które tak pracują poczytajcie sobie śmierdziuchy osobie hahaha myślicie że ty że tylko opisujecie to sobie poszukaj cię tam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy i gruby

Z Roksy korzystają nawet żonkosie a ty  facet jesteś wolny i zadajesz takie dziwne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×