Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poturbowany

Pytanie do Pań. Wróciły wam kiedyś uczucia do odrzuconego po kilku miesiącach faceta?

Polecane posty

Gość Poturbowany

Ja to zrozumiałem dlatego najlepiej jak mogłem przeprosiłem. Powiedziałem że kocham to że ja rozumiem i że sobie poradzę sam z tym. Ze przytulił bym ją. Więcej się nie odezwę. Każdy ma swoje życie. Ona tak samo miała wybór. No ma swój świat i nie mogę jej za to nienawidzić. Ja poczekać nie chce ale narazie nie potrafie coś z kimś innym. Dlatego zapomnę. Ona jeśli będzie chciała sama się odezwie. Ja jednak chyba powinienem spróbować zapomnieć i zająć się sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona

Tak szybko powiedziałeś, że ja kochasz po ile miesiącach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poturbowany

7mc do tego dojrzewałem. Oboje to od dawna wiemy. Bo oboje mielismy objawy tego. Ale jak jej się skończył okres motyli to wrócił stan doła po tym co ma. Ja już nie mogę nic i tyle. Muszę zapomnieć. Czas ⏳ pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

I znów kolejny lata za dziwną baba.A fajne kobiety gotowe na związki dalej są same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poturbowany

Co zrobić lata się za jedną a za nim sznurek innych. Tak jest jak ktoś namiesza. To jest uleczalne. Tylko dlaczego wy zawsze chcecie wracać jak pozna się kogoś i nie chce już tego co niszczylo od środka. Czy to świat taki już się stał czy zawsze był. Serce nie sługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja tak miałam tylko on już nie chciał na mnie patrzeć. Do dziś go kocham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×