Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nistor

Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie o pracę ?

Polecane posty

Gość nistor

Witam. Mam pytanie do osób które ubiegały się o pracę w banku jako opiekun klienta. .za 2 tygodnie stuknie mi 24 lata. Skoro nie potrafie znalexc sobie rózowej to czas przynajmniej znalexc jakąś prace bo cały czas utrzymuje się z renty po zmarlym ojcu , co prawda dostaje co miesiąc 1 700 zl ,wiec calkiem duzo  no ale jak skoncze 25 lat to nie bede mial prawa do renty wiec pora znalexc jakąś robote. Ogólnie to zrobilem pare miesciety temu licencjat z bankowosci i teraz jestem umowiony w piątek na rozmowe kwalifikacyjną w banku spoldielczym BPS w takim małym miasteczku. Przegladam jakie produkty bankowe oni proponują zeby wiedzieć krótko jaką mniej wiecej mają oderte , przeczytałem kilka razy historie banku bo ktoś mi mówil ze o to mogą zapytac. Wiem ze padnie pewnie pytanie ''dlaczego chce tu pracować''  Ale ogólnie czego mozna się jeszcze spodziewać ?  To pierwsza rozmowa kwalifikacyjna. Wczesniej szukałem zatrudnienia w obliczaniu wynagrodzeń w szpitalu za stawke 1 400 zl na miesiąc ale kobieta która umiescila te ogloszenie zasugerowała mi ze raczej nic z tego nie bedzie bo nie mam doswiadczenia na zadnym podobnym stanowisku .  W tym Banku za to gdzie chcialbym pracować nieraz biorą osoby dosyć mlode bez doswiadczenia allbo z niewielkim doswiadczeniem i jakimiś studiami ,niekoniecznie zwiazanymi z ekonomią. Pracuję tam jeden chłopak po informatyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×