Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wcojasiewwkrecilam

Jak sie wykrecic?

Polecane posty

Gość wcojasiewwkrecilam

Od pol roku mamiłam faceta ze sie spotkamy i on czekał a teraz im blizej tym bardziej sie nakreca

On zna moje dane, w sumie to jeszcze teraz go mamie kiedy juz robi sie powaznie licze na jakis cud... nie wiem co zrobić 😕

Umowilismy sie na impreze i spotkanie we dwoje, wiecie o co chodzi ale on tak naprawde mnie nie kreci, wrecz odpycha, jest miły i fajny ale to tyle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch

 No to nawywijałaś. Spróbuj, może jego penis cię przekona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen

To po co mu głowę zawracasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcojasiewwkrecilam

Tylko,że ja  nie potrafie  stworzyc milej atmosfery, jestem spontaniczna i nie raz niemila dla kogos kto mi sie nie podoba a udawanie kiepsko mi wychodzi

Przekonac sie z czasem to moze dobre na friendzone albo cos w tym stylu, to ma byc cos ala randka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
Przed chwilą, Gość wcojasiewwkrecilam napisał:

Tylko,że ja  nie potrafie  stworzyc milej atmosfery, jestem spontaniczna i nie raz niemila dla kogos kto mi sie nie podoba a udawanie kiepsko mi wychodzi

Przekonac sie z czasem to moze dobre na friendzone albo cos w tym stylu, to ma byc cos ala randka

 No to na spontana niech cię przeleci, a nuż ci się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Normalnie przestań mu odpisywać i tyle. Cóż takiego niby nawywijalas? Ja tak zrobiłam z jednym, pisaliśmy ponad rok i z mojej strony to było tylko pisanie bo facet wręcz oblesny ale miły i w końcu się spotkałam bo mi było głupio ale z mojej strony to był stracony czas. Nie marnuj czasu sobie. Z drugim pisze około 2 miesiące i też nic nie czuje prócz tego że pisze się ok. I też on się chce na siłę spotkać i juz mu nie odpisuje od kilku dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcojasiewwkrecilam

Nie wiem chyba z nudów pisałam mu tak, albo z braku laku jakbym nie miala sie z kim spotkac., wiem dziecinne

W dodatku miesiąc temu poznałam kogos i o nim mysle, ale jestesmy teraz daleko od siebie, pol Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To mu powiedz wprost. Jprd jakie problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
11 minut temu, Gość Gość Aga napisał:

Normalnie przestań mu odpisywać i tyle. Cóż takiego niby nawywijalas? Ja tak zrobiłam z jednym, pisaliśmy ponad rok i z mojej strony to było tylko pisanie bo facet wręcz oblesny ale miły i w końcu się spotkałam bo mi było głupio ale z mojej strony to był stracony czas. Nie marnuj czasu sobie. Z drugim pisze około 2 miesiące i też nic nie czuje prócz tego że pisze się ok. I też on się chce na siłę spotkać i juz mu nie odpisuje od kilku dni 

To raczej mało eleganckie. Lepiej jasno powiedz, że nie jesteś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Juz na tyle znam życie i facetów ze nie będę się już bawić w to co jest eleganckie a co nie jest. Co mnie to obchodzi co czują inni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkl

Powiedz, że poznałaś kogoś i to spotkanie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×