Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Patrzę na facebooka, para ze studiów już po rozwodzie

Polecane posty

Gość gosc

Koleżanka i kolega którzy byli na roku ze mną już są po rozwodzie. Przez przypadek patrzę na face'a

Ona była tzw. lolitką, dużo facetów na nią zwracało uwagę a ona ciągle udawała taką słodzioutką dziewczyneczkę. Nosiła nawet takie ubrania a'la wieczna nastolatka . Urodę też taką miała dziewczęcą ale przesadzała z tym dzidziusiowaniem, robiła słodki głosik itp.

On dosyć przystojny. Wzięli ślub parę miesięcy po studiach.

Teraz patrzę a on ma nową żone. Omen nomen z takim samym imieniem 🙂  jak poprzednia. I jeśli chodzi o urodę to daleko jej do poprzedniczki, na starych zdjęciach sprzed 7 lat wygląda jak ekspednientka w sklepie spożywczym na wsi, wyraźna nadwaga, krzywy zgryz, nieciekawa twarz.

I 3 lata po ślubie z pierwszą żoną, z drugą ma dziecko.

Potwierdza się, że uroda to nie wszystko u kobiety. Tamta pierwsza wróciła do domu rodzinnego. Moim zdaniem narcystyczny typ i dlatego ten kolega z nią nie wytrzymał. Ale szok jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigga

Daj linka do jej i jego fejsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega

Znam się z taką, która jest niespodziewanie miła dla wszystkich facetów, mimo, żę chłopaka ma. Sama mi się zwierzyła raz, że jednego zdradzała. W rozmowie potrafi powiedzieć, nie wiem, dlaczego, że ze mną by wyszła zobaczyć piękną zimę, potańczyć, na kawę, jakbym ją przycisnął pewnie by poszła. Ale chyba nie, bo podoba mi się za bardzo a ja wolny ona zajęta, choc różnie o nie j mówią, np że ona już nigdy nie chce faceta, ale ma. Dawała znaki swoim zachowaniem że nie mogłem się pokapować, czy jest sama. Acha, raz , dwa, wspomniała, że z nią nikt by nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość kolega napisał:

Znam się z taką, która jest niespodziewanie miła dla wszystkich facetów, mimo, żę chłopaka ma. Sama mi się zwierzyła raz, że jednego zdradzała. W rozmowie potrafi powiedzieć, nie wiem, dlaczego, że ze mną by wyszła zobaczyć piękną zimę, potańczyć, na kawę, jakbym ją przycisnął pewnie by poszła. Ale chyba nie, bo podoba mi się za bardzo a ja wolny ona zajęta, choc różnie o nie j mówią, np że ona już nigdy nie chce faceta, ale ma. Dawała znaki swoim zachowaniem że nie mogłem się pokapować, czy jest sama. Acha, raz , dwa, wspomniała, że z nią nikt by nie wytrzymał. 

Może nimfomanka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja znam facetów, którzy byli związani z atrakcyjnymi laskami, rozstali się z nimi i związali się znowu z atrakcyjnymi kobietami. U kobiety uroda jest BARDZO WAŻNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×