Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Muslim Love

WIDZIELIŚCIE JUŻ FILM JAK DUNCE ISLAMIŚCI OBCINAJĄ GŁOWĘ ?

Polecane posty

Gość heheszky

Najlepsze są MEdia tuszujące sprawę ,  pisali, że kobiety miały rany cięte szyi. ha ha ha s...ysyy Goebelsowskie hahahahah a w Niemczech grozi 4 lata za rozsylanie tego filmu...

 

Ladnie uciszają sprawę, żeby ludzie się nie obudzili. Tak bardzo chcą zislamizować Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Ciekawe czy chociaż troch pomyślała w końcu tą gową w chwili ścięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrek

To idźcie bić muslimow zamiast cwaniakowac w necie, leszcze prawackie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xerxes

Nie bić muslimów głupku tylko trzeba wywalić tych lewaków z Europy bo lewactwo jest gorsze od raka. Zresztą przeknacie się o tym już niedługo jak zaczną kontrolowany kryzys w Europie... Dowiecie się wtedy po co byli potrzebni uchodźcy tak mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muslimy, lewacy i ... konserwatywni katole. Wszystko to jest wrogie zwykłemu człowiekowi, który chce tylko szczęśliwie żyć.

Edytowano przez marcin_wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
10 minut temu, marcin_wawa napisał:

Muslimy, lewacy i ... konserwatywni katole. Wszystko to jest wrogie zwykłemu człowiekowi, który chce tylko szczęśliwie żyć.

 

10 minut temu, marcin_wawa napisał:

Muslimy, lewacy i ... konserwatywni katole. Wszystko to jest wrogie zwykłemu człowiekowi, który chce tylko szczęśliwie żyć.

JESTEŚ GEJEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I TYLE ZNACZĄ WASZE STARANIA PIENIADZE MIŁOŚĆ HAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oprawcy z twarzy podobni do prema:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie ma nigdzie tego filmu 😞 ale i tak wielki żal i współczucie dla tych dziewczyn 😞

Nie umiesz szukac to raz a dwa link został juz podany wyzej, skoro jestes slepy - trudno 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tam wolę nie oglądać, już widziałem parę filmików ISIS jak np babkę rozjechali żywą czołgiem, miała związane ręce i nogi, próbowała skakać i uciekać ale za daleko się nie udało, przewróciła się i zaczęli ją rozjeżdżać od nóg aż kości strzelały pękały a jak jechali dalej to jej brzuch pękł i flaki wyleciały tak samo głową, leżała płaska jak rozwalkowane ciasto, widzialem też jak piła łańcuchowa spalinowa podcinali powoli kolesiowi szyję, albo jak obdzierali ze skóry jedną jazydke, bijąc ją przy tym batem, opluwając i nawet obsikali ją  i jej rany, pamiętam te 3 filmiki do dziś i nigdy więcej nie chcę takich rzeczy widziec 😞 mam tylko nadzieję że tych skurfieli co to robili piekło pochłonie i będą tak torturowani na wieki a ból i cierpienie nigdy się nie skończy, bo niczego innego takim ścierwom życzyć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motz

motzne w choooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pando

to jest wynik tego, że w kulturze ogólno światowej mężczyzn traktuje sie jak śmieci, a kobiety przywilejuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

właśnie obejrzałam......Bożee...gdzie ty jesteś ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poj

...ane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

taki bezmiar okrucienstwa. Nie jestem w stanie tego pojąć rozumem. Zwierzęta mają w sobie więcej ludzkich odruchów niż te bydleta. robią to pewnie nie pierwszy raz...co za podły świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waclaw

to nie ludzie , to śmiecie do rozjechania walcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zdychaja szmaty lewe

filmik calkiem w  pytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa

Jedna z ofiar była zwolenniczką multikulturalizmu. Na swoim facebookowym profilu broniła islamskich przybyszów

x

Tylko co to ma wspólnego ze sprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda
20 godzin temu, Gość Muslim Love napisał:

 

Mam linka do filmu jak chcecie , może niech więcej kobiet, które czytają cosmopolitany i ogladaja tvn style pomyslą zanim zgodzą się na to co im do pustych lbów wlewają te lewackie media.

Może ty mnie oświeć co one nam wlewają?

Poza tym są uchodźcy, którzy są w większości tak samo normalnymi ludzmi jak my, i są także degeneraci pokroju niektórych islamistów (nie muzułmanów - nie mieszajmy pojęć)... tacy zwyrodnialcy robią na swoim podwórku to co robią bo A) mają w głowie ideologiczną miazgę, B) nikt tam ich za to nie ścignie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgsnf
7 minut temu, Gość jaaaa napisał:

Jedna z ofiar była zwolenniczką multikulturalizmu. Na swoim facebookowym profilu broniła islamskich przybyszów

x

Tylko co to ma wspólnego ze sprawą?

Ano to Watsonie ;D że to byli goście z ISIS, których ziomki nazjeżdżali się do Europy i ciągle zjeżdżają nowi więc przygłupie ma to związek ze sprawą bo ten czub gdyby go nie złapano niedługo jako uchodźca mógłby siedzieć sobie na socjalu i odwiedzić Polskę i ty zrąć w McDonaldzie z rodziną McChickena widziałbyś go obok siedzącego twojej starej jak wpierdala frytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pravvda
46 minut temu, Gość waclaw napisał:

to nie ludzie , to śmiecie do rozjechania walcem.

A wiesz że oni myślą podobnie o ludziach Zachodu? Byłbyś dobrym kandydatem na islamistę, uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pravvda
1 minutę temu, Gość fsgsnf napisał:

Ano to Watsonie ;D że to byli goście z ISIS, których ziomki nazjeżdżali się do Europy i ciągle zjeżdżają nowi więc przygłupie ma to związek ze sprawą bo ten czub gdyby go nie złapano niedługo jako uchodźca mógłby siedzieć sobie na socjalu i odwiedzić Polskę i ty zrąć w McDonaldzie z rodziną McChickena widziałbyś go obok siedzącego twojej starej jak wpierdala frytki.

Ona broniła islamistów czy uchodźców, tumanie? Ale widzę że dla ciebie to jedno i to samo

Podaj choć jeden przypadek takiego zachowania na naszym europejskim podwórku (nie licząc zamachów, które i tak się będą zdarzać, choćbyśmy postawili mur na 30 metrów w górę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pravvda
4 minuty temu, Gość fsgsnf napisał:

Ano to Watsonie ;D że to byli goście z ISIS, których ziomki nazjeżdżali się do Europy i ciągle zjeżdżają nowi więc przygłupie ma to związek ze sprawą bo ten czub gdyby go nie złapano niedługo jako uchodźca mógłby siedzieć sobie na socjalu i odwiedzić Polskę i ty zrąć w McDonaldzie z rodziną McChickena widziałbyś go obok siedzącego twojej starej jak wpierdala frytki.

Poza tym myślisz jak Adik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ci w ryj
2 minuty temu, Gość taka pravvda napisał:

Ona broniła islamistów czy uchodźców, tumanie? Ale widzę że dla ciebie to jedno i to samo

Podaj choć jeden przypadek takiego zachowania na naszym europejskim podwórku (nie licząc zamachów, które i tak się będą zdarzać, choćbyśmy postawili mur na 30 metrów w górę)

głąbie wśród uchodźców jest pełno islamistów , poza tym głąbie bez szkoły poczytaj o islamie i kim jesteś dla uchodźców wyznawców Allaha. Gardzę takimi ...mi intelektualnymi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lewacka ...ko wyżej - różnica jest taka, że europejczycy nie zabijają dla allaha i nie mają spranego łba jakąś sekciarską ideologią (bo inaczej islamu nazwać się nie da). Ponad połowa islamuchów uważa, ze kobiety można gw/ałcić i wszyscy nie-islamiści powinni zostać zabici. Znane byly wyniki ankiet tego typu.

Chyba nie wiesz, amebo, jak wygląda życie w szwecji czy we francji, w rejonach gdzie muslimów jets najwięcej. Zachowują się jak bydło, a nie jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryyyyyyyy
33 minuty temu, Gość taka pravvda napisał:

A wiesz że oni myślą podobnie o ludziach Zachodu? Byłbyś dobrym kandydatem na islamistę, uwierz mi

A co ma myśleć o kimś kto torturuje i zabija innych dla rozrywki? Rozumiem, że ty byś takiego jeszcze po główce pogłaskała, durna, lewacka skret/yniała pacyfistko?  😄 Większość ludzi tak myśli o ludziach, którzy w tak okrutny, bestialski sposób zabijają innych, dla jakiejś durnej ideologii. Tacy ludzie sami się wykluczają ze społeczeństwa. I nie zasługują na żadne wybaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ekstremisci muzulmanscy i radykalni prawicowcy sa dla mnie dziwni, wszystko mezczyzni, byloby lepiej bez ...anych mezczyzn na tym swiecie, niech beda tylko kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupershnit

Same kobiety by się pozżerały wzajemnie 😄 poza tym nic by nie zbudowały bo są za głupie. Prawda jest okrutna, babom nie powinno się daawać praw wyborczych. Historia pokazuje , że tam gdzie kobiety dostały za dużo praw te spoleczenstwa upadały. Dziś upada zachód przez prawa kobiet, które maja ich więcej od facetów. To powoduje ze kobietom się w glowie pieeerdoli i już nie sa kobietami a ...mi wyrachowanymi dającymi dupy. Wiem co pisze bo poznaje mężatki chętne na dupczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak faceci mają więcej siły dlatego im odpierdala.Chociaż niektóre baby tez są ...ane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bez mezczyzn by sie nie pozzeraly bo to wszystko w celu rywalizacji o samca, bez mezczyzn by zostaly lesbijkami i wszystkie by sie kochaly i by bylo bezpiecznie na swiecie, mozna by jechac wszedzie i bez strachu po nocach lazic i kobieta pelniaca role faceta w zwiazku mordowala by o wiele rzadziej niz mezczyzna, zreszta kobiety znecaja sie psychicznie, wiadomo, ale ja juz woel to niz gwalty i zarzynanie gardla az do charczenia krwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×