Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Warszawianka 26

Cena operacji nosa 2019

Polecane posty

Gość Warszawianka 26

Hej, próbuje się zorientować czy klinika w której planujemy z kolezanka operacje nosów nie próbuje nas naciągnąć po tym jak powiedziałyśmy ze na stałe mieszkamy za granica  - czy są tu osoby które robiły operacje nosa w ostatnim roku w Warszawie i mogłyby napisać ile zapłaciły?

ja mam złamany nos i skrzywione przegrody oraz przerośnięte małżowiny wiec mój zabieg został oszacowany na 14500 zł

moja znajoma miała mieć tylko plastykę bez łamania kości a mimo to jej koszt operacji to 13700 zł czyli zaledwie 800 zł mniej!

na forach widzę ze ludzie płaca średnio poniżej 10 tys. Czy ktoś zapłacił więcej???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja płaciłam 12 tys za niewielką korektę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poppy

Ja płaciłam 12 tys w 2018 u niezbyt popularnego lekarza, bardziej popularni biorą 14 tyś, chociaż taki Skupin, który jest bardzo oblegany bierze tylko 11,5 z tego co wiem. Jeżeli jest to kolejna operacja, to cena 16 tys wzwyż jest normalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poppy

A cen poniżej 10 tyś, to raczej w Warszawie nie ma. Może u kogoś kompletnie nieznanego, ale też wątpię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zostaw ten nos taki jaki masz , uszy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefi

Ja tez 12 tys bez korekty przegród. Cena jaką zaproponował Wam lekarz nie jest wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×