Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cxx

Zgłoszenie na policję

Polecane posty

Gość Cxx

Nie było odpowiedniego działu na forum Kafe dlatego piszę tutaj 

sytuacja wyglada następująco:

Człowiek ( pelnoletni) mieszkający pod jednym dachem ze swoimi dziadkami jawnie okrada ich z pieniędzy, nadużywa alkoholu i prawdopodobnie ostatnio zaczął ćpać - tym samym posiada narkotyki ( świadczy o tym waga typowa do dragow i ewidentnie zmiana wyglądu tegoż człowieka) Dziadkowie mniej więcej wiedzą co jest grane ale nie chcą zgłaszać go na policję bo chcą uniknąć „plotek” ( ludzie małomiasteczkowi) i nie chcą żeby wnuk poszedł siedzieć, ogólnie dużo nerwów przez niego zjedli a zamiast remontu mieszkania na które uskładali 7 tys  to trzymają darmozjada pod swoim dachem ( tak - ów wnuczek wyciągnął z bankomatu te 7 tys kartą która przyszła poczta wraz z pinem) zaznaczę iż nie jest to moja rodzina aczkolwiek ci starsi lidzie są mi poniekąd bliscy i raczej zależy mi żeby w końcu mieli spokój ,  pytanie brzmi : czy można zgłosić anonimowo popełnienie przestępstwa , jak to zrobić i czy wogole jest sens?wiem, że póki ten człowiek będzie tam mieszkał to będą nie małe problemy, a żal mi tych starszych dziadków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie. Anonimowo zglaszamy sprawy scigane z urzedu.

Ta jest (ale moge sie mylic) cywilna.

Ale jesli masz podejrzenia o narkotyki to juz mozesz.

Zeby tylko dziadkowie zawalu nie dostali....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxx
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Nie. Anonimowo zglaszamy sprawy scigane z urzedu.

Ta jest (ale moge sie mylic) cywilna.

Ale jesli masz podejrzenia o narkotyki to juz mozesz.

Zeby tylko dziadkowie zawalu nie dostali....

 

 

Ok dzięki za odpowiedź, dziadkowie i tak już przez niego w nerwice wpadli także nie wiem czy może być gorzej, ale fakt - to mógłby być gwóźdź do trumny.... w sumie nie wiadomo co gorsze- zakończyć te akcje wnuczka czy zostawić go i niech gnoi dalej 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiii

Można wysłać anonimowy donos za narkotyki, ale czy policja się tym zajmie tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×