Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trelemorele

Czy przyjmą mnie do szpitala bez karty ciąży?

Polecane posty

Gość Trelemorele

Witam, 5.01 zrobilam test ciążowy i jest pozytywny, okres mi się spóźnia 1,5 tyg. Z obliczeń prawodobnue jestem w 6 tyg ciąży według ostatniej miesiączki. Poronilam w czerwcu 2018 roku, lekarza mam dopiero w poniedziałek za tydzień, dziś pobolewa mnie brzuch, i najprawdopodobniej mam infekcje pochwy i pęcherza, czy zbadaja mnie w szpitalu czy wszystko jest okej? Martwię się a nie chciałabym stracić kolejnej ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie czy w ogóle lekarz Cię tam zechce przyjąć bo masz grzybice pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Poszukaj przychodni, mozliwe ze gdzies cie przyjma jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Na takim etapie tak naprawde decyduje natura, nie da sie uratowac ciazy w 6 tyg jesli masz poronic, nawet podajac progesteron czy lezeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wezwij karetke, bo cie ci pa swedzi. Aaaaahahahahhaha uuuuhuhuhuhu eeeehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napewno Cię zbadaja , przecież kartę ciąży mozna założyć później , przecież pierwsza wizyta może byc później niz w 6 tygodniu ,a niektórzy lekarze zakładają kartę dopiero jak widac serduszko czyli koło 7,8 tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka

Ale w jakim celu ty chcesz iść do szpitala? Jak podejrzewasz infekcję to idź do ginekologa i tyle. Nikt cię nie przyjmie tylko dlatego, że podejrzewasz jakieś zapalenie i boisz się poronienia. A jeżeli poronilas niedawno to tym bardziej powinnaś iść do ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Napewno Cię zbadaja , przecież kartę ciąży mozna założyć później , przecież pierwsza wizyta może byc później niz w 6 tygodniu ,a niektórzy lekarze zakładają kartę dopiero jak widac serduszko czyli koło 7,8 tygodnia .

Dokladnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf

W szpitalu pewnie się naczekasz i na koniec nie wiadomo jak cię potraktują, oby nie olewacko. Może lepiej poszukaj innego lekarza, który cie przyjmie szybciej czy to prywatnie czy na nfz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla

Pomóżcie. Jestem w 8 tyg ciazy. Od 6 tyg ciazy miałam już 3 wizyty u 2 ginekologów  2 prywatne plus usg i jedna na nfz.widać i słychać bicie serduszka.ale żaden lekarz nie chce założyć mi karty ciąży i odsyła do innego.który ma mniej pacjentek..nw co mam zrobić. Przyznam.że trochę źle się czuje.mam straszne zaslabniecia i zastanawiam się czy zgłaszając się do szpitala tam zrobią mi badania i zależą kartę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ellla napisał:

Pomóżcie. Jestem w 8 tyg ciazy. Od 6 tyg ciazy miałam już 3 wizyty u 2 ginekologów  2 prywatne plus usg i jedna na nfz.widać i słychać bicie serduszka.ale żaden lekarz nie chce założyć mi karty ciąży i odsyła do innego.który ma mniej pacjentek..nw co mam zrobić. Przyznam.że trochę źle się czuje.mam straszne zaslabniecia i zastanawiam się czy zgłaszając się do szpitala tam zrobią mi badania i zależą kartę? 

Co to za lekarze. Idź do przychodni na NFZ przy szpitalu ja tak chodzę i jestem bardzo zadowolona, wszystkie badania za darmo, opieka tez super tylko musisz trafić do dobrego lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego nie chcą założyć ci karty? Nie chcą prowadzić twojej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego nie chcą założyć ci karty? Nie chcą prowadzić twojej ciąży?

Teraz jakoś jest tak dziwnie, ja miałam założoną kartę ciąży dopiero w 11 tygodniu ciąży.A byłam na pierwszej wizycie w 7 tc.potem w 9 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×