Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ble

Herbaciana dama

Polecane posty

Gość 12345

Magdę oglądam dla beki.  Takie z niej dno żenady że aż miło popatrzeć 😂😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość 12345 napisał:

Magdę oglądam dla beki.  Takie z niej dno żenady że aż miło popatrzeć 😂😆

to się zastanów czy ma zniknąć czy cię śmieszą jej filmiki to chyba komplement skoro nie możesz bez niej zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

a nie lepiej przestać ją oglądać pokrako? po co wchodzisz na taki super kanał? oglądaj sobie Bogusię jak ci Magda nie pasuje

Bogusia jest tak nudna, że guziczek usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

taki super kanał?

Hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zamiotła pod dywan prawdę, a "Co jest cięte" tylko ten dywan podniósł. Okazało się - wbrew temu co twierdzi na grupie - że nie zbanowała jednej osoby, 5 lat temu, tylko grubą krechą odgrodziła się od kontaktu z rzeczywistością. 

Internet nie zapomina.

Internet się obroni.

Wyszło szydlo z worka. Robi  brzydactwo z siebie ofiarę  a sama hejt promuje i do niego zachęca.  

Zaklamana stara baba co żeruje na naiwności gimbazy i "pieniążki na jedzonko zbiera". 

Słownik sobie lepiej kup glupolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gff

Jest jakiś temat o bogusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bogusia jest tak nudna, że guziczek usypia

😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby naprawdę była potrzebującą biedną osobą to by na jedzonko wpłata była zrobiona ale tam było też na inne codzienne wydatki więc co, zakupy do bullet jurnal ? Kosmetyki czy dodatki do simów? Ośmieszyła się tymi celami na które chce kasę.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Gość Jowita napisał:

Internet nie zapomina.

Internet się obroni.

Wyszło szydlo z worka. Robi  brzydactwo z siebie ofiarę  a sama hejt promuje i do niego zachęca.  

Zaklamana stara baba co żeruje na naiwności gimbazy i "pieniążki na jedzonko zbiera". 

Słownik sobie lepiej kup glupolu.

Pewnie, że tak. Z prawdą nie wygrasz. Z internetami nie wygrasz. Pier_olą o karmie. Mają karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gdyby naprawdę była potrzebującą biedną osobą to by na jedzonko wpłata była zrobiona ale tam było też na inne codzienne wydatki więc co, zakupy do bullet jurnal ? Kosmetyki czy dodatki do simów? Ośmieszyła się tymi celami na które chce kasę.... 

Jasne  że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

Czy jest mowy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest ten i jeszcze jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita

Chodźcie na kafelife-MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.02.2019 o 21:38, Gość 12345 napisał:

Magdę oglądam dla beki.  Takie z niej dno żenady że aż miło popatrzeć 😂😆

No to już  nie popatrzysz bo tak się gazrla biznesu przepracowywuje ze juz nie ma czasu nagrywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

No to już  nie popatrzysz bo tak się gazrla biznesu przepracowywuje ze juz nie ma czasu nagrywać. 

Pewnie zatrudniła kierowce, asystenta i sekretarke a najbliższych wolny termin na spotkanie biznesowe ma w okolicach wrzesnia 😆😅😂 

A bulio się samo nie uzupełni ani naklejki same nie wkleją.  Biedna Asia 😊  Wyobraźta sobie nauczycielkę matematyki która po pracy uzupełnia planery i organizery chorej na glowe siostrzyczki. A jak nie ten odcien rozowego mazaczka to po łapach i do kąta  😆😅😂😅😂😅😂😅😂😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie zatrudniła kierowce, asystenta i sekretarke a najbliższych wolny termin na spotkanie biznesowe ma w okolicach wrzesnia 😆😅😂 

A bulio się samo nie uzupełni ani naklejki same nie wkleją.  Biedna Asia 😊  Wyobraźta sobie nauczycielkę matematyki która po pracy uzupełnia planery i organizery chorej na glowe siostrzyczki. A jak nie ten odcien rozowego mazaczka to po łapach i do kąta  😆😅😂😅😂😅😂😅😂😆😆

Rodzinka to system, a Magda jest spróchniałym jego ogniwem. I żeby ona mogła trwać sobie w swoim odrealnieniu, reszta musi grać w jej grze. I masz rację, że dla Aśki życie w świecie realnym i wizyty w świecie otry i jej poważnych biznesów, to jak wchodzenie do szafy, do Narnii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawia mnie jej tok myślenia. Widzę, że motorem działania jest u niej dokuczanie innym czy wywołanie zazdrości u dzieci. No ok. Tak nauczyła się funkcjonować - w kontrze, na złość. Ale co dalej? Jakaś Zosia z podziwem patrzy na zdjęcie na krześle w biurze. Ziemowit chory na schizofrenię, który boi się wyjść z domu, zazdrośnie spogląda na jej wyjścia po szynkę. Tylko co to dla niej daje na dłuższą metę? Jest to jakiś motywator, ale krótkotrwały i bardzo powierzchowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pewnie zatrudniła kierowce, asystenta i sekretarke a najbliższych wolny termin na spotkanie biznesowe ma w okolicach wrzesnia 😆😅😂 

A bulio się samo nie uzupełni ani naklejki same nie wkleją.  Biedna Asia 😊  Wyobraźta sobie nauczycielkę matematyki która po pracy uzupełnia planery i organizery chorej na glowe siostrzyczki. A jak nie ten odcien rozowego mazaczka to po łapach i do kąta  😆😅😂😅😂😅😂😅😂😆😆

Może na stałe porzuciła  kerierę na yt. To by było nawet profesjonalne.  Bo jeśli potencjalny klient zobaczy jej gniot, pingwinka, siorpanie,  zabawy z guziczkiem,  prestiżowe w jej mniemaniu  imprezy,  przypały szlaczek naklejki to jej po prostu nie da zlecenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość 12345 napisał:

Może na stałe porzuciła  kerierę na yt. To by było nawet profesjonalne.  Bo jeśli potencjalny klient zobaczy jej gniot, pingwinka, siorpanie,  zabawy z guziczkiem,  prestiżowe w jej mniemaniu  imprezy,  przypały szlaczek naklejki to jej po prostu nie da zlecenia .

No i te jej słynne przejezyczenia 😆 

Półtorej roku, wiater,  kakałem, bede.  

Lepiej żeby nikt tych filmów nie oglądał. Bo wstyd 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość gość napisał:

No i te jej słynne przejezyczenia 😆 

Półtorej roku, wiater,  kakałem, bede.  

Lepiej żeby nikt tych filmów nie oglądał. Bo wstyd 😉 

 

I ktoś napisze, że ludzie czepiajo się biednej kaleki. Ja przyjmuję z akceptacją cudze błędy, bo same je robią i nie uważam, żeby to była jakaś ludzka wada. Niemniej do pracy w SM potrzeba ludzi, którzy tych błędów nie robią, ponieważ to nieprofesjonalne. Zakładasz, że jeśli ktoś pisze "półtorej miesiąca, wiater, kakało" to ma jednak ostrożne kontakty z książką, zdobywaniem wiedzy. Omijasz go. Szukasz usług pro, na poziomie, u ludzi oczytanych, rozwijających się. I to nie dyskwalifikuje cię jako człowieka, ale jako pracownika w niektórych branżach - owszem. Jeśli ktoś biega wolno, to niech biega, ale sprinterem nie będzie. Notabene, Magda zbanowała mnie za "półtorej miesiąca" właśnie. I znowu ktoś powie, że czepialstwo. „Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec…” I znam takie kanały, które są zaj e biste, a twórcy używają określeń "te słowo, te zdanie". I serio nie drażni mnie to. Wyłapuję to, ale jestem tak skupiona na przekazie, że mi to lata. Jednak Magda nie pokazuje nieba, pokazuje tylko palec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
13 minut temu, Gość Gość napisał:

I ktoś napisze, że ludzie czepiajo się biednej kaleki. Ja przyjmuję z akceptacją cudze błędy, bo same je robią i nie uważam, żeby to była jakaś ludzka wada. Niemniej do pracy w SM potrzeba ludzi, którzy tych błędów nie robią, ponieważ to nieprofesjonalne. Zakładasz, że jeśli ktoś pisze "półtorej miesiąca, wiater, kakało" to ma jednak ostrożne kontakty z książką, zdobywaniem wiedzy. Omijasz go. Szukasz usług pro, na poziomie, u ludzi oczytanych, rozwijających się. I to nie dyskwalifikuje cię jako człowieka, ale jako pracownika w niektórych branżach - owszem. Jeśli ktoś biega wolno, to niech biega, ale sprinterem nie będzie. Notabene, Magda zbanowała mnie za "półtorej miesiąca" właśnie. I znowu ktoś powie, że czepialstwo. „Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec…” I znam takie kanały, które są zaj e biste, a twórcy używają określeń "te słowo, te zdanie". I serio nie drażni mnie to. Wyłapuję to, ale jestem tak skupiona na przekazie, że mi to lata. Jednak Magda nie pokazuje nieba, pokazuje tylko palec. 

Żartujesz prawda?

Ja w jej filmikach nawet palca nie widzę 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Magda ma fajnego faceta, czuje się kobietą, czemu nie możecie tego zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość 12345 napisał:

Żartujesz prawda?

Ja w jej filmikach nawet palca nie widzę 😆

Nie widziałaś tych ślicznych ogryzków z pomalowanymi skórkami? Odsyłam na IG magunia88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość 12345 napisał:

Żartujesz prawda?

Ja w jej filmikach nawet palca nie widzę 😆

No ja odnoszę się do uzywanego przez nią argumentu, że ludzie się czepiają bzdur zamiast skupić się na przekazie, na treści. Ja tam przekazu nie widzę, chyba że dla służby zdrowia z zakresu psychiatrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×