Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Celina

Poświąteczne pranie dywanów Wrocław

Polecane posty

Gość Celina

Witam wszystkich. Już po świętach, ale teraz czekają mnie gruntowne porządki, bo rodzinne święta i huczny sylwester spowodowały mały nieporządek. chcę się dowiedzieć gdzie można doprowadzić dywany do stanu używalności. konkretnie chodzi mi o przywoitą i nie drogą pralnię. może ktoś taką mi poleci. pozdrawiam.

Na początek to powiem tak. przed wszelkimi imprezami lepiej zwijac dywany, bo po co robić sobie dodatkowego potem kłopotu z czyszczeniem? Jak już się mleko rozlało i jestteś z okolic dolnego sląska, to polecam wrocławską firmę, ale nie pamiętam dokładnie na jakiej ulicy się mieści, ale mam do nich telefon. 514514824

Ja skorzystałam ze specjalistycznej firmy, które wywiozła wszystkie dywany i zajęli się czyszczeniem, a potem odwieźli z powrotem. 

U mnie było wszystko banalnie proste, bo jak goście zabrudzili dywany błotem pośniegowym, to po prostu zadzwoniłam do pralni Pierzdywan, która mieści się na Kiełczowskiej 62 we Wrocławiu. przyjechali wkrótce, a po dwóch dniach już miałam wyprane i suche dywany w mieszkaniu. po prostu pełen profesjonalizm.

Gość Gosia
Dnia 15.01.2019 o 12:53, ilcia644 napisał:

U mnie było wszystko banalnie proste, bo jak goście zabrudzili dywany błotem pośniegowym, to po prostu zadzwoniłam do pralni Pierzdywan, która mieści się na Kiełczowskiej 62 we Wrocławiu. przyjechali wkrótce, a po dwóch dniach już miałam wyprane i suche dywany w mieszkaniu. po prostu pełen profesjonalizm.

Mnie z kolei w tej pralni naprawiali dywan. Zacerowane tak, ze nic nie widać!

Gość anulka

U mnie sytuacja była prosta i z góry znana. Jak goście raz zabrudzili dywan błotem czy jakimiś okruszkami ze stołu to brałam jednego czy drugiego za kłaki, zjechałam na "-1" czyli ryjem do dywanu i przejechałam parę razy aż gębę skrzywił. Od tego czasu wszyscy się pilnują i sprawa załatwiona.

Gość gosc
Dnia 22.02.2019 o 15:21, Gość anulka napisał:

U mnie sytuacja była prosta i z góry znana. Jak goście raz zabrudzili dywan błotem czy jakimiś okruszkami ze stołu to brałam jednego czy drugiego za kłaki, zjechałam na "-1" czyli ryjem do dywanu i przejechałam parę razy aż gębę skrzywił. Od tego czasu wszyscy się pilnują i sprawa załatwiona.

No ja aż taka nie jestem:).  zamiast wyżywać się na gościach to lepiej zapłącic parę groszy firmie piorącej tj jak PierzDywan właśnie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować