Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skołowana

Być z nim czy nie

Polecane posty

Gość Skołowana

Doradzcie bo nie wiem co robić. 3 miesiące temu poznałam na imprezie fajnego gościa, nie mieszka w PL, to był tylko krótki urlop, dalej rozmawialiśmy codziennie przez internet po jego powrocie do swojego kraju. Oboje wkrecilismy się w tą znajomość., nazywał mnie swoją dziewczyną itp, teraz znowu się spotkaliśmy, spędziliśmy razem parę dni i się okazało że jest wyznawca innej religii (protestantyzm) i jeśli nie będę chciała zmienić wyznania on nie może że mną być. Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Skołowana napisał:

Doradzcie bo nie wiem co robić. 3 miesiące temu poznałam na imprezie fajnego gościa, nie mieszka w PL, to był tylko krótki urlop, dalej rozmawialiśmy codziennie przez internet po jego powrocie do swojego kraju. Oboje wkrecilismy się w tą znajomość., nazywał mnie swoją dziewczyną itp, teraz znowu się spotkaliśmy, spędziliśmy razem parę dni i się okazało że jest wyznawca innej religii (protestantyzm) i jeśli nie będę chciała zmienić wyznania on nie może że mną być. Co robić? 

okreslil sie jednoznacznie. Nie jest zainteresowany wiazaniem sie.         Jestem zona muzulmanina, nigdy nie bylo rozmowy o konwertowaniu, slub mamy cywilny. Dzieci tez mamy, juz dorosle, wychowalismy je dobrze.  Znaja obie religie, to jaka droge  wybiora w przyszlosci, pozostawilismy im do samodzielnej dezyzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Protestantyzm to gałąź chrzescijanstwa, obok katolicyzmu. poczytaj na ten temat to się uspokoisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×