Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja

Objawy ciązy

Polecane posty

Gość Maja

Wasze pierwsze objawy ciąży, jakie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa

Brak okresu. Reszta objawów była dokładnie taka jak w zwykłym cyklu przed okresem. Nie miałam nic nietypowego na początku gdy zaszłam w ciążę. I to dwa razy tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptak

Mi 4 dni przed miesiączka zaczely sie bole piersi ktorych nigdy nie miałam wcześniej A zostały do dzisiaj (5 mac ciąży) , dodatkowo zemdlilo mnie na kolację i tym sposobem na drugi dzień na teście były 2 kreski  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wzmożony apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByćwCiąży

Apetyt na ogórki kiszone, mogłam je jeść bez przerwy. Niesamowita senność jakiej wcześniej nie znałam. Kremowy gęsty śluz. Nerwowość. Ale pierwsza oznaka to lekkie krwawienie(kilka kropel) i napad gorąca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 Prawie zemdlałam na rolercosterze w parku rozrywki. W momencie kiedy zeszłam zielono-biała z kolejki zdałam sobie sprawę że coś nie halo. Następnego dnia z porannego moczu nasikałam blady pozytywny mimo że do okresu brakowało 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moim pierwszym objawem byla zmiana zachowania psa.  Moj piesek przykleil sie do mnie jak nigdy wczesniej.  Caly czas musi byc przy mnie i mnie pilnuje.  To bylo zanim jeszcze cokolwiek zajarzylam, ale to byl pierwszy znak, ze inaczej "pachne" i cos sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

W pierwszej ciąży - okropny ból piersi już 5 dni po owulacji. Utrzymywał się do końca pierwszego trymestru. Oraz 7-8 dpo jednodniowe objawy grypopodobne (gdzieś czytałam, że organizm tak może reagować na implantację zarodka).

W drugiej ciąży - absolutny brak objawów do momentu zatrzymania okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×