Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość adik

Pytanie do kobiet i facetów

Polecane posty

Gość adik

Witam,

Macie tak samo jak ja, że jakby was kobieta zdradziła z inną kobietą, to nie uważacie tego za zdradę i was to podnieca :D? Ale zdrady z facetem nie wybaczycie? To samo pytanie do kobiet, czy tolerowały by zdradę swojego faceta z innym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesia

z narzeczonym jestem juz 7 lat , On wybaczyl mi jedna zdrade z innym facetem , a ja Jemu tez jedna z kobieta . Obie sytuacje bardzo nadwyrężyły  nasz zwiazek , ale przetrawalismy to .

Uwazam ze nie ma roznicy czy zdrada z facetem czy kobieta , to i to zdrada, sex to sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli moja partnerka zrobiła by skok w bok z kobietą ,to nie uważał bym tego za zdradę. Ale to moje zdanie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to jeszcze namawiał bym swoją partnerkę żeby zrobiły to razem na moich oczach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie, choć jesteśmy starszym małżeństwem już...pierwsze koty za płoty...zdarzyły się spotkania.....że względu na moje niedyspozycje zdrowotne....podczas których nasz przyjaciel dobrze mnie zastępuje. Nie mamy wymiany zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie nasze życie, miłość zyskuje. Nie każda osoba potrafi zrozumieć,choć zdarza się,że żona dyskretnie oszukuje kochającego mezulka i czestuje go przerwana namiętności,a mąż szczęśliwy,że ma kochającą i dbajaca, zaraz na żonka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 13:44, Gość adik napisał:

Witam,

Macie tak samo jak ja, że jakby was kobieta zdradziła z inną kobietą, to nie uważacie tego za zdradę i was to podnieca :D? Ale zdrady z facetem nie wybaczycie? To samo pytanie do kobiet, czy tolerowały by zdradę swojego faceta z innym facetem?

Nie praktykuję stałych związków, więc mi to wisi.

Kiedyś, kiedy jeszcze praktykowałem to zależy czy ten związek traktowałbym bardzo poważnie, ją jako materiał na żonę i matkę moich dzieci  - wtedy byłbym na nie, zdrada to zdrada.

Natomiast jeśli traktowałbym ten związek luźno, bez większych planów na przyszłość - spontan. Wtedy czemu nie, pod warunkiem, że jakiś trójkącik mi zorganizuje. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 13:44, Gość adik napisał:

Witam,

Macie tak samo jak ja, że jakby was kobieta zdradziła z inną kobietą, to nie uważacie tego za zdradę i was to podnieca :D? Ale zdrady z facetem nie wybaczycie? To samo pytanie do kobiet, czy tolerowały by zdradę swojego faceta z innym facetem?

Nie byłabym zła 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak chyba mniej boli jak jest to ta sama płeć ale tak tylko myślę 😘bo  nie zdarzyła  mi się  taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×