Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kay

Czy ktoras z was tez rodzi w pazdzierniku?

Polecane posty

Jest juz temat o terminie w grudniu..... bardzo fajnie- tez bym chciala pogadac z dziewczynami na tym samym etapie co ja. Mam termin na 25 pazdziernika- juz wiem ze to dziewczynka. Ciaza to nic nowego dla mnie bo to moje trzecie dziecko, mam juz 7 letniego chlopca i 3 letnia dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy zadna z was nie rodzi w pazdzierniku???? Oj chyba bedzie bardzo luzno na porodowce..... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość April
Ja ma termin na 27 października i chętnie sobie porozmawiam :-) To moje drugie dziecko, mam już ponad trzyletniego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga27
hej! Ja mam termin na 22 października i już wiem że będzie wymarzony synek taty -Adaś. To moja pierwsza ciąża i najnormalniej w świecie mam pełno obaw. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedziemy rodzic jedna po drogiej.... April, wiesz juz czy to drugi chlopiec czy dziewczynka? To nie bedzie latwe miec nowe dziecko i trzylatka w domu, moj syn mial 4 latka jak urodzila sie mala i na szcescie pierwsze dwa miesiace byl na caly dzien w przedszkolu bo nie wiem jak bym sobie dala rade, teraz syn juz caly dzien bedzie w szkole ale mala jest ze mna w domu.... no jakos bede musiala sobie poradzic.... aga27 to super ze pierwszego bedziesz miec chlopca... to normalne ze masz mnostwo obaw, ja w mojej pierwszej ciazy tez strasznie panikowalam, najbardziej balam sie ze sobie nieporadze ale wszystko jakos samo naturalnie przyszlo. Czy wy tez macie taki wilczy apetyt? Ja staram sie jesc rozsadnie ale po zjedzeniu tej rozsadnej ilosci wciaz jestem glodna, jeszcze czuje smak jedzenia w ustach a w zoladku pustka- jakby sie gdzies to zapodzialo podrodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wiem już że to będzie dziewczynka:-) Tatus szaleje z radości ;-) Zresztą mały też jest bardzo zainteresowany moją ciążą. Apetycik to ja mam, oj mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczynki ❤️ teraz bedziesz miec parke..... to najlepsza kombinacja- starszy chlopiec i mlodsza dziewczyka. masz juz wybrane imie? u nas narazie Olivia, ale to jeszcze moze sie zmienic.... mi sie bardzo podoba Matylda ale moj maz nie chce sie zgodzic... moze chociaz na drugie ja tak nazwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika27
hej dziewczyny, ja mam termin na 6 listopada ale wg USG wychodzi na 31 października :-), tez juz wiem ze to bedzie dziewczynka :-) co do imienia bylo nam trudno dojsc do porozumienia i ostatecznie zdecydowalismy sie na Julkę :-) napiszcie, czy Wam tez chce sie ciagle tak strasznie spac? myslalam ze to minie po 3 mies! mysle juz o pojsciu na zwolnienie bo nie daje rady, czy to grzech isc na zwolnienie od 6-go miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga27
Moniko27 jak się niezbyt dobrze czujesz to pewnie, że idź na zwolnienie. Ja na zwolnieniu jestem od piątego tygodnia bo źle znosiłam początek ciąży a teraz lekarz mówi, że nic tylko mam dzieci rodzić. Na zwolnieniu dłuży się bardzo czas oczekiwania na poród, juz bym chciała urodzic. Ostatnio dość często dopada mnie zgaga i mam problemy z przewracaniem się z boku na bok w nocy. Przytyłam już 10 kg. A jak Wasze samopoczucie mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica francuza
ja mam termin na 25 wrzesień. Przytyłam tylko 9 kg,ale wszystko jest ok.Będzie chłopiec Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika27
Aga 27 - od 2 tyg. jestem na zwolnieniu ...i jak na razie mi sie podoba :), wreszcie mam troche czasu dla siebie... ale i tak nie mozemy sie juz doczekac! problemy mam podobne jak Ty :-( tez meczy mnie zgaga... opracowalam metode przewracania sie z boku na bok, po prostu obejmuje ramieniem brzuch i przytrzymuje go ;-) dodatkowo niestety zaczal bolec mnie kregoslup :-( ale poza tym jest ok. nie wiem dokladnie ile przytylam bo ostatnio nie mam mozliwosci zwazenia sie, 2 tygodnie temu mialam 5 dodatkowych kg , ale teraz z pewnoscia waze wiecej bo widze to po ciuchach... pozdrowienia dla wszystkich oczekujacych Malenstwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya
Ja mam termin na 23 października. 26 tydzień, ale niestety nie wiem jeszcze czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Jakoś dzidziuś nie chce się ujawnić. w Zasadzie to wszystko jedno. To moje pierwsze dziecko. I oboje z mężem cieszymy się że się pojawi. Oboje razem przeżywamy. Od jakiegoś czasu jestewm na zwolnieniu i trochę zaczyna mi odbijać, czy będzie zdrowe itd.. Jeśli chodzi o dolegliwości to faktycznie najbardziej upierdliwa jest dla mnie zgaga. Pomaga trochę ciepłe mleko.Resztę znoszę jakoś bez problemu. Aha podobno mam mały brzuch, duży brzuch, na dziewczynkę, na chlopca. Ale ogólnie ładnie wyglądam. Same widzicie. Kolejne USG mam robione 9 sierpnia może już się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya
Czy też straaasznie boicie sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika27
Maya to chyba normalne ze sie stresujesz czy Malenstwo jest zdrowe... ja tez tak mam ;-) choc wyniki badan sa ok. szczegolnie teraz, kiedy jestem na zwolnieniu i mam czas zeby poczytac m.in. o roznych patalogiach itp. jak nienormalna analizuje kazdy objaw, czy czasem nie dzieje sie cos zlego, dostaje szalu kiedy przez kilka godzin nie czuje ruchow, wiem ze to chore, ale coz, nic na to nie poradze... na razie jeszcze nie boje sie porodu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskotka19
Dziewczeta ja akurat rodze we wrzesniu, no chba ze beda jakies anomalia ;) , ale zapraszam serdecznie na www.noworodek.pl tam znajdziecie forum a w nim temat "pazdziernikowe ideały" ... wkradnijcie się tam i porozmawiajcie sobie z pazdziernikowymi ciezarowkami. A ja tmczasem zmkam na "wrzesniowe mamusie" na noworodku :) Trzymajcie sie chlodno w te upału. Pozdrawiam :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno mnie tu nie bylo, myslalam ze moj topik juz umarl, a tu prosze jest nas wiecej z terminem na pazdziernik. Maya- to normalne ze boisz sie porodu- bo to twoj pierwszy ale poczekaj jeszcze z poltora miesiaca a niebedziesz sie go mogla doczekac. dziewczyny nie panikujcie jak nie czujecie ruchow- dzidzius sobie wtedy smacznie spi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O patrzcie! Ja z powodów wszelakich miałam przerwę od internetu :-) Dyskusja w sprawie imienia nadal trwa. Mąż uparł się przy Adriannie, ale ja nie jestem przekonana.... Zobaczymy :-) Już się nie możemy doczekać, aż mała pojawi się na świecie :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj April 🌻 U nas wciaz Olivia- juz sie przyzwyczailismy do tego imienia wiec chyba tak zostanie :) ja wole krotkie imiona- mieszkam w Kanadzie a imie mam typowo Polskie- nikt nie moze go przeczytac a co dopiero zapamietac. Wiec dzieciom wybieramy imiona z odpowiednikami w obu jezykach- kto wie gdzie ich zycie zaprowadzi? Kurcze coraz bardziej mi niewygodnie- robie sie taka pokraczna :( i ociezala a dzieci nie daja mi chwili wytchnienia- sa teraz wakacjie wiec mam ich oboje w domu. Juz mi brakuje pomyslow na zorganizowanie im czasu. W przyszlym tygodniu wyjezdzamy na krotkie wakacjie to troche odetchne. Ide spac- u mnie juz po polnocy- pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAYA
tak sobie tu zajrzałam, żeby odświerzyć trochę. Wreszcie wiem że będę miała synka i bardzo się z tego powodu cieszę. Mój termin porodu Mój dzidziuś szybko rośnie i według usg moge go urodzić trochę wcześniej. termin porodu 15 października, powidzcie jak się czujecie? I czy już urządzacie pokoiki dzieciom. A co z wyprawkami. Czekacie jeszcze czy już macie zrobione "zakupy". Ja dopiero się do tego szyjkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika24
mam termin na 26 pażdziernika, intuicyjjnie czuję, ze będzie to dziewczynka, boję się porodu, jak nie wiem, choć z drugiej strony nie mogę się doczekać dzidziusia. Czy Wy też się boicie?? Czy któraś z Was będzie rodzić w Krakowie??? Jaki szpital możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya
do moniki 24. Teź strasznie boję się porodu, ale im bliźej do rozwiązania bardziej myślę o dzidziusiu niź o porodzie. Chyba powoli uodparniam się psychicznie. Niestety nie jestem z Krakowa. Powodzenia. Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika24
dzięki MAyu, też sie trzymaj dzielnie:) JA jestem straszną panikarą, już bym chciała mieć dzidziusia , a z drugiej strony bardzo boje sie porodu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) moja bratowa bedzie rodzila pod koniec pazdziernika. Wiadomo juz ze to bedzie dziewczynka. Juz nie moge doczekac sie tej malej Julki :) pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnika24
ja też bardzo chcę dziewczynkę, intuicja podpowiada mii, ze to dziewzcynka, a moj mż jest przekonany z e to chłopiec będzie. Musimy w najbliższym czasie wybrać sie na usg- może będzie coś widać...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Mam termin 1.10 ale juz tydzien temu bylam w szpitalu...mialam straszne bole w dole brzucha , ktore jednak przeszly w ciagu dnia , pojechalam do szpitala i okazalo sie ze to DOLEGLIWOSCI JELITOWE .Powiem ze zawiedziona wrocilam liczylam bardzo na sierpien a to jednak bedzie wrzesien albo i 1.10.Ja chce juz!!!Nie boje sie porodu , tak UMIARKOWANIE , ale moja ciaza dala mi w kosc i naprawde nie moge doczekac sie konca i oczywiscie - Angeliki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga27
Hej ciężaróweczki! Mój mąż powiedział kiedyś że jestem już taka fajna duża ciężarówka jak ...."tirówka"...- ale mu się oberwało. Na początku sierpnia byłam u lekarza i powiedział, że mam rozwarcie na 2 opuszki. Nie wiedziałam czy się tym mocno przejąć czy nie bo on się nie przejął, tak jakby to było normalne, żadnych leków, tylko spacerki i się nie przemęczać. No ale jakoś miesiąc od tamtej wiztyty mija i jakoś wszystko w porządku. A wasze dzidzie trzymają się mocno? Często zaglądam na http://www.dziecko-info.com/start/index.shtml na forum- oczekując na dziecko, bywacie tam może? Jest tam cała lista październikówek. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było, ale widzę, że jest nas kilka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było, ale widzę, że jest nas kilka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnika24
Do Agi27: to moze Ty urodzisz wcześniej nieco???? ja mam wizyte u lekarza dopiero we wtorek, ciekawa jestem, co ten powie??? A na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×