Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gina

testy ciazowe - Wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość gina

wlasnie, jak to jest z tym testem? czy jak sie go zrobi wczesniej to dziala? ja od wczoraj zle sie czuje, mam bole brzucha i mdlosci, nie wymiotowalam ani nic. zrobilam dzis rano test, powiedzial mi ze NIE. stosuje od dwoch miesiecy reguralnie tabletki, ale tyle sie juz naczytalam, o wpadkach pomimo tabletek, ze sama nie wiem co myslec... poza tymi mdlosciami nie mam zadnych innych objawow typu bole piersi czy dziwne zachcianki. obliczylam, ze gdyby tfu tfu doszlo do wpadki to bylby mniej wiecej 4ty tydzien... okres mam dopiero za 2 tygodnie - czy w takim razie skoro test powiedzial dzis NIE moge byc spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
dziewczyny, wypowiedzcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Ja tez ciagle mam takie objawy, jak tylko pomysle, że mogłabym być w ciąży... Na razie jest OK. Ostatnio miałam bule brzuch, mdłosci, a na dodatek wydzielnę jak przy jajeczkowaniu.... i nic.... Nawet dzwoniłam do dwóch ginekologów i powiedzieli mi, że jeżeli biorę regularnie tabletki to nie możliwe żebym była w ciąży pomimo tych objawów... No ale cóż pewności nigdy nie ma... Wydaje mi się, że powinnaś poczekać jakieś trzy cztery dni.... i znów zrobic test. Ja osobiście myślę, że nie powinnaś się martwić.... Niemożliwe żebyś była w ciąży w czwartym tygodniu i test by tego nie wykrył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
dzieki za wypowiedz... szczegolnie, ze jest mi troszke zimno i podkichuje... to chyba przeziebienie ta temperatura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
prosze o wiecej opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlos
Dziewczyny dajcie sobie spokoj z seksem, wezcie sie za nauke, bo kiedys bedziecie tego zalowali. Na seks jest jeszcze czas. Po 25 roku zycia mozecie o tym myslec. A teraz do ksiazek. To jest dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
:) sluszna rada ale nie o takie opinie mi chodzilo szczerze mowiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
ja nie potrzebuje rad, tylko jestem ciekawa opinii na temat domowych testow ciazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlos
A jakich rad potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydają się wiarygodne jeśli nie chodzi o moją osobę;) zaraz ide do apteki po drugi pierwszy był na nie drugi zrobię za dwa dni i oto cale moje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlos
Poczekaj as samo sie wykluje, bo testy czesto oszukuja. Badz rozwazniejsza i nie pozwalaj mu dochodzic w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
wiem, ze oszukuja, ale po pierwsze po 4 tygodniach na pewno by wykryl, po drugie biore pigulki :) poza tym mdlosci mi juz minely i sadze, ze to zatrucie po wczorajszych lodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
wiem, ze oszukuja, ale po pierwsze po 4 tygodniach na pewno by wykryl, po drugie biore pigulki :) poza tym mdlosci mi juz minely i sadze, ze to zatrucie po wczorajszych lodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Ja nie spotkałam się by test ciążowy oszukał... Mojej kolezance wyszedł pozytywnie juz tydzień po stosunku... no ale ona się starała o dziecko... Poza tym kazda z nas bez względu na wik może mieć obawy i lęki... więc jak słyszę "poradę" - "do książek" to mnie trafia!!!! Może ta osoba powinna więcej juz nie radzić... a może kiedyś sama będzie potrzebowac pocieszenia u innych... Życzę by wtedy chociaż jedna osoba w ten sam sposób jej "pomogła"... A tak na marginesie... mam 27 lat, więc juz nie muszę siedzieć nad książkami, bo wierzcie mi nasiedziałam się sporo... a jednak nie zwalnia mnie to z "głupich" niekiedy obaw i lęków przed niechcianą ciążą!!!! Więc GINA głowa do góry!!! Na pewno nie masz co się przejmować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
Marunia - dzięki za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaaaaa
Ale Ci Marunia doradza, niech ja.....co z tego ze masz 27 lat, do maciezynstwa trzeba dorosnac, a i przed slubem nie mozna tego robic. Nie tlumacz ze kolezanka chciala, tylko mow wprost ze wpadla. Myslicie tylko cipa a nie glowa. GINIA nie panikuj, wszystko bedzie ok, to zwykle zatrucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
to jest z tymi dniami plodnmi i nie plodnymi jak sie wylicza????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
Majaaaaa - [p co od razu tak ostro ? :) tez tak mysle, ze to zwykle zatrucie, szczegolnie ze naprawde powoli przechodza mdlosci i bol brzucha. lece na kropelkach zoladkowych i mysle, ze jutro juz wszystko bedzie ok. no ale zeby takich stresow i przemyslen wiecej nie miec - od tej pory pigulka + gumka! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Nie ma sprawy... miło mi że mogłam pomóc... to tylko słowa, ale wiem, że czasami to wystarczy... Mówie Ci GINA, że TO NIEMOŻLIWE byś była w ciąży... poza tym miałaś normalną miesiączkę. czy nie? No bo jesli ewentualna wpadka miała byc 4 tygodnie temu, to nie może byc inaczej... a więc NAPRAWDĘ nie musisz sie przejmować.... dla pewności zrób sobie jeszcze jeden test... ale na 100% nie ma powodów do obaw... Buziaki... Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina
tak, miesiaczke mialam normalnie :) tylko wiesz, jak sobie poczytasz to forum to od groma tu historii, gdzie dziewczyna dostala okres (tzn myslala ze to okres) a potem okazywalo sie, ze to bylo tylko krwawienie a juz od jakiegos czasu byla w ciazy... no ale biorac tabletki mozna takie cos wlasciwie wykluczyc :) a testy kupilam od razu 2 i owszem, za 2-3 dni go powtorze hehe :P pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek z rozkami
Witaj gina. podobnie jak Ty zastanawiam sie czy nie jestem w ciazy. co prawda biore regularnie tabletki , ale ostatnio jestem caly czas zmeczona, czasami mam mdlosci i smieszne zachcianki( ale jak narazie nie jem kotleta z jogurtem itp :))) )pociesza mnie tylko to ze moja przyjaciolka ma rowniez podobne " objawy" lecz ona nie jest w ciazy na 100% ,wiec moze po prostu to choroba albo wplyw pogody , cisnienia i tp na nasze organizmy. pozdrawiam i trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JAK
Owulacja jest na 14 dni przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JAK
a najlepiej zainstaluj sobie programik www.kalendarzyk.pl , obliczy ci kiedy wypadają ci dni płodne. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie.. bo mialam juz dwa okresy no ale hmmdalej sie boje.. Bylam u ginekologa no ale ni mu nie powiedzialam bo wydawoalo mi sie ze to niemozliwe.. no i niby bylo to ponad 1,5 miesiaca po tym stosunku kiedy to wszedl we mnei i nie wiem czy cos mu sie nie \"ulalo\".. pomozcie mi prosze... aha no i czy ten ginekolog by cos zobaczyl? robil mi BARDZO dokladne badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
stronka nie chce wchodzić( www.kalendarzyk.pl) - zdążyłam go ściągnąć. Ale mogę zaproponować alternatywę http://milosc.god.pl/kalendarz.htm mam nadzieję ,że ta stronka wejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzzzena
ja mam poobny problem jak Arvena. z tym ze ja juz 3 miesiaczki mialam. i od tygodnia bir pigulki. okres za kazdym razem byl normalny (obfity), tylko teraz pod koniec taki ciemniejszy, ale to chyba juz za sprawa pierwszego opakowania tabletek..no i pytanie ---> po jakim czasie od zaplodnienia ginekolog moze stwierdzic ze jestem w ciazy? (robiac badania, cytologie)?? z gory dzieki za odp :) pozdr 🌻 GINA -->nie sadze zebys mogla byc w ciazy...testy sa wiarygodne raczej. w razie co - bo szkoda erwow :) - dla swietego psokoju zrob jeszcze jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_to _ja
testy w zaleznosci od organizmu i stezenia w nim hormonow harakteryzujacych ciaze moga pokazac wynik pzytywny juz po kilku dniach od zaplodnienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×