Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziarka1980

powiedzcie moge byc w ciąży??

Polecane posty

Gość madziarka1980

hej wszystkim! wiem ze takie pytania juz sie pojawiały ale ,moze jeszcze ktos bedzie miał cierpliwosc odpowiedizec na moje... Odstawiałm tabletki 2 m-ce tem niestety a ostatnio tzn 3 dni temu ...nie wiem -myslałam ze to sie nie zdarza - prezezerwatywa pękła.... Miesiączke miałam 9 czerwca. tczyli stało sie to jakies 3 dni po okresie.Nie jestem małoletnia ale wogóle nie mam pojecia jak sie oblicza dni płodne.! moze mi ktos pomoze! mam 30 dniowy cykl - bardzo regularny! czekam na info i dzieki wielkie z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurkaaa
Podam Ci stronke, ktora napewno Ci sie przyda: www.gazeta.pl wejdz na dzial KOBIETA a nastepnie musisz poszukac sobie w podanych tram juz tematach o obliczaniu dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test ciążowy jeśli masz
obawy. Nie powinnaś być w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurkaaaa
albo prosciej: www.kobieta.gazeta.pl/0,55280,2089970.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurkaaa
ups cos nie dziala ehhh ...jak wejdziesz na ta pierwsza strone co ci podalam nie powinnas miec problemu z odszukaniem. a jak by co to chetnie pomoge.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka1980
dzieki wam bardzo! Tez mi siie wyadje ze nie powinnam byc w ciąży ale /...nie wiadomo...i wiecie co jest najgorsze...ze ....jja pragnęłabym tego dziecka ale sytuacja...cholerna sytuacja materialna - to jest chore! wszystko trzeba planowac ,nikt nie ma kasy a na dziecko nigdy nie jest dobra pora.... Chmurkooo!! tak liczą w ktorcyh najlprawdopodobiejsze jest zajscie w ciąze a dni niepłode??kurcze co za wstyd mam 24 lata prawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurkaaa
madziarko1980 jesli weszlas sobie na ta stronke, ktora Ci podalam kalkulator wyliczy Ci dni plodne o najwiekszym prawdopodobienstwie zajscia w ciaze, ale musisz pamietac, ze to nie jest jedyna data. Z organizmem kobiety jest tak, ze u kazdej moze to wygladac inaczej, wtedy kiedy myslisz, ze masz dni nieplodne moga okazac sie dniami plodnymi. A o wiek sie nie wstydz ....ja mam 26 i dopiero teraz poznaje te wszystkie tajniki. Tez z mezem chcemy juz dziecko. Narazie to drugi miesiac prob. Hmmm w pierwszym nie wyszlo...ale moze w tym cos bedzie...:) Tobie zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurkaaaa
aaa zapomnialam dodac...jesli masz brdzo regularne cykle-pisalas, ze 30-dniowe- to tymbardziej nie powinno byc problemu z okresleniem dni (nie)plodnych. Ale tak jak mowie to czasem moze sie zmienic, przesunac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka1980
dziekuje chmurkoo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurkaaa
...nie ma za co!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurkaaa
...nie ma za co!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ostawilas pigulki dwa miesiace temy to cykl sie mogl poprzestawiac, najlepiej zrob sobie test bo mozesz sie nie doliczyc.... a w ciaze owszem moglas zajsc 3 dni po okresie (zalezy jak dlugi okres masz) bo plemniki w organizmie kobiety moga przezyc do 4 dni... takze 3+4=7 i juz jest to bardzo prawdopodobne..... nie czekaj gon po test albo do lekarza..... powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka1980
o mamo! dzieki kay a juz sie uspokoiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallleeee
Napisz jak Ci wyszedł wynik. Ja mialam jakis tydzien temu identyczną sytuację(tzn. z brakieiem okresu po odstawieniu tabletek) Okresu nie miałam przez jakieś 2,5 miesiaca , więc mozesz sobie wypobraZIĆ JAKI HORROR PRZEŻYWAŁAM.mOŻE TEZ BYM CHCIAŁA TEGO BĄBELKA , AL EWĄŁSNIE SYTUACJA MOZE JESZCZE NIE JEST odpowiednia i to nie ten czas . AAAA też mam 24 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka1980
ok napisze ale jeszcze za wczesnie na testy! za jakies 1,5 - 2 tyg bede wiedziec! papa dzieki za wszystkie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaahda
Dni najbardziej płodne to dni przed jajeczkowaniem. A jajeczkowanie u wszystkich kobiet wygląda tak samo i pojawia sie ok.14 dni przed dniem nastepnej miesiaczki. A wiec jesli masz cykle 30 dniowe to Twoje dni płodne zaczynaja sie ok. 11-tego dnia cyklu (jajeczkowanie w 16 dniu cyklu). Poza tym dziewczyny obserwujcie swój śluz. Śluz płodny to taki, którego jest dużo, jest przezroczysty i ciągnący. Wystepuje on mniej wiecej w polowie cyklu. Śluz gesty i rwący to sluz nieplodny. Bardzo ciekawa strona na ktorej szczegolowo sa opisane te sprawy: http://free.med.pl/wrochna/metnat.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka1980
własnie dostałam miesiączkę.....tylko ze bardziej mi sie chce płakac niz miałam skakać z radości......w każdym razie dzieki wielkie za wszystkie wypowiedzi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×