Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajacy

"Piana" podczas masturbacji

Polecane posty

Gość Pytajacy

Hej, jestem facetem mam 26 lat, od kiedy pamiętam podczas masturbacji wydzielal sie preejakulat ktory nawilzal zoledz miał on barwe przezroczysta, lecz od jakiegoś czasu podczas "walenia" powstaje "piana", nawet duza jej ilosc? Czy ktos może wie co to może oznaczac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek

za dużo mleka pijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacy

Super odpowiedz 🙂 ma ktos madrzejsza hipoteze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Lola

skąd mamy wiedzieć kotku. Jeśli to nie jakaś choroba (rzeżączka, kiła czy coś takiego) to znaczy, że popuszczasz nasionko koteczku ... to znaczy takie ciśnionko przy waleniu ci się robi, że troszkę spermy leci już przed wytryskiem. Bo preejakulat Miśku jest zawsze przeźroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.J.

 Lolciu a co to jest, jak wyciągnę go z waginy to jest cały w takim białym śluzie?Pomożesz? Czy ona się nie myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Lola

Koteczku dziewczynki mają śluziki różne .... jak blisko jest jajeczko to śluzik przeźroczysty a jak już po jajeczku to robi się jak mleczko. Ale twoja miła powinna odwiedzić ginekologa jak nie macie pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.J.
6 minut temu, Gość Miła Lola napisał:

Koteczku dziewczynki mają śluziki różne .... jak blisko jest jajeczko to śluzik przeźroczysty a jak już po jajeczku to robi się jak mleczko. Ale twoja miła powinna odwiedzić ginekologa jak nie macie pewności.

 Dzięki! A ty teraz jaki masz śluzik? Ciekawy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła Lola

dziś mam owulację ... więc przeźroczysty .... i nie  przyjmę żadnego misiaka bo nie chcę mieć dzieciaka ... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Miła koleżanko jesteś , sam mam kilka pytań , ale troszeczkę się wstydzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gupi Jaś

Weź przestań pić płyn  do mycia naczyń to Ci przejdzie, no chyba że na Piana Party chcesz dorobić, a to pij. Szczałeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×