Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ilcia644

Zespół na wesele Śląsk

Polecane posty

Cześć. Jestem w trakcie poszukiwania fajnego i profesjonalnego zespołu na wesele, które odbędzie się na wiosnę przyszłego roku, czyli 2020. bardzo zależy mi na tym żeby zespół posiadał bogaty repertuar z klasyki biesiadnej, ale także z muzyki popularnej. za rozsądne namiary będę wdzięczna.

Gość Majka

kontaktuj się z Grooveavenue. Tylko szybko, bo krucho u nich z terminami, ale miejmy nadzieję, że  będziesz miała trochę szczęścia i się na termin załapiesz.

Gość Tamara

Milwalking jest ekstra zespołem. Fajnie grają i robią krótkie przerwy. jednym słowem nie obijają się.Dobrze wiedzą jak zabawiać gości i inne atrakcje przy nich nie są już potrzebne. Ten zespół jest wystarczająca atrakcja, a goście się super bawią.

Gość Paulina

Grooveavenue mają fajne wokale i bardzo dobrze oprawę weselną prowadzą. Wszystko od muzyki śpiewania, po oczepiny. Utalentowani!! a to żadkość!

Gość Martyna
Dnia 12.02.2019 o 21:30, Gość Paulina napisał:

Grooveavenue mają fajne wokale i bardzo dobrze oprawę weselną prowadzą. Wszystko od muzyki śpiewania, po oczepiny. Utalentowani!! a to żadkość!

Zdecydowanie są po prostu Najlepsi!! Grają na żywo i nie ma problemu z alkoholem, a to bardzo dużo!!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować