Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilcia644

Katering dietetyczny śląsk

Polecane posty

Dzień dobry. szukam dobrego kateringu dietetycznego, który dowozi posiłki i ma umiarkowane ceny i przede wszystkim jest 100% bez chemii. moze ktoś psotkał się z taką firmą i się podzieli swoimi doświadczeniami?? za namiary dziekuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona

jeśli jesteś ze śląska, to ja polecam Tobie Nutridietę. możesz się z nimi umówić na tzw wypróbowanie żeby zobaczyć czy Ci podejdzie, ale jestem pewna, że Tobie również będzie smakować i jeśli potrzebujesz to będziesz też chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Ja co prawda się nie odchudzam, ale też z Nutridiety korzystam, bo posiłki są świerzutkie i bardzo smaczne, a nie mam czasu na gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Sprawdź sobie Wygodnądietę. Ja od nich zamawiam i jestem bardzo zadowolona. Posiłki są smaczne, urozmaicone i apetycznie podane a dostawy na czas. Do tego dobry kontakt z obsługą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zerknij na https://www.wygodnadieta.pl/ ja juz od dluzszego czasu korzystam z ich cateringu i bardzo mi odpowiada, zreszta sama widzisz tez po opiniach wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealne będzie dla Ciebie WygodnaDieta wlaśnie, tak jak piszą wyżej. Do tej pory dostawałam świetne, ciepłe, zróżnicowane dania. No i punktualnie. Nie tracę czasu na gotowanie a mam posiłki przygotowane na cały dzień ;) Myślę, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggtata88

Opcja z cateringiem dietetycznym jest super, a jak ktoś dużo pracuje, nie ma czasu na zdrowe gotowanie to tym bardziej polecam takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u mnei sprawdzila sie wygodnadieta, zamowilam na probe bo nie lubie gotowac a chcuialam zrzucic kilka kg przed latem, tak ich polubilam ze z nimi zostalam. jedzenie maja smaczne, nie ma jakis wymyslnych dan ktorycj bym nie zjadla, zawsze na czas i szybko zobaczylam efekty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja ostatnio natknęłam się na reklamę tej diety, wygodnadieta wyświetliła mi się w jakichś polecanych tematach dotyczących zdrowego żywienia
to nie są tylko diety odchudzające prawda? jak chce się jeść "tylko" zdrowo to również można z niej korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

również polecam WygodnąDiętę, wystarczy przejrzeć ich ofertę - bogata, dużo diet dostosowanych do dzisiejszych trendów jak i wymagań zdrowotnych klientów, sama zamawiam bezglutenową i nie sądziłam, że można tak smacznie zjeść bez glutenu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w całej aglomeracji śląskiej działa WygodnaDieta, polecam, są punktualni, dania treściwe i smaczne, cel jaki zakłada dana dieta jest osiągany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa

Błagam tylko nie Wygodnadieta!! Więcej już od nich nie zamówię! Weź sobie zestaw początkowy z Nutridiety i zobaczysz czy Ci ten katering sie spodoba. Dla mnie rewelacja. Fajne pudełka a jedzenie zawsze smaczne i świerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

Błagam tylko nie Wygodnadieta!! Więcej już od nich nie zamówię! Weź sobie zestaw początkowy z Nutridiety i zobaczysz czy Ci ten katering sie spodoba. Dla mnie rewelacja. Fajne pudełka a jedzenie zawsze smaczne i świerze.

 

zrobiłam jak napisałaś. wzięłam ten katering na próbę i faktycznie jest dobry. testowałan nutridietę przez tydzień, a teraz już normalnie go wykupiłam.

Ps. Wygodna Dieta nie spełniła moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcm

Jak tak piszecie dobrze o Nitrifiecue, to i ha spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jac

Polecam catering z firmy Nutridieta, 0ja często korzystam z tego cateringu , pyszne jedzenie expressowa dostawa , ceny dla mnie odpowiednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×