Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onna.3.

Za co tak uwielbiacie blondynów?

Polecane posty

Przed chwilą, JusticeNow napisał:

A to dziwne bo gęba konkretnie utyta. Schizy to masz ty multikonciaro ✋🏻 Czemu nie piszesz ze swojego drugiego konta? Boisz się bana? 

Nie wiem czyja gębę widziałaś ale na pewno nie należy do mnie. Nie nakrecaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

Panowie to kiedy penis? Narodowy po kobiecemu jednak to może wy czymś zaskoczycie?

Jak ci minie buł du'pki to obiecuję, że ci podeślę fotkę mojego zaganiacza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

Nie wiem czyja gębę widziałaś ale na pewno nie należy do mnie. Nie nakrecaj się.

Mam wrzucić foto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JusticeNow napisał:

Wiadomo, ale ten zaburzony babsztyl wieczorna nikomu nie przepuści. Jednej z ładnymi ustami już groziła namierzeniem i napaścią na poprzednim forum, więc co się dziwić. Chory z zawiści i kompleksów łeb. 

Haha kolejne konto? A jaką wymowna nazwa fju fju. I ty mi piszesz o multikontach. No mam aż dwa. Lal. Wystarczyło napisać prawdę o atencjuszakch i już się nakręciły jak młyńskie kolo 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JusticeNow napisał:

Mam wrzucić foto? 

Wrzucaj sobie co tam chcesz. Jaki szantaż 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .. 🐈.. napisał:

Haha kolejne konto? A jaką wymowna nazwa fju fju. I ty mi piszesz o multikontach. No mam aż dwa. Lal. Wystarczyło napisać prawdę o atencjuszakch i już się nakręciły jak młyńskie kolo 🤣🤣

Znowu jesteś w błędzie. Jak zawsze. Może pora napisać prawdę o pedofilkach i stalkerkach? To się robi już nudne, ale trzeba przestrzegać ludzi przed tobą psycholu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JusticeNow napisał:

Znowu jesteś w błędzie. Jak zawsze. Może pora napisać prawdę o pedofilkach i stalkerkach? To się robi już nudne, ale trzeba przestrzegać ludzi przed tobą psycholu. 

Tak tak. Zawsze jestem w błędzie a ty jesteś krzewicielem prawdy i tylko prawdy 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .. 🐈.. napisał:

Wrzucaj sobie co tam chcesz. Jaki szantaż 😂😂

Specjalistką od ...owych forumowych szantaży to ty tu jesteś. A potem będzie płacz. Wracaj na swoje drugie konto gośććć , tam ci już we wczorajszym temacie konkretnie nerwy puściły, schizolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JusticeNow napisał:

Specjalistką od ...owych forumowych szantaży to ty tu jesteś. A potem będzie płacz. Wracaj na swoje drugie konto gośććć , tam ci już we wczorajszym temacie konkretnie nerwy puściły, schizolu. 

Czekam na zdjęcie mojej ulanej mordy i parówek cokolwiek masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

Tak tak. Zawsze jestem w błędzie a ty jesteś krzewicielem prawdy i tylko prawdy 😂😂

No jesteś. Zresztą ciężko żeby schizol pisujący z zazdrości o inne kobiety chore historyjki pedofilskie czy życzenia gwałtu nie był w błędzie 😂 Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .. 🐈.. napisał:

Czekam na zdjęcie mojej ulanej mordy i parówek cokolwiek masz na myśli.

Nie ma sprawy ufiaczku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JusticeNow napisał:

No jesteś. Zresztą ciężko żeby schizol pisujący z zazdrości o inne kobiety chore historyjki pedofilskie czy życzenia gwałtu nie był w błędzie 😂 Zejdź na ziemię.

Twoim problemem największym jest to że ty naprawdę wierzysz w to wszystko co piszesz. Zarówno o sobie jak i o mnie. Bać należy się właśnie ciebie choć daje sobie obciąć rękę że prędzej skończy się u ciebie na autoagresji szeroko pojętej niż na krzywdzie kogokolwiek. I dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto Demiur też jest twoje, więc dwa, a nie trzy.

Z mojej strony koniec jałowej dyskusji z tobą. Jesteś taka bezbarwna i żałosna, że nie dziwię się, że każdy od ciebie ucieka jak od trędowatej. W realu i w sieci. No nie da się. Coś jest w tobie rdzennie ...owego. 

I to nawet nie chodzi tylko o twoje akcje z gwałtami czy pedofilią. Ty jesteś generalnie nudna i kiepska. Nara. Będę reagować tylko wtedy gdy znowu zaczniesz stalkować kogokolwiek stąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JusticeNow napisał:

Nie ma sprawy ufiaczku. 

Czekam w swoim ufiockim talerzu na którym przybylam 🐸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JusticeNow napisał:

Konto Demiur też jest twoje, więc dwa, a nie trzy.

Z mojej strony koniec jałowej dyskusji z tobą. Jesteś taka bezbarwna i żałosna, że nie dziwię się, że każdy od ciebie ucieka jak od trędowatej. W realu i w sieci. No nie da się. Coś jest w tobie rdzennie ...owego. 

I to nawet nie chodzi tylko o twoje akcje z gwałtami czy pedofilią. Ty jesteś generalnie nudna i kiepska. Nara. Będę reagować tylko wtedy gdy znowu zaczniesz stalkować kogokolwiek stąd. 

Jedyną osobą zaburzona w tym momencie która tu komentuję jesteś ty. Demiurem jeszcze nie byłam ale znając twoje umiłowanie do nadawania mi nazw i postaci pewnie dojdziemy do jednorożca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

Twoim problemem największym jest to że ty naprawdę wierzysz w to wszystko co piszesz. Zarówno o sobie jak i o mnie. Bać należy się właśnie ciebie choć daje sobie obciąć rękę że prędzej skończy się u ciebie na autoagresji szeroko pojętej niż na krzywdzie kogokolwiek. I dobrze. 

No to zostaniesz semi kadłubkiem. Nie szafuj takimi stwierdzeniami,  bo słowo ciałem się stanie. Wspomnisz moje słowa. 

Sama swoim standardowym złorzeczeniem i życzeniem krzywdy powyżej  udowodniłaś prawdziwość wszystkich moich i innych użytkowników zarzutów pod twoim adresem. 

Autentycznie jak podła, tak durna 😂 Jesteś śmieciem. Świętej pamięci prezydentowi też zyczylaś najgorszego. Pamiętamy. Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę, że konsekwencje do ciebie wrócą i to kilkukrotnie mocniejsze. Spokoju nie zaznasz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Jedyną osobą zaburzona w tym momencie która tu komentuję jesteś ty. Demiurem jeszcze nie byłam ale znając twoje umiłowanie do nadawania mi nazw i postaci pewnie dojdziemy do jednorożca. 

Mamy przypomnieć twoje screeny z gwałtem i pedofilskimi stosunkami Wieczorna? Ty naprawdę nie widzisz swoich zaburzeń 😂?  Kto zainteresowany, zapraszamy do tematu Broken „Co robić kiedy osoba z rodziny poniża Cię”. Tam niezle opisują  żałosną działalność tego czegoś.....Więcej osób tutaj ciebie kojarzy i pamięta. Od tego nie uciekniesz. Tak to jest. Ty kogoś chciałaś szantażować jego słabościami czy nawet chorobą fizyczną. Karma wraca szybciutko ✋🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle z Tobą. Gdzie widzisz życzenia? Zacytuj co do litery życzenia najgorszego dla prezydenta którym wycierasz sobie od wczoraj tę plugawa gębę. I uważaj żebym to ja nie zgłosiła gdzieś tych ohydnych pomówień. Teraz to na czasie i sądzę że reakcja może być szybka. Ps.obcieta kończyna to nawet nie jest ćwierć kadłubka jelopo. Poziom twoich komentarzy spadł poniżej dna więc nawet ja nie ciągne dalej tej dyskusji. Nie będziesz moim kosztem wykorzystywać cudzej tragedii nawet jeśli dotknęła ona człowieka którego poglądów politycznych nie szanowalam. Nara. Duś się własną schizofrenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .. 🐈.. napisał:

Źle z Tobą. Gdzie widzisz życzenia? Zacytuj co do litery życzenia najgorszego dla prezydenta którym wycierasz sobie od wczoraj tę plugawa gębę. I uważaj żebym to ja nie zgłosiła gdzieś tych ohydnych pomówień. Teraz to na czasie i sądzę że reakcja może być szybka. Ps.obcieta kończyna to nawet nie jest ćwierć kadłubka jelopo. Poziom twoich komentarzy spadł poniżej dna więc nawet ja nie ciągne dalej tej dyskusji. Nie będziesz moim kosztem wykorzystywać cudzej tragedii nawet jeśli dotknęła ona człowieka którego poglądów politycznych nie szanowalam. Nara. Duś się własną schizofrenia.

Teraz policją straszysz smieciu 😂? Nie masz nawet na tyle honoru, by konsekwentnie obstawać przy swoich przekonaniach? Wyzywasz policję od złodziejskich elit i wyśmiewasz sądy, a jak trwoga to się na nie powołujesz nieudaczniku? 

Nie ma pomówienia tam gdzie jest dowód. Jeśli ty w tym widzisz pomówienie to w takim razie na twoje nękanie, pedofilsko-kazirodcze historie, życzenia gwałtu i pogróżki to polska policja to mało 😂 FBI może by było adekwatne w takim przeliczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Aż tak to nie, ale ciemny blond lubię... chyba na równi z brązem jasnym lub średnim... No i lubię tez długie włosy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Źle z Tobą. Gdzie widzisz życzenia? Zacytuj co do litery życzenia najgorszego dla prezydenta którym wycierasz sobie od wczoraj tę plugawa gębę. I uważaj żebym to ja nie zgłosiła gdzieś tych ohydnych pomówień. Teraz to na czasie i sądzę że reakcja może być szybka. Ps.obcieta kończyna to nawet nie jest ćwierć kadłubka jelopo. Poziom twoich komentarzy spadł poniżej dna więc nawet ja nie ciągne dalej tej dyskusji. Nie będziesz moim kosztem wykorzystywać cudzej tragedii nawet jeśli dotknęła ona człowieka którego poglądów politycznych nie szanowalam. Nara. Duś się własną schizofrenia.

A choćby tutaj (cytuję): 

33 minuty temu, .. 🐈.. napisał:

 choć daje sobie obciąć rękę że prędzej skończy się u ciebie na autoagresji szeroko pojętej niż na krzywdzie kogokolwiek. I dobrze. 

Nie widzisz tu złorzeczenia? Masz jakiegoś problemy z hipokampem i pamięcią krótkotrwałą że nie pamiętasz, co napisałaś chwilę temu? Czyżby to skutek działania schizofrenii na mózg?A może hipokryzja już ci do końca wypaczyła mózg i te trzy marne komórki mózgowe (w dodatku nieskoordynowane ze sobą), które ci pozostały? 

Kolejny przykład złorzeczenia twojego autorstwa jest w tym tekście z uduszeniem się w cytowanym wyżej najnowszym twoim komentarzu kiepie. Ostatnie zdanie które napisałaś :D Jeśli w życzeniu komuś uduszenia się nie widzisz złorzeczenia, to oznacza, że  właśnie ta twoja projektowana przez ciebie na dosłownie każdego schizofrenia wyżarła ci mózg. Przykre.

Wiedz jednak, że twoja choroba psychiczna nie zwalnia cię od odpowiedzialności karnej. Co przykład tego całego Stefana doskonale obrazuje. Jesteście identyczni. Twoje obrażanie stronnictwa prezydenta wszyscy pamiętamy. Trzeba było myśleć nad tym, co robisz i rozwijać w sobie empatię na czyjąś krzywdę, zanim twoim hobby stało się stalkowanie ludzi na forach i obrażanie ludzi ze strony politycznej, której nie lubisz.

Psychol psychola napędza, przyczyniłaś się pośrednio do tej tragedii. Kto wie czy gościu nie sugerował się między innymi twoimi komentarzami, skoro siedzisz po różnych forach non stop. Straszenia sądem i policją nie skomentuję po tym, co tu wyprawiałaś, bo na tej zasadzie za kratkami powinnaś być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, .. 🐈.. napisał:

Źle z Tobą. Gdzie widzisz życzenia? Zacytuj co do litery życzenia najgorszego dla prezydenta którym wycierasz sobie od wczoraj tę plugawa gębę. 

Plugawa gęba to taka, co rozpowszechnia obleśne pomówienia, złorzeczenia i zboczone treści, czyli twoja. Robiłaś to Nimfie, robiłaś BrokenInside, robiłaś Bubmlebee. Smialas sie z ciężko chorych fizycznie ludzi i jarałaś pedofilią czy gwałtami, co jest dnem najgorszym. Twoje złorzeczenia także pod adresem członków platformy i wyzywanie ich były w screenach tematu Broken. Niektóre powygasały więc prosimy autora o wgranie ponowne jeśli to czyta. Ciebie złapie się na rękę a i tak będziesz wciskać, że to nie twoja, ale mniejsza o to. I nie rzucaj się tak bo padaczki znowu dostaniesz. Znowu zapomniałaś leków? Myślisz ze w tej całej twojej szalonej agresji do świata i innych ludzi nie kryje się tak nalrawde nienawisc do samej do siebie, która już ciebie zjada i w końcu to zrobi porządnie? To ślepa jesteś. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz oczywiście nie chętnych, czemu tutaj wątki utrzymują sie tylko przez jeden dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×