Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ilcia644

Pomysły na prezent - Walentynki

Polecane posty

Hejka. Już za kilka tygodni walentynki, a nie mam żadnego pomysłu na prezent. Nie chcę kupować już kosmetyków i drobiazgów typu krawat, spinki, bo niestety nie do końca trafiam z jego gustem. może ktoś sie podzieli fajnymi pomysłami na udany i nie banlany prezent dla bliskiej osoby? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kup lot w tunelu aerodynamicznym trochę bardziej szalony prezent. w tamtym roku byłam ze swoim w tunelu w Lesznie i było świetnie i nie narzekał, że mu się prezent nie podobał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDD

O właśnie, piszcie o Waszych pomysłach, może i ja coś od Was zgapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

A ja myślę, że tak niestandardowo mozna pojsc razem na przykład na strzelnicę :D Jak ktos jest z wrocłąwia to polecam progun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iIcia644

Co mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iIcia644
2 minuty temu, Gość mimi napisał:

A ja myślę, że tak niestandardowo mozna pojsc razem na przykład na strzelnicę :D Jak ktos jest z wrocłąwia to polecam progun :D

Strzelnica nie bo on strzela ślepakami, ma niesprawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.01.2019 o 12:39, ilcia644 napisał:

Hejka. Już za kilka tygodni walentynki, a nie mam żadnego pomysłu na prezent. Nie chcę kupować już kosmetyków i drobiazgów typu krawat, spinki, bo niestety nie do końca trafiam z jego gustem. może ktoś sie podzieli fajnymi pomysłami na udany i nie banlany prezent dla bliskiej osoby? Pozdrawiam.

Piszesz, że mu siusiak nie staje to kup mu viagre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gość Dziewica
Dnia 16.01.2019 o 12:39, ilcia644 napisał:

Hejka. Już za kilka tygodni walentynki, a nie mam żadnego pomysłu na prezent. Nie chcę kupować już kosmetyków i drobiazgów typu krawat, spinki, bo niestety nie do końca trafiam z jego gustem. może ktoś sie podzieli fajnymi pomysłami na udany i nie banlany prezent dla bliskiej osoby? Pozdrawiam.

Walentynki, walentynki, masturbują się dziewczynki. Masturbują się chłopaki bo chłopaki mają ptaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.01.2019 o 12:39, ilcia644 napisał:

Hejka. Już za kilka tygodni dzień faceta, a nie mam żadnego pomysłu na prezent. Nie chcę kupować już kosmetyków i drobiazgów typu krawat, spinki, bo niestety nie do końca trafiam z jego gustem. może ktoś sie podzieli fajnymi pomysłami na udany i nie banlany prezent dla bliskiej osoby? Pozdrawiam.

Dzień faceta jest 29 lutego czyli co 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
Dnia 18.01.2019 o 12:18, Gość gość napisał:

kup lot w tunelu aerodynamicznym trochę bardziej szalony prezent. w tamtym roku byłam ze swoim w tunelu w Lesznie i było świetnie i nie narzekał, że mu się prezent nie podobał 

Ja byłam w takim, tylko w speedfly pod wrocławiem i było mega ❤️ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam każdemu, niesamowite przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna

nie dla każdego jest lot w tunelu aerodynamicznym. Nie każdy jest taki szalony:). Do mnie przemawiają Ramy Czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
14 godzin temu, Gość hanna napisał:

nie dla każdego jest lot w tunelu aerodynamicznym. Nie każdy jest taki szalony:). Do mnie przemawiają Ramy Czasu.

ja byłam w tym speedfly i polecam! nawet jak ktoś nie jest taki szalony to będzie sie super bawił 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.01.2019 o 14:51, Gość Justyna napisał:

Ja byłam w takim, tylko w speedfly pod wrocławiem i było mega ❤️ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam każdemu, niesamowite przezycie

Byłam w jednym i drugim tunelu i szczerze powiem lepiej jest w Lesznie. Obsługa jakaś milsza i instruktorzy tak samo. Poza tym tunel w Lesznie był pierwszy jaki powstał w naszym kraju to i doświadczenia w temacie lotów maja o wiele więcej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka

Jeśli Twój facet lubi dobrze zjeść, to polecam taką wystawną kolację, jak np. tu https://focaccia.pl/walentynki-w-focaccia-ristorante - dobre jedzonko, klimat i winko, miło spędzicie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla

Ja w  tym roku zabrałam chłopaka na strzelnice progun we wroclawiu. Był zachwycony 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

nie dla każdego jest lot w tunelu aerodynamicznym. Nie każdy jest taki szalony:). Do mnie przemawiają Ramy Czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Nie,nie,nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnym pomysłem na Walentynki będzie voucher na Strzelnicę Magnum. Strzelnica oferuje wypożyczalnię oraz sprzedaż wielu rodzajów broni. Jest to świetna zabawa dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×