Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chocofini7

Bardzo proszę o rade : STUDIA !!

Polecane posty

Studjuje zaocznie dietetyke i jestem juz na drugim roku . To naprawde ciekawy kierunek jednak na codzień pracuje z dziećmi i to jest to co chcialabym robić . Przed wyborem studiow wszyscy odradzali mi pedagogike bo to mało przyszlosciowy i płatny kierunek , dlatego ze strachu trochę wybralam dietetyke . Przez pierwszy rok udawalam nawet sama przed sobą ze to jest to jednak ja wiem , że mogę w jakis sposób polaczyc te dwa kierunki nawet dorabiajac jako dietetyk ,ale ja kocham prace z dziecmi i do tego sie nadaje . Teraz pytanie do was zostalo mi nie całe półtora roku dietetyki i czy jeżeli później pojde na magistra z pedagogiki to będę mogla uczyć w szkole , przedszkolu czy pracować jako pedagog ? Czy lepiej isc najpierw na licencjat chociaż szkoda mi trochę czasu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Chyba musisz skończyć nauczanie wczesnoszkolne... do niedawna można bylo skończyć taki kierunek podyplomowo, ale chyba od tego roku miało sie cos zmienić i zostania chyba tylko studia kilkuletnie... nie wiem jak to teraz wygląda. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMi

Możesz iść na magisterkę, ale będziesz musiała nadrabiać przedmioty z licencjatu, więc albo zapieprz przez dwa lata (i to tak serio jest ciężko, bo też bezpłatne praktyki 120 gdzin w podstawówce i 120 w liceum musisz wyrobić), albo pięć lat z możliwością rozpoczęcia pracy po 3 latach i łączenia jej ze studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×