Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogacz

Czy da się w jakiś sposób ukryć stan majątkowy przed kobietą

Polecane posty

Gość khfifuyr
Dnia 18.01.2019 o 11:43, Gość Bogacz napisał:

Cześć,

Mam pytanie, głównie do Kobiet.

Czy zwracacie uwagę na to, czy nowopozanany mężczyzna, jest bogaty, czy przykuwacie uwagę dojakichś szczegółów, jak zegarek, samochód, gdzie jeździ na wakacje?

Oglnie nie prowadze fb, ani nic takiego co prawda ubrania i samochód mam dobre, ale chciałbym kupić sobie coś gorszego, zaczynam spotykać się  z kobietą 25 lat, ona wydaje się fajna, wartościowa, ale chce wiedzieć kim jestem i czym się zajmuję, na razie unikam odpowiedzi obracając to w żart, na 1 spotkanie ubrałem się tak jak chodzę na codzień, czyli chyba trochę za dobrze. Generalnie chcę wyeliminować kobiety, które chciałby mnie tylko z powodu kasy.

Jak wy kobiety oceniacie faceta w 1 kontakcie, jakie kryteria macie?

Ja się nie znam na dobrych samochodach i zegarkach. Zresztą znam ludzi, co mają sporo wartościowych rzeczy, a na koncie nic. 
A co do kasy, fajnie, jak się ma bogatego faceta, a w szczególności męża, bo to ułatwia życie. Ale mam biednego faceta i go kocham 🙂 Bo najważniejsza jest miłość.

Sama też jestem biedna, a jadę na wakacje do Tajlandii. Bo np. kocham podróżować i długo odkładałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×