Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karty Tarota lub Klasyczne. Powróży ktoś?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Chodzi o uczucia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrg

moge sprobowac.ogolnie czy konkretne pytanie?nie opisuj sytuacji. sama chce siebie sprawdzic. pisze tak, bo rzadko siedze w kartach i nie jestem mistrzynia . jezeli masz ochote to poprosze date urodzenia lub wiek ,plec i znak zodiaku (prawdziwe) jest to potrzebne do wyciagniecia sygnifikatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Witaj, dziękuję za odpowiedź 🌷 może być ogólnie, oczywiście zweryfikuje na tyle ile się da a resztę za jakiś czas. Bardzo dziękuję, że możesz poświęcić mi swój czas. Moja data 28.06.1995, kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

A znak zodiaku to rak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę też poprosić

Kobieta 43 lata Byk jak praca i finanse w tym roku oraz uczucia czy coś nowego dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrg

Witaj, dziękuję za odpowiedź  może być ogólnie, oczywiście zweryfikuje na tyle ile się da a resztę za jakiś czas. Bardzo dziękuję, że możesz poświęcić mi swój czas. Moja data 28.06.1995, kobieta.

 

x

Przepraszam za opóźnienie, już jestem bo208-3ddd.jpg

Rozkład jest, max 10 min i bedzie interpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę tez poprosić

A mnie też powrozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrg

Wyciagalam tylko po jednej karcie na pytanie, lacznie jest ich 10, nie sumowałam wiec wszystko bedzie takie ogólne. 

 

Zobaczymy czy cokolwiek sie zgadza, jestem ciekawa.Karty postawilam jak sie umawialysmy - ogolnie, na najblizszy czas.

Przeszłosc to karta singla ,jednak zadowolonego,nie rozpaczajacego, zamknelas jakis etap w zyciu i wkroczylas w nowy, bogatsza o wiedze, doswiadczenia byc moze przez zwiazek z kims.Mozliwe ze przeprowadzilas sie, lub po prostu podrozowalas.Obecnie jakby cos nie ukladalo sie po Twojej mysli i jakbys odpychala innych od siebie.Poza tym pokazuje sie zawistne otoczenie, wiec musisz byc ostrozna.Nie  mozesz poddac sie presji,czegokolwiek by to dotyczylo, jesli ktos Cie atakuja-musisz walczyc o swoje.Ewentualny zwiazek lepiej zakonczyc niz trwac w nim mimo braku uczucia a tylko ze wzgledu na lojalnosc.Trudna karta.Znow pojawia sie jakies rozczarowanie ludzmi, uczucie pustki, ukrywanie tych uczuc, karty pokazuja ze jezeli tylko zechcesz to masz mozliwosci by stworzyc dobry zwiazek z druga osoba,masz do nich podejscie,potrafisz sprawic ze inni czuja sie przy Tobie komfortowo cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrg

Cholerka,internet mi wciąż zacina ale widze, ze autorki nie ma takze ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrg

Brak zdecydowania przez byc moze nadmiar adoratorów ale i rozczarowanie kims lub ogolnie gatunkiem meskim to przeszkoda, ktora mozesz pokonac by stworzyc cos satysfakcjonujacego, daj sobie czas, a przyjdzie milosc i zaangazowanie.Nie pozwol by ktos sie mieszal do Twoich spraw, sluchaj rozsadku i siebie przede wszystkim bo to mi sie mocno zaznaczylo. Przy Tobie niestety zawistne otoczenie a i wyskoczyla mi kobieta bez wiekszej moralnosci, uwazaj na nią, nie podchodz sentymentalnie i bardzo uczuciowo do wszystkiego a bedzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Kochana jestem. Przepraszam, że mnie nie było, ale mam jutro egzaminy. Za chwilkę napiszę dokładną weryfikację, ale większość się zgadza daję tylko szybciutko znać, że jestem żebyś wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Jejku, przepraszam, że tak długo mi zeszło ;( W każdym bądź razie co do przeszłości to jestem już dość długo w związku (6 lat) ale karta singla jak najbardziej mogła wyjść z tego powodu, że w tym związku prawie od samego początku jestem jakby sama. Ogólnie jest to trochę skomplikowane, ale mieszkaliśmy razem a czułam się jakbym nie była w związku, zero bliskości, wsparcia, nie robiliśmy nic razem i każde z nas w zasadzie żyło swoim życiem. Poprostu obok siebie, ale osobno. Miejsce zamieszkania zmieniałam wiele razy, to się zgadza ;) co do zamknięcia jakiegoś etapu to zakończyłam pewną trudną relację, nie rozpaczałam bo zawsze się staram na 100% wykorzystywać lekcje jakie dostaję od życia i wyciągać z nich wnioski na przyszłość:) Myślę, że mój związek mógł się zaznaczyć jako coś co idzie nie po mojej myśli. To jest trudna relacja bardzo. Odpycham ludzi rzeczywiście może przez to, że nikomu nie jestem w stanie do końca zaufać i zawsze zachowuję dystans, nie pozwalam się zbytnio nikomu do mnie zbliżyć. Zawsze jak ktoś mnie prosi to pomogę, jestem wśród ludzi i staram się zawsze wysyłać pozytywną energię jednak nie otwieram się nigdy i raczej nie mówię o swoich problemach. Zaraz napiszę kontynuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Co do zawistnego otoczenia, być może są tacy ludzie obok mnie, ale na razie jawnie nikt mnie nie atakuje, ale właśnie raczej jestem ostrożna w stosunku do ludzi. Będę się baczniej przyglądać :) no i ta kobieta... Intryguje mnie to bardzo, nie mam pojęcia kto to może być. A z tym związkiem jest tak, że kilka razy próbowaliśmy go zakończyć a jednak nadal w tym trwamy. Myślę, że ten związek jest bez głębszych uczuć z jego strony, z mojej te uczucia jakieś są, może nawet całkiem duże, ale niestety jest też dużo żalu. Skoro pokazały się karty pustki i zawodu to myślę, że ten związek może się jednak zakończyć. Jeżeli zdecydowalibyśmy się na to bardzo bym się bała, że będę całe życie tęsknić. Niestety zdecydowane decyzje i patrzenie na uczucia przez rozsądek nigdy nie były moją mocną stroną :( bardzo często emocje przesłaniają mi istotę sprawy. Sentymentalna jestem przeokropnie ;)ale postaram się myśleć bardziej rozsądnie ;) fajnie, że pokazała się szansa na miłość i satysfakcję jednak na ten moment ciężko mi w to uwierzyć, nie wiem czy nie bałabym się za bardzo, ale podniosło mnie to na duchu :) Dziękuję Ci bardzo jeszcze raz :):* mam nadzieję, że będzie dobrze i Tobie życzę wszystkiego dobrego 🌷 Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrg

Bardzo dziekuje za weryfikacje. Nic sie nie stalo, jak widzisz ja tez tu czesto nie bywam a jeszcze wczoraj byla u mnie burza i internet raz działal, raz nie. Ciesze sie, ze cos sie zgadza. Musisz popracowac nad pewnoscia siebie bo szkoda zeby z tego powodu tracic okazje na wiele fajnych znajomosci, zwiazkow i rzeczy z tym zwiazanych 😉 Tez kiedys taka byłam ... Bez porownania,zycie jest lepsze.

 

Apropo jeszcze karty na ktorą zwrocilam uwage, a byla na pozycji obecnej sytuacji,wydaje mi sie ze w kontekscie Twojego związku pasuje idealnie :

4 Kielichy – to często stagnacja emocjonalna, lub niezdolność do wyrażania uczuć, karta może mówić o fajnym stabilnym związku co już swoje przeszedł.. jak i o nudzie.. albo przesycie tym co mamy… może wypadać na związki, w których jedna osoba „nadskakuje” i stara się za dwoje a druga nawet tego nie zauważa, nie chce zauważyć lub zwyczajnie nie dostrzega adoratora  .. żyje w swoim świecie, może być bierna, apatyczna.. w związkach czasem wypada na osoby, które odsuwają się na co dzień od siebie, każde żyje swoim życiem w swoich czerech ścianach, ona znika w pokoju z dziećmi, albo siedzi zaczytana lub ogląda telewizję.. on ucieka w komputer.. żyją razem a jednak osobno.. to takie zniechęcenie, apatia.. czasem to znak, że ktoś czuje że czegoś  "nie powinien" robić, czuć, czegoś "brać" .. nie powinien korzystać z okazji np. 
Uwaga, czasem gdy partnerzy są od siebie oddaleni, karta zmienia nieco swój wydźwięk i mówi o tęsknocie Dosłownie można odczytać chłopca na karcie jako "nie je nie pije a chodzi i żyje"..  (podziękowania dla Magdaleny 😄 która zostawiła swój komentarz)

To z jakiegos bloga.

Powodzenia na egzaminach i w uczuciach, wszystkiego dobrego rowniez ;* . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×