Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta

Czy kochanek wróci?

Polecane posty

Gość kobieta

Spotykałam się z pewnym zajętym mężczyzną. Po roku doszło do pierwszego seksu. Od tego momentu nie kontaktujemy się. Minęło już 3 miesiące. Czy jest szansa, że on się jeszcze odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zależy od tego,czy smierdziałaś w trakcie stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch
4 minuty temu, Gość kobieta napisał:

Spotykałam się z pewnym zajętym mężczyzną. Po roku doszło do pierwszego seksu. Od tego momentu nie kontaktujemy się. Minęło już 3 miesiące. Czy jest szansa, że on się jeszcze odezwie?

 Niby po co ma wrócić?? Już przez te 3 miesiące kilka naiwnych takich jak ty przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zaliczył naiwną i szuka nowej. Po co mu kłopoty ? Żonaci tak mają i tylko naiwne glupie kobiety myslą że to wielka miłość a to tylko ruch...nie. Żyję trochę na tym świecie i zawsze są takie same schematy , często się zastanawiam nad kobietami i nie mogę pojąć jak na przestrzeni tylu lat słysząc innych historie nic się nie uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to
2 minuty temu, Gość gość napisał:

zaliczył naiwną i szuka nowej. Po co mu kłopoty ? Żonaci tak mają i tylko naiwne glupie kobiety myslą że to wielka miłość a to tylko ruch...nie. Żyję trochę na tym świecie i zawsze są takie same schematy , często się zastanawiam nad kobietami i nie mogę pojąć jak na przestrzeni tylu lat słysząc innych historie nic się nie uczą.

Przecież niektórzy wchodzą w układ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×