Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loczek445

O czym świadczy zablokowanie ex/ exa na Facebooku

Polecane posty

Jestem ciekawa waszego zdania. Czy według Was zablokowanie Byłego/ Byłej na portalach społecznościowych świadczy o obojętności czy raczej o dużych emocjach względem blokowanej osoby?

Jaka jest różnica w tym że byli partnerzy zostawiają siebie w znajomych, a te burzliwe związki kończą się blokowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kocham go

Czego ty nie rozumiesz?blokuje cie,znaczy nie chce miec z tobą zadnego kontaktu,chce sie definitywnie odciąc od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

świadczy to o tym, że oboje jesteście głupi że w ogole macie konta na tym syfie. Każdy kto ma więcej oleju w głowie nie ma konta na fb lub dawno z niego uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
2 godziny temu, Loczek445 napisał:

Jestem ciekawa waszego zdania. Czy według Was zablokowanie Byłego/ Byłej na portalach społecznościowych świadczy o obojętności czy raczej o dużych emocjach względem blokowanej osoby?

Jaka jest różnica w tym że byli partnerzy zostawiają siebie w znajomych, a te burzliwe związki kończą się blokowaniem?

Skrzywdził ją i się wkurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Blokada chyba jednak świadczy o wciąż istniejących emocjach. 

Jeśli już nie ma emocji nie ma też problemu z tym by widzieć była czy byłego.

A taka blokada to moim zdaniem próba ucieczki przed emocjami które jeszcze istnieja 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może

To zależy, czy blokuje rzucający czy rzucona. Jeśli rzucający to być może dlatego że druga osoba nadal próbowała się kontaktować, a ona tego nie chce. Jeśli rzucona to dlatego, że może dlatego, żeby odciąć się od bolesnych emocji, wspomnień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfff

Ja tam nie mam byłego w znajomych , chociaz od rozstania minelo 10 lat , czy nawet juz 11 🙂

Jest mi obojetny, ja jemu tez.Nie bylo klotni ani nic.Po prostu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najlepiej usunąć tam konto i nie mieć takich rozterek....co za czasy, że ludzie mają dylematy typu " nie dałeś mi lajka, czemu zalajkowałaś tamtego gościa, czemu mnie zablokowałaś ?"...te social media sprały ludziom mozgi. Kiedyś się po prostu do siebie nie odzywało (albo przynajmniej do momentu do którego urazy jakieś były) i zycie było spokojniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

osobiście, uważam że takie blokowanie i wyrzucanie się ze znajomych jest mega dziecinne. Ja mam byłego w znajomych, nikt nikogo nie wyrzucił, po prostu urwał sie kontakt po zerwaniu. Może inaczej by było gdybym dopiero zakładała konto - to prawdopodobnie bym zaproszenia nie wysłała ani nie przyjęła (bo i po co) ale wyrzucać ze znajomych to takie potraktowanie człowieka jak śmiecia - nieeleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój były po 10 latach zostawił mnie dla innej i zablokował mnie, ale nim zablokował pododawał zdjęcia jak z tamtą się przytulają i obściskują, a potem mnie zablokował. Następnie po półtorej miesiąca odblokował mnie i obserwuje moje poczynania na fb. Wiem to bo od 3 dni wypisuje do mnie, bo dodałam zdjęcie z kolegą. I wypisuję z pytaniami czy to mój chłopak itp.  😕 Masakra jakaś z tym chłopakiem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Powody zblokowania mogą być różne. Ja byłego zablokowałam, bo wypisywał do chamskie rzeczy mnie i mojego faceta, desperat jeden. Gdyby nas nie gnębił nie blokowałyby go, bo mam na niego wywalone!! Czasem ktoś jest nam obojętny, a blokujemy po to, żeby noe grzebał nam na profilu itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FB ?

Ja mam prawie wszystkich byłych na FB, czasem sobie gadamy bez emocji.

Jedna była poprosiła mnie bym ją zablokowała aby nie mogła widzieć moich fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×