Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filip

Po pierwszym spotkaniu z dziewczyna jest dobrze, ale ona ciągle przesiaduje na "badoo"

Polecane posty

Gość filip
4 minuty temu, Gość alexa napisał:

zauroczenie osobowością to za mało. Związek opiera sie początkowo na fizyczności i tego nie przeskoczysz; po co oszukiwac siebie i innych? Nie ma uczucia, pożądania czysto fizycznego to nie ma zakochania. A miłość jak do przyjaciolki czy siostry,to kazirodztwo.

no tak, ale ona mi sie tez podoba fizycznie 😉 i ja jej raczej tez, watpie zeby bylo inaczej, jestem raczej atrakcyjnym facetem na poczatku lat 20stych, dbajacym o siebie w najlepszym tego slowa znaczeniu, choc faktycznie, ona taka szara myszka moglaby pomyslec, ze cos jest nie tak, skoro nia interesuje sie ktos, kto moglby miec duzo "ladniejsza" – oczywicie ja sam tak nie mysle, ale w glowach kobiet rozne mysli sie roja, mam zamiar ja z tego bledu chyba wyprowadzic i ja po prostu pocalowac na spotkaniu jak bedzie do tego okazja, tak aby nie bylo ludzi,  dobry plan? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip
2 minuty temu, Gość dlffe napisał:

Szara myszka?z wygladu tez?

tak, jest zwyczajna, przecietna, a nawet bardziej mniej atrakcyjna niz wiecej, tak powiedzialaby pewnie wiekszosc facetow, po prostu mnie urzekla 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Prawda jest  taka  ze widac u ciebie oderwanie od rzeczywistosci. Widac nie jestes tak atrakcyjny jak ci sie wydaje ze przesiaduje na badoo. A te teksty ze dziewczyna nie musi byc 10/10 byleby byla ladna hehe. Rozwalasz mnie czlowieku. Prawda jest taka ze takich atrakcyjnych januszy jak ty to na necie jest cala masa. Dziewczyna nawet przecietna bez zadnego problemu sobie znajdzie nawet przystojnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip

prawdy nigdy nie zna osoba, ktora nie jest w temacie, wiec takie pisanie tez nie ma sensu kolego, jakim prawem nazywasz mnie januszem? XD janusz nie potrafilby napisac o tym co czuje, tylko trzymalby to w sobie i ewentualnie co by powiedzial, to to, ze 'aaaaaaa ... ja, niech wie co stracila XD"  chociaz ten temat jest naprawde juz bez sensu, niech to dilejtuja w pierony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip

dobra, napisalem do niej z fejk konta i sie zgodzila od razu na spotkanie z jakims leszczem, to niezla kobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2019 o 14:02, ____Aga____ napisał:

Jedno spotkanie to za mało, żeby moc stwierdzić, czy coś z tego będzie. Nie doszukując się niewiadomo czego. Ma konto, bo Wasza relacja jest jeszcze bardzo świeża i tyle. Jak zrobi się poważniej, a ona nadal będzie mieć tam konto, to zwyczajnie zapytaj dlaczego nadal przesiaduje na portalu. Nie polecam podszywania się i zakładania fałszywych kont, według mnie to niedojrzałe zachowanie. 

Myślę że jeśli się już spotkaliście tonie powinna wchodzić na portal jeśli by traktowała Cię poważnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×