Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnetaW

Linfting twarzy

Polecane posty

Gość AnetaW

Chcialam isc na lifting twarzy, ale nie wiem na jaki dokładnie zabieg się zapisac? Bo tak czytam, ze dużo zabiegow daje efekt liftingu i nie mam pojęcia co będzie najlepsze dla mojej skory. Chcialabym, żeby ten efekt utrzymal się w miare długo, kilka miesięcy. Czy jest to możliwe? PS. Chodzi mi oczywiście o lifting niechirurgiczny! Będę wdzieczna za wasze podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolek

może nici? to podobno napina skore i ją lekko unosi. nie wiem jak to dokładnie działa. chyba musiałabyś isc na konsultacje do lekarza, on ci cos doradzi i wyjasni co i jak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris

ile masz lat?? nici sa okej, ale zostawiłabym taki zabieg dla nieco dojrzalszej skory. jak jesteś w okolicach 30-35 to lepiej zacząć od czegos mniej inwazyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Po co od razu nici czy botoks. Ja bylam ostatnio na liftingu biomimetycznym u doktora Kępy we Wrocławiu. Efekt rewelacyjny, ale nie mam tez poczucia, ze zbyt intensywnie zadziałałam na skórę. Zabieg przyjemny, króciutki, a skora wygląda lepiej zaraz 'po'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menntoska

tez mi się wydaje, ze takie delikatne liftingi poprawiają wygląd skory, a nie sa tak duza ingerencją w wygląd. lepiej zacząć na spokojnie niż od razu wybierac botoks itd. zwłaszcza jeśli jesteś mloda osoba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaP

Jeśli zaczynasz przygodę z zabiegami to nie zaczynaj od inwazyjnych metod - na to będziesz jeszcze miała czas. Polecam Ci mój nr jeden ukochany zabieg na fali radiowej Focus rf Talus . Idź do autoryzowanego punktu , za pierwszym razem zrobią Ci pół twarzy i pokażą rezultat - ja byłam w szoku jak się zobaczyłam. I wszystko wygląda naturalnie ! w końcu moja skóra się zwarła . Cuco mój Focus Rf Talus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chcialam isc na lifting twarzy, ale nie wiem na jaki dokładnie zabieg się zapisac? Bo tak czytam, ze dużo zabiegow daje efekt liftingu i nie mam pojęcia co będzie najlepsze dla mojej skory. Chcialabym, żeby ten efekt utrzymal się w miare długo, kilka miesięcy. Czy jest to możliwe? PS. Chodzi mi oczywiście o lifting niechirurgiczny! Będę wdzieczna za wasze podpowiedzi.

Moim zdaniem lasery to najlepszy wynalazek do działań niechirurgicznych. Mają bardzo duże możliwości niezależnie od wieku. Ja zrobiłam serię i już po pierwszym widziałam efekty - skóra napięta, rozświetlona. Korzystam z zabiegów u pani Kasi K. w Klinice Vesuna w Krakowie. Mają najlepsze sprzęty na rynku.

Poza tym oczywiście pielęgnuję skórę mocno w domu - sporo kosmetyków, od dłuższego czasu moim hitem jest serum z 20% witaminą C. Do tego w miarę zdrowy tryb życia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×