Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dostojny_Prawiczek

Rozpoczynam se smyki trening na mase. Foto

Polecane posty

Gość gosc

Znajdź sobie jakąś Grażynę będzie ci raźniej we dwoje. Chcesz żyć do śmierci jako praiwczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość smakosz. napisał:

żebyś  nie był taki upośledzony i miał chociaż prawko b  to bym ci polecił robić uprawnienia i zostać kierowcą ciężarówki zarabiałbyś te 2500 euro na miesiąc

ale ty sie nie nadajesz  do tego

Przemek jak ty sam nie masz b siedzisz na bezrobociu i nie pracowałeś nigdzie oprócz ochrony, a te tiry to tylko twoje marzenia kaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahaha Przemek się odnalazł i się za mnie podszywa te wszystkie posty z nickiem smakosz to robota Przemka i zwłaszcza tym gadaniem o ciężarówkach się zdemaskował, Radek cię jeszcze nie dojechał? Szczurze Tchórzowaty? 😎 Zaloguj się i przestań pajacować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Hahaha Przemek się odnalazł i się za mnie podszywa te wszystkie posty z nickiem smakosz to robota Przemka i zwłaszcza tym gadaniem o ciężarówkach się zdemaskował, Radek cię jeszcze nie dojechał? Szczurze Tchórzowaty? 😎 Zaloguj się i przestań pajacować

Przemek nadal śni o karierze kierowcy tira:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przemysław jest akurat w trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Przemysław jest akurat w trasie

Chyba do kibla. Łamaga na rencie myśli za jak jeżdzi w grze na kompie to w rzeczywistości naprawde jest kierowcą tira...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, PRAVIK napisał:

DAWAJ PIWOSZ JEDZIEMY DO NIEMIEC !!! JA TEŻ CHCE WYJECHAĆ !!! WIDZISZ ZE TU JEST CHUUJNIA

Najlepiej jakby nam smakosz załatwił robotę w Szwajcarii, po znajomości więcej sie zarobi. A tak my bez znajomości języka raczej sie nie dorobimy do tego ty nie masz żadnego fachu w rękach kaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Przemek Pravik napisał:

KALEKO JA WIEM ALE WIESZ O TYM ŻE JĘZYKA MOŻEMY SIĘ NAUCZYĆ? WIADOMO ŻE NA POCZĄTKU NIE ZAROBI SIĘ DUŻO ALE WG MNIE TO CHODZI O TO ŻEBY IŚĆ DO PRZODU UCZYĆ SIĘ JĘZYKA ZDOBYWAĆ DOŚWIADCZENIE I MOŻNA ZARABIAĆ DUŻO WIECEJ....

DO SZWAJCARII NIE ZAŁATWI BO TAM NIE JEST TAK ŁATWO JAK NIE MASZ ZAWODU POSZUKIWANEGO  JAK NP W NIEMCZECH ŻE POJDZIESZ NA MAGAZYN BO KAZDEGO BIORĄ, POZATYM ZNASZ JĘZYK FRANCUSKI? CHYBA NIE.  

Ja w tym wieku już chyba nie potrafiłbym nauczyć się języka obcego zresztą też nigdy nie miałem dobrej głowy do nauki. A ty chyba tym bardziej kaleko skoro nawet prawa jazdy nie możesz zdać ani też zdobyć doświadczenia gdziekolwiek w pracując w kraju. A takiemu smakoszowi szwagier załatwi robote i on już nie będzie musiał znać języka a prostego zawodu sie nauczy prędzej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
5 godzin temu, PRAVIK napisał:

SAM MYŚLAŁEM O SZWAJCARII  I PRACY JAKO KIEROWCA CIĘŻARÓWKI  ALE CIĘŻKO  TAM ZNALEŹĆ ROBOTE PODOBNO

tobie byloby ciezko znalezc robote w kazdym kraju przeciez od 28 lat jestes bezrobotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, PRAVIK napisał:

SAM MYŚLAŁEM O SZWAJCARII  I PRACY JAKO KIEROWCA CIĘŻARÓWKI  ALE CIĘŻKO  TAM ZNALEŹĆ ROBOTE PODOBNO

No ciężko może być ze znalezieniem pracy jako kieriwca nie mając prawa jazdy😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×