Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tymczasem

Najbardziej pozytywni ludzie w internecie!

Polecane posty

Gość Agn

Paris by Moni. Ma ciekawe materiały i do tego wydaje się być bardzo pozytywną osobą (nie poznałam jej na żywo - ale wnioskuję z tego, jak pisze i nawiązuje relacje z widzami).

Janina Daily - uwielbiam jej humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Globstory

G.F.Darwin

Ajwen Dietetyka

Agnieszka Mielczarek

Billie Sparrow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świat Gosi i Ja Ci Dam Japonia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Paweł Gołdych, Pan Lis. Zmywak też jest zajebisty, ale dla niektórych może być dołujący 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.05.2019 o 19:53, Gość . Bng napisał:

Na booktubie też coraz gorzej o pozytywne osoby, jakieś pretensje do siebie nie wprost, kółka wzajemnej adoracji.... 

Dokładnie. Niby tak się zarzekają, ze nie kumplują się z innymi, bo przeszkadza im ta atmosfera wzajemnego uwielbienia np. tak mówiła Ewa z Cat vloguje, a już się klei do Oli z Ksiązkowego Frika i Karoliny z Come book, bo wyjazd de Edynburga się trafił. Zrobiłam duży odsiew ostatnio booktuberów, bo prawie każdy poleca to samo. Śmieszy mnie Olga z Wielkiego Buka, bo niby szuka tej  wyjątkowej książki, a jak tylko dostanie nad czymś patronat to poleca byle kichę. Na kanale chała i komercja aż zęby bolą i jeszcze to "hej hej moi drodzy" jakby się normalnie przywitać nie umiała.

Z nieksiążkowych oglądam Agnieszkę Mielczarek i fog in the garden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Polecam kanal Cezarego Pazury, uwielbiam go słuchać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.09.2019 o 21:22, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Niby tak się zarzekają, ze nie kumplują się z innymi, bo przeszkadza im ta atmosfera wzajemnego uwielbienia np. tak mówiła Ewa z Cat vloguje, a już się klei do Oli z Ksiązkowego Frika i Karoliny z Come book, bo wyjazd de Edynburga się trafił. Zrobiłam duży odsiew ostatnio booktuberów, bo prawie każdy poleca to samo. Śmieszy mnie Olga z Wielkiego Buka, bo niby szuka tej  wyjątkowej książki, a jak tylko dostanie nad czymś patronat to poleca byle kichę. Na kanale chała i komercja aż zęby bolą i jeszcze to "hej hej moi drodzy" jakby się normalnie przywitać nie umiała.

Z nieksiążkowych oglądam Agnieszkę Mielczarek i fog in the garden

Co do Olgi Z Wielkiego Buka mam dokładnie takie samo zdanie. Mnie dodatkowo śmieszą te jej "polecajki" np. poleca książki Cherezińskiej, bo takie super, a w następnym zdaniu mówi, że jeszcze ich nie czytała i wciąż czekają na swoją kolej na półce. Śmiech mnie ogarnia, jak mozna polecać coś czego się samemu nie czytało???? Poza tym tej jej "recenzje" nie mają nic wspólnego z opiniami o ksiązce. Kilka książek z jej po9ecenia przeczytałam i miałam wrażenie jakby Ona wcale ich nie czytała, a to co mówiła zaczerpnęła z okładki.

Oglądając filmiki z zakupami na targach książki w Krakowie mam wrażenie, że wszyscy booktuberzy kupili te same ksiązki i teraz każdy będzie polecał te same tytuły i chwalił tymi samymi słowami..

Hitem był dla mnie filmik Zuzi z kanału kiążka w podróży- w listopadzie opublikowała filmik z podsumowaniem czytelniczym marca???!!!!!!???, bo jej się zapodział.

Po tej akcji zrobiłam porządną czystkę w subskrypcjach i z 27 kanałów o czytaniu zostawiłam 5 najlepszych. Zresztą już od dłuższego czasu zauważyłam, że mam codziennie po 10-15 powiadomień o nowych filmikach z czego oglądam 2-3.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gdzie bądź, Globstory, Arlena Witt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Weronika i Tomek z kanału szusz. Świetna para małżeńska z dużym poczuciem humoru. Uwielbiam oglądać ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mazia i Misiek, doskonala para z kanalu Maziowa Szkocja. Nic udawanego, zadnych reklam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pani swojego czasu 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szusz, pozytywne wibracje na antydepresantach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Mika

Oglądam tylko pozytywne rzeczy i kanały 🙂

Wojtek Szumański - świetny skromy internetowy grajek 🙂 jak dostawał duże donejty wręcz prosił żeby ludzie takich pieniędzy mu nie wysyłali 😉

Złomnik - naczelny graciarz polskiego internetu wraz z Motobiedą robią super robotę i też praktycznie nic z tego nie mają 🙂

Dokurviator - mega pozytywny koleś od którego można nauczyć się fajnej techniki jazdy a przy okazji fajnie śmieszkuje na lajwach 🙂

i ja... Marek Mika były Kasi z kanału pudelija który robi o niej lajwa o 16 w niedzielę 😂 

 

To ostatnie to oczywiście żart 😁 ale wczesniejsze kanały polecam 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimanda

Gooooosia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta

Ba insta ekspert_kosmetyczny i inti_skin 

Gebetlanie guru dojcz kosmetolodzy po nich cisnie, ale widać po pPostach zr laski sie zbaja na rzeczy . Nie to co Kacper Beauty vlog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Święta napisał:

Ba insta ekspert_kosmetyczny i inti_skin 

Gebetlanie guru dojcz kosmetolodzy po nich cisnie, ale widać po pPostach zr laski sie zbaja na rzeczy . Nie to co Kacper Beauty vlog

I używa brudow takich jak Vichy i lrp, naprawdę jest co sobą reprezentować to co robi ekspert kosmetyczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Vogule Poland. 

Adam jest soooo hotttt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka
Dnia 5.05.2019 o 21:12, Gość gość napisał:

byłaby może do zniesienia, gdyby nie ten denerwujący wstęp jak powyżej oraz "yhm przepięknie pachnie" choc ku rwa własnie pokroiła sałatę

Ona mnie drażni strasznie. Trb wstęp właśnie, z rozpędu to "cześć, tu magda" . I jej sposób mówienia, sposób bycia. I te same teksty smaczne, proste itd. No nie, nie lubię jej . Ale każdy ma tam swoje upodobania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Vogule Poland. 

Adam jest soooo hotttt ❤️

oni są akurat wredni i tylko plotkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 5.05.2019 o 19:46, Gość Kocham szusz napisał:

Alissvlochannel- Alicja to pozytywna, pracowita kobieta, ciągle coś robi i ciagle jest w ruchu a do tego jest super zorganizowana. Wzór do naśladowania 

Kolejna-  Szusz, radość z życia z niej kipi, oglądając ją dostaję MEGA energii do działania!

Zrobiłaś mi dzien 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Sprawdzam jak, Mocny vlog, urbex history, brzoza tv, martin stankiewicz,niedegetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Emi z Ja Ci Dam Japonia

i Koreanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Janina Daily świetnie pisze, ale nie ma w ogóle charyzmy, kiedy mówi, np. na instastory. Nie wiem, jak na wykładach. 

Zwierz Popkulturalny mnie irytuje swoim uprzywilejowaniem i inteligenckością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

oni są akurat wredni i tylko plotkują

Ale robią to z humorem 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość gość napisał:

Janina Daily świetnie pisze, ale nie ma w ogóle charyzmy, kiedy mówi, np. na instastory. Nie wiem, jak na wykładach. 

Janina może i ma poczucie humoru, ale mówi jakby miała kluchy w gębie 😂 Ja ją wolę czytać niż słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Hanka napisał:

Ona mnie drażni strasznie. Trb wstęp właśnie, z rozpędu to "cześć, tu magda" . I jej sposób mówienia, sposób bycia. I te same teksty smaczne, proste itd. No nie, nie lubię jej . Ale każdy ma tam swoje upodobania. 

Sztuczna na maxa. Klepie jak katarynka te same teksty. Dziwna, coś gra, coś udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Langusta na palmie! 

Mirabaut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo lubię kanał ,,Trudna sztuka". Dziewczyna jest psychologiem. Świetnie wyjaśnia relacje damsko-męskie. To co mówi, u mnie sprawdziło się w 100%. A wiele przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aleksandra Laura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marcin z lasu Kostrzyński - przemiły, uroczy, leśnik który obserwuje zwierzęta, rozstawia kamery tak aby ich nie spłoszyć

Turbulencja - kanał o pilocie lotniczym ktory opowiada jak to jest naprawdę w lotnictwie

Karolina Anna - kanał o różnych zbrodniach czy niewyjasnionych sprawach kryminalnych

Pod mikroskopem - kanał patomorfologa, który bez ściemy opowiada o reakcjach w organiźmie, pietnuje Ziebę, wyjasnia naukowo czy dane suplementy i witaminy są czlowiekowi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×